Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: problem z D300

  1. #21

    Domyślnie

    Sory, faktycznie chodzi o wszystkie obiektywy. Bez CPU u mnie pokazuje f1.
    jendry

  2. #22

    Domyślnie

    Dwa radzieckie jupitery 37 i 9
    jendry

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jatin Zobacz posta
    Skoro aparat nie reaguje na cięgno przysłony na bagnecie to nie jest w trybie pracy ze szkłem manualnym, gdyby było, przesuwanie cięgna zmieniało by wyświetlaną wartość przysłony.
    sprawdziłem. Przesuwanie cięgna bez obiektywu nie powoduje zmiany przesłony na wyświetlaczu. Dopiero po podpięciu (manual bez styków) pojawiają się zmiany

  4. #24
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2005
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    34

    Domyślnie

    ostatni podpięty obiektyw to nikkor 24-70/2,8 - wiec jest z CPU.
    ja zaś biorę biorę się za wgranie nowszego softu
    ###

  5. #25
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2005
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    34

    Domyślnie

    i po aktualizacji!
    POMOGŁO
    dzięki za pomoc
    ###

  6. #26

    Domyślnie

    Co prawda pomogła dopiero ostatnia z moich rad, ale lepiej niż żadna i trzeba by było aparat serwisować. Dobrze, że się udało!

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chomicz Zobacz posta
    mam takie problem:
    jakiś czas temu wszedłem w swoim D300 w USTAWIENIA/DANE OBIEKTYWU BEZ CPU,
    tam coś pogrzebałem, poprzestawiałem i teraz, niezależnie od użytego obiektywu w danych EXIF zdjęcia mam prawidłowy użyty czas/ i wartość przesłony zawsze wynosi: F1
    GDZIE MOŻNA TO ZRESETOWAĆ, ALBO PRZESTAWIĆ
    dzięki za pomoc
    Cieszę się, że się udało ale mam pytanie: jaką przysłonę ustawiłeś w obiektywie bez CPU, że wskazywało Ci F 1. U mnie najnmiejszą wartością którą mogę ustawić jest F 1.2
    D300 N18-200VR N35 1.8 S10-20 N 180/2.8 AF N 105 2.8D N 70-210 AF 1:4

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •