Pomóżcie proszę bo już nie wiem czego szukać. Goglałem i przeglądałem grupę ale jakoś bezskutecznie
Robię zdjęcia w sRGB, wywołuję w Capture NX i zapisuję sobie jpg-a (dołączam profil ICC). Okazuje się, że jak potem owego jpg-a otworze w NX-ie i w PS-ie to ten sam jpg ma rożne kolory. W PS-ie ma jakby takie bardziej ciemne i trochę mniej nasycone. Monitor mam raczej dobry, Eizo CG222W z kalibracją sprzętową, kalibrowany co 200 godzin pracy.
Ustawienia CM w Capture NX:
W PS-ie zrobiłem tak, żeby mieć to samo:
Podpowiedzcie proszę gdzie błądzę ?
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami