Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: photobucket.com

  1. #1

    Domyślnie photobucket.com

    Przed chwilą przeżyłem mały szok...
    używam tego hostingu zdjęć od dawna. Dzisiaj wrzuciłem tam jeden plik i okazało się, że jest straszliwie skompresowany na poziomie serwera.

    porównałem przykładowe zdjęcie - na dysku 580kb, na ich serwerze 118kb!

    nie znalazłem informacji, by w darmowym koncie tak obcinali "wagę"...

    czas zmienić hosting :/

    edit:

    teraz to zgłupiałem. wrzuciłem tam jeszcze raz to samo zdjęcie, któremu obcięli wagę, pobrałem na dysk i jest ok...580kb.

    może to wina uploadera, ewentualnie może po jakimś czasie "leżenia" na serwerze pliki dostają nożyczkami?

    sprawdziłem też inne pliki i sytuacja jest identyczna. plik, który wrzuciłem godzinę temu już ma 1/3 wagi niż ten na dysku...
    Ostatnio edytowane przez erde ; 17-04-2010 o 18:32

  2. #2

    Domyślnie

    Ja "od zawsze" używam imageshack. Może spróbuj tego.

  3. #3

    Domyślnie

    żaba dość często łapie zawiechy. teraz testuję iv.pl ale dość wolno to pracuje...

  4. #4

    Domyślnie

    iv po jakimś czasie usuwa pliki!
    Pursue happiness with diligence

  5. #5

    Domyślnie

    ja uzywam, tinypic.com jak dla mnie najlepsze i najszybsze.

  6. #6

    Domyślnie

    właśnie doczytałem, 3 miesiące i nara...na iv.

  7. #7
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Imageshack może i "łapie zwiechy" przy uploadzie, ale jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło widzieć obrazków po usuniętych plikach, a w pozostałych serwisach o których mówicie - owszem...
    Obsługa może i skomplikowana, bo co jakiś czas zmieniają design strony, ale hosting niezawodny.
    Ja używam ImageShack Uploadera - do pobrania z ich strony (są wersje na Windows i Linux) - zero problemów z uploadem.

  8. #8

    Domyślnie

    erde, a kto jest Twoim dostawcą internetu? Bo tutaj może być pies pogrzebany, a nie na serwerze.

  9. #9

    Domyślnie

    neostada tp. na innych serwerach (imageshack chociażby) wszystko ok.

  10. #10
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Do prezentacji fotografii używam pbase. Nie używam opcji darmowych, płacę jakieś 20$ rocznie, nawet nie wiem co zyskuję w stosunku do opcji darmowej, ale jestem tym serwisem zachwycony.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •