Nie jestem detalistą, ale ... jest super.![]()
Szukaj
Nie jestem detalistą, ale ... jest super.![]()
Pozdrawiam, Grzegorz.
ladne chmury wygladaja jak tecza
bardzo ładnie wyszło, fajne swiatło![]()
Kolejna świetna panorama.
Kolorki miodzio.
pozdrawiam
Sudety z balkonu
zdjęcie git bez dwóch zdań .
D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8
Co mam wiecej powiedziec, skoro juz wszystko powiedziano...
Podoba mi sie, a jak!
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami