Szukaj
Szpaki fajne, światło i pora dnia też o kropelkach nie wspominając...przeszkadza mi ten hmm...krawężnik? w tle...
"Nikt nie zejdzie z góry i nie powie ci, że teraz możesz wejść..."
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
no niestety ptaszki akurat tam stały gdzie wystawało kawałek krawężnika
Kadr fajny, wykonanie niezłe - krawężnik do kosza.![]()
Pozdrawiam, Grzegorz.
Skontaktuj się z nami