Sory, faktycznie chodzi o wszystkie obiektywy. Bez CPU u mnie pokazuje f1.
Szukaj
Sory, faktycznie chodzi o wszystkie obiektywy. Bez CPU u mnie pokazuje f1.
jendry
Dwa radzieckie jupitery 37 i 9
jendry
ostatni podpięty obiektyw to nikkor 24-70/2,8 - wiec jest z CPU.
ja zaś biorę biorę się za wgranie nowszego softu
###
i po aktualizacji!
POMOGŁO
dzięki za pomoc
###
Co prawda pomogła dopiero ostatnia z moich rad, ale lepiej niż żadna i trzeba by było aparat serwisować.Dobrze, że się udało!
Skontaktuj się z nami