No widzisz jaki ze mnie cudotwórcato teraz w ramach rewanżu doradź jaki materacyk kupić
łło takie coś. Estrella z Koła to się na tym da wygodnie spać
http://materace-online.eu/materace-k...stref-169.html
Szukaj
No widzisz jaki ze mnie cudotwórcato teraz w ramach rewanżu doradź jaki materacyk kupić
łło takie coś. Estrella z Koła to się na tym da wygodnie spać
http://materace-online.eu/materace-k...stref-169.html
No wyjścia nie masz - musisz się udać do sklepu i poturlać. My robimy ponownie przymiarkę do Estrelli bo nam się jednak za miękka wydawała. A kupić coś już trzeba więc idziemy się jeszcze raz zmierzyć z tym materacem
Generalnie oferta materaców z Koła wydaje się sensowna, ale ....
Jestem użytkownikiem modelu lateksowego: http://www.mkfoam.pl/index.php?optio...ual&Itemid=104 i do tego dwa stelaże http://www.mkfoam.pl/index.php?optio...lex&Itemid=106
W moim przypadku to porażka. Nie wiem co źle robię, ale po mojej stronie pod moją osobą utworzył się upierdliwy dołek![]()
Druga połowa trzyma się OK. Raz już mi wymienili, ale w kolejnym dzieje się to samo. Kolejnej wymiany już mi się nie chciało robić - raczej wymienię niebawem na coś innego i nie lateksowego. W okresie "przeddołkowym" wygodnie się spało. Znajomi też taki mają i twierdzą, że u nich nic takiego się nie dzieje - kolega podobnej kategorii wagowej co ja
![]()
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 10-09-2013 o 23:50 Powód: pis. ("materacy")
Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało
Taaaaa tylko, że koledzy nie fotografujący i śpią jak ludzie, a Ty z Nikonem więc zawsze się gdzieś tam podwinie jak nie pod plecy to pod 4 litery i stąd ten wygniatany dołek![]()
No i się zdecydowaliśmy. Wybór padł w końcu na materac z Koła Ibiza H3. Leżeliśmy tez na Modulii Multipocket - S500 i były bardzo podobne. Cena przeważyła na korzyść lateksu z koła
Ja polecam ten
http://www.hilding.pl/pl/oferta/mate...rta=techniczne
Jak dla mnie rewelacja. Wart swojej ceny.
nic...
Panie i panowie potrzebuje porady w sprawie budżetowego materaca. 90-100 szerokości 200cm długości. Cena max 500zł, chyba powinien być kieszeniowy. Tak tak wiem trzeba przymierzyć się, poleżeć w sklepie, ale nie mam na to szans. materac nie miękki, nie hard, taki pośredni. Może ktoś używa z Was takiej budżetówki i podzieli się doświadczeniem. Z góry dziękuje.
Skontaktuj się z nami