Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Dylemat

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Dylemat

    Jak mówi temat zastanawiam się czy jest sens kupować d90 teraz z 50 1.8, jeśli w połowie maja lub trochę później będę miał 16-85? Czy lepiej poczekać czy wziąć ze stałką i się uczyć. Do tego będzie jupiter 37a. Pomóżcie proszę Dodam, że biorę też pod uwagę 35 bo bardziej skłaniam się ku krajobrazom niż portretom ale docenię każdą opinię
    Ostatnio edytowane przez szymoniak ; 19-04-2010 o 19:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •