Moim zdaniem bardzo fajna praca. Bardzo lubię takie proste i klarowne kadry.
Jedynie sposób obróbki mi nie do końca podchodzi. Wolałbym bardziej stonowane kolory, bardziej delikatne i pastelowe. Choć trzeba przyznać, że druga wersja jest już dużo lepsza. Jak już Andrzej wcześniej zauważył, horyzont warto by delikatniej potraktować, lekko przygasić środek kadru, bardziej wyeksponować dół kadru. Tam na pewno są możliwości, aby bardziej pokazać fakturę i kolorystykę piasku.
Ale drugą wersję całkiem przyjemnie się ogląda .