Close

Strona 2871 z 3830 PierwszyPierwszy ... 18712371277128212861286928702871287228732881292129713371 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28 701 do 28 710 z 38298
  1. #28701

    Domyślnie

    Dzięki Michał.
    Zdecydowana większość tego podjazdu to było nachylenie 1-2%. Czasem nawet musiałem spojrzeć na Garmina czy to nadal podjazd. Dopiero pod koniec się zauważalnie pod górę zrobiło.
    Pod Przełęcz pod Świerkami podjeżdżałem też od strony Jelonki i tam jest już konkretniej, ale krócej. Choć nie polecam, bo to podjazd drogą wojewódzką, zatem bardziej się w spalinie jedzie.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #28702

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bejcman Zobacz posta
    Panowie, gdzie zaopatrujecie się w ciuchy rowerowe?
    Interesuje mnie coś lepszego niż Decathlon.
    Ja ostatnio w centrumrowerowe.pl.
    Jaki rodzaj ciuchów, obcisłe czy luźne?
    Z luźnych mogę polecić koszulki i przy okazji rękawice Roc Day. Polska firma. Spodenki krótkie mam Fox, ale nie pamiętam już jaki model w każdym razie z wewnętrznymi obcisłymi spodenkami z pampersem.
    Do roboty śmigam w krótkich spodenkach trekkingowych z Decathlonu Trek 500 czy jakoś tak. Kupione kilka lat temu. Ogólnie spodnie trekkingowe nadaje się na rower o ile mają możliwie dużo wstawek z 4 way stretchu. Jak da się w spodenkach zrobić słowiański przykuc i nic nie ciśnie to będą spoko na rower. Z długimi spodniami trekkingowymi może być też problem ze zbyt szerokimi nogawkami.
    Długie mam Endura Singletrack II. Używam ich głównie na zimowe dojazdy do pracy. Trochę mechacą się na dupie, poza tym spoko. Dopasowane w kostce i łydkach. Skarpety muszę zakładać przed założeniem spodni. Endura Singletrack I mi się całkiem rozpruły w kroku. Wersja II jest przeprojektowana i ma więcej paneli z 4 way stretchu. Wyglądają jak spodnie trekkingowe, choć zamiast kieszeni cargo mają suwaki wentylacyjne.
    Krótkie, obcisłe spodnie mam Rogelli Fuse i Rogelli Rapid. Fuse są spoko, ale w Rapidach brzeg pampersa zgrywa mi się brzegiem siodła (Brooks C13 145 mm) w gruzie weekendowym i potrafi boleśnie obetrzeć poślady.
    Długie obcisłe mam Pearl Izumi, chyba Select Thermal i są na tyle ciepłe, że całą zimę w nich śmigałem.
    Koszulek obcisłych nie będę polecał, bo ja mam stare Biemme. Nie są dopasowane jak druga skóra, czasem coś tam łopocze czy odstaje, ale mi to nie przeszkadza. Jak nawet średnio dociążę kieszonki (aparat kompaktowy, lekki portfel z trzema kartami i dwoma, trzema banknotami oraz telefon) to muszę rozpiąć pod szyją, bo lekko ciśnie w grdykę. Niemniej jednak dobrze oddychają i mają zamek rozpinany na całej długości. No i nie są pstrokate, mała naszywka z logo i jeden kolor wszystkiego.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #28703

    Domyślnie

    Roc Day super! Foxa nie polecam ale za to endura jest zajebiaszcza! Na obcisłych się nie znam.
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  4. #28704

    Domyślnie

    Ja muszę kupić gacie krótkie poliestrowe bez wkładki (jakoś nie mogę się przekonać) i niezbyt obcisłe. Takie, żeby dało się przyjechać gdzieś (do roboty, sklepu) i nie świecić jajami

  5. #28705

    Domyślnie

    to kupujesz frirajdowy zestaw np. endury. w środku masz wpinane gacie a na zewnątrz luźne szorty.

    https://endurastore.pl/szorty_endura...22,29,622.html

    coś w ten deseń
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  6. #28706

    Domyślnie

    Ja pod luźne ciuchy i tak z reguły zakładam obcisłe z szelkami, a nie te wpinane co są w komplecie. Nie wieje tak po nerach.
    Oczywiście nie do miasta, tam pod spodenkami mam zwykłe facie.

    Seba, kup cokolwiek z elastycznego materiału. Mogą być rowerowe mogą być trekkingowe.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  7. #28707
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o gacie z wkładką to warto spróbować Assosów. Jestem niewymiarowy i przymierzyłem dokladnie 12 par spodenek (zaczynając od takich za 200 zł) i finalnie dopiero Mille GT C2 mi przypasowały. Dodatkowo mają szelki które nie wnerwiają a ja nienawidzę szelek/ramiączek itd. więc to chyba dobra rekomendacja Z minusów to wydaje mi sie, że wkładka jest aż za miękka, tzn. przez to trochę mniej przewiewna, ale ja pocę się nawet przy -30 stopniach, więc to może być tylko mój problem. Cena solidna, ale faktycznie jeśli chodzi o wygodę to nie znalazłem niczego na zbliżonym poziomie w podobnej cenie.
    Z fajnych ciuchów to jeszcze bluza Endura Xtract Roubaix bardzo mi siadła. Endura ma w ogóle ciekawą rozmiarówkę, bluzę mam w rozmiarze S i jest ok, a spodnie XL były za ciasne.

  8. #28708

    Domyślnie

    Też mogę polecić Endurę. Podstawowa wkładka w wewnętrznych spodenkach daję radę, ale bez szału. Odnoszę wrażenie, że obecne szorty Endury, mam na myśli serię Hummvee, mają mniejszą trwałość niż te sprzed kilku lat. To takie moje subiektywne spostrzeżenie.
    Bluzę, o której wspomniał @ku6i też mogę polecić. Też mi podpasowała. Używam jej na MTB, a ona chyba jest dedykowana na szosę. Za takie pieniądze warto ją kupić.

  9. #28709

    Domyślnie

    Kurka mam już 3 ulocki, jedno folding bike lock, a dziś kupiłem kolejne zapięcie :P

  10. #28710

    Domyślnie

    Chopy ratunku. Powiedzcie czy do normalnego roweru Author damska wersja możliwym jest zamontować silniczek elektryczny + akumulator , nawet taki do plecaka czy na bagażnik. Jest coś takiego do kupienia nie za miliony jakieś

Strona 2871 z 3830 PierwszyPierwszy ... 18712371277128212861286928702871287228732881292129713371 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •