Gdybys mial ISO 102 400 tez bys zalozyl watek, ze g... na takim zdjeciu widac?
A malo widziales fot z bledami zwiazanymi scisle z konsekwencja tego, ze sprzet jest cyfrowy?Jesli na zdjeciu widac wazny fakt, to nikt sobie w zadnej redakcji takimi duperelami glowy nie zawraca.
Druga sprawa, ze podales linka do zdjecia z takim defektem, wykonanego na ISO 25 600, A dopiero teraz wspominasz, ze masz taka przypadlosc na ISO 6400.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami