Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Poseł...

  1. #1

    Talking Poseł...

    ...Ryszard K. ... praca czasem sie zdarza ....
    Ostatnio edytowane przez Czarodziej ; 21-04-2010 o 16:36
    D3s/sb400+sc28/sb700/S24f1.4/S35f1.4/N50f1.8g/N70-200f4/N300:2.8 :P

  2. #2

    Domyślnie

    ale zrobił naburmuszoną minkę
    Bardzo fajne, wyraziste BW
    A zapytam...błyskałeś czy doświetlałeś czymś? fascynuje mnie jak Ty to robisz, że nigdy nie masz zadnych odbić w brylach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #3

    Domyślnie

    Świetna konwersja

  4. #4

    Domyślnie

    kurde piksle widac (( na marynarze
    D3s/sb400+sc28/sb700/S24f1.4/S35f1.4/N50f1.8g/N70-200f4/N300:2.8 :P

  5. #5

    Domyślnie

    za mala kompresje zrobilem hmm co do swiatla to bez blysku bylo mam tez w wersji z blyskiem chociaz nie preferuje wole swiatlo zastane
    D3s/sb400+sc28/sb700/S24f1.4/S35f1.4/N50f1.8g/N70-200f4/N300:2.8 :P

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czarodziej Zobacz posta
    kurde piksle widac (( na marynarze
    Na marynarce to pikuś. Na krawacie są pixle konkretne

  7. #7

    Domyślnie

    ale zrobił naburmuszoną minkę
    Wpływ ostatnich dni. Bardzo dobrze pokazny poseł.
    D700, D610 IRIX 15mm, sigma 24/1,4 art, NIKKOR AI 35mm T28-75/2,8, 50/1.8G, 85/1.8D, TAmron 70-300 IS SB900

  8. #8

    Domyślnie

    Poseł wygląda jak z Komitetu Centralnego PZPR... Dobre.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 251kris Zobacz posta
    Wpływ ostatnich dni. Bardzo dobrze pokazny poseł.
    noo niestety to jeden z weselszych poslow ale akurat taki czas :/
    D3s/sb400+sc28/sb700/S24f1.4/S35f1.4/N50f1.8g/N70-200f4/N300:2.8 :P

  10. #10
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Pierwsza klasa . Pozdro

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •