Co możecie powiedzieć na temat tej aukcji.Co jest w dodatkach,a czego brakuje.Skąd sie biorą takie ceny,w domyśle chodzi mi o pochodzenie takich aparatów.Dziękuje za wypowiedzi.
http://www.allegro.pl/item142682634_...per_cena_.html
Szukaj
Co możecie powiedzieć na temat tej aukcji.Co jest w dodatkach,a czego brakuje.Skąd sie biorą takie ceny,w domyśle chodzi mi o pochodzenie takich aparatów.Dziękuje za wypowiedzi.
http://www.allegro.pl/item142682634_...per_cena_.html
F80,MB-16,N.35-70 2.8 D D90 ,MB-D80 N. 17-55 2.8 G IF ED AF-S,N. 60 2.8 G ED Micro,N. 80-200 D ED NEW, SB-900, 055PROB+486RC2+MBAG80,LOWEPRO NOVA 5 AW,KENKO-Macro,KENKO 1,4 DG
Grupa ,,SABAT,,
Co do sprzedawcy"cyfroman" to ostrożnie. Niedawno takie "okazje" były z D100. Sporo ludzi się sparzyło.
Oczywiście niektórzy powiedzą, że to nie moja sprawa, lecz wolę uprzedzić kolegów forumowiczów. Należy zachować SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ.
nikon
66 negatwów na prawie 1700 sprzedanych rzeczy to dość bogaty bilans ,,cyfromana,,.Więc obawy mogą być uzsadnione, Z tego co widzę zajmuje się tylko sprzedażą sprzętu foto.
F80,MB-16,N.35-70 2.8 D D90 ,MB-D80 N. 17-55 2.8 G IF ED AF-S,N. 60 2.8 G ED Micro,N. 80-200 D ED NEW, SB-900, 055PROB+486RC2+MBAG80,LOWEPRO NOVA 5 AW,KENKO-Macro,KENKO 1,4 DG
Grupa ,,SABAT,,
czas realizacji zamówienia 14 dni. najpierw sam bedzie musiał go zgobyć w jakis fotolumpexach na zachodzie.
D80 z Nikkor 18-70DX + SIGMA 70-300 4-5,6 APO DG MACRO wraz z SB600 ale także F-65/Nikkor 28-80/SB-50DX/SB17 oraz podręczna Nokia N82.
marekon, jeśli chcesz kupić bez ryzyka to sprzedam Ci swojego D70 w tej cenie, bo przymierzam sie do kupna D80. Jeśli masz pytania to zapraszam na PW.
Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
wigi.pl
3 miesiące temu kupiłem D70 z kartą CF 2gb i przebiegiem 3000 za 1600,50zł razem z przesyłką. Więc to tu to chyba nie jest to jakaś super oferta.
Pozdrawiam.
MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
|||blog ||| maciejsimm.com|||
Skontaktuj się z nami