Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Efekt lewitacji

  1. #1

    Domyślnie Efekt lewitacji

    Witam,

    Moje pytanie może się niektórym wydać banalne i głupie, ale poszukuję jakiegoś patentu na zrobienie zdjęcia z postaciami lewitującymi. Chodziłoby mi o uzyskanie mniej więcej takiego efektu:

    http://upload.wikimedia.org/wikipedi...52909_3735.jpg

    Nie wiem, ale wydaje się, że to raczej nie PSD. Czy szybka migawka załatwi sprawę?
    Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

    Pozdrawiam,

    artur

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikonay Zobacz posta
    Witam,

    Moje pytanie może się niektórym wydać banalne i głupie, ale poszukuję jakiegoś patentu na zrobienie zdjęcia z postaciami lewitującymi. Chodziłoby mi o uzyskanie mniej więcej takiego efektu:

    http://upload.wikimedia.org/wikipedi...52909_3735.jpg

    Nie wiem, ale wydaje się, że to raczej nie PSD. Czy szybka migawka załatwi sprawę?
    Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

    Pozdrawiam,

    artur
    ja osobiście obstawiał bym fotomontaż, ale nie PS. Taki analogowy. Przyjrzyj się obwódce dookoła głowy faceta pośrodku, nie wygląda to normalnie.

  3. #3

    Domyślnie

    Moim zdaniem chłopaki się postarali i równo podskakiwali.
    Pozdrawiam
    Jacek
    "Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr"

  4. #4

    Domyślnie

    No raczej skakali,

    środkowy koleś lewa ręka coś metalowego (branslota), koles z prawej wisior na szyi.

  5. #5

    Domyślnie

    Dokładnie tak. Grawitacji nie oszukasz.
    Pozdrawiam
    Jacek
    "Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr"

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Meggido Zobacz posta
    Moim zdaniem chłopaki się postarali i równo podskakiwali.
    Najprostsze wyjaśnienie i pewnie prawdziwe. Ewentualnie coś takiego:




  7. #7

    Domyślnie

    Powiedziałbym że osoby na tym zdjęciu podskoczyły a fotograf zrobił zdjęcie (żadnych nadzwyczajnych fotomontaży), można to zobaczyć chociażby po ubraniu faceta po prawej stronie, albo po minie kobiety po lewej stronie. W PS mogły być jakieś drobne poprawki, no i kolorystyka oczywiście w Photoshopie zrobiona.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NeroN6 Zobacz posta
    No raczej skakali,

    środkowy koleś lewa ręka coś metalowego (branslota), koles z prawej wisior na szyi.
    faktycznie, chyba jednak skakali

  9. #9

    Domyślnie

    Po lewej to kobieta ?

    LoL....

  10. #10

    Domyślnie

    Panowie, to wszystko są faceci, no co wy? Nikt nie zna dead by sunrise? Przecież ten w środku to chester z linkin park.
    Filek, mi jednak nie o takie lewitowanie chodziło
    Mi się tez wydaje, że to raczej skok synchroniczny z bardzo krótką migawką, ale wtedy lampy odpadają, chyba że fotograf miał pocket wizarda nowej generacji.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •