Close

Strona 2636 z 3831 PierwszyPierwszy ... 163621362536258626262634263526362637263826462686273631363636 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26 351 do 26 360 z 38301
  1. #26351

    Domyślnie

    Gratulacje za fajne koło i dobrze wykonaną ramę, niech wozi i służy.
    Co do obręczy to jakie tam masz?
    A co do ciśnienia, ja w 25mm dobijam 8bar przy wadze 68kg i jest pieruńsko twardo. Ale i tak komfort mam dopiero w kole XC na oponach 1.75 3 bar, wiadomo amor, szerokość gum, to się czuje.
    Ostatnie 4 dni jeździłem przy roztopach brudny jak świnia, czyszczenie roweru i smarowanie, wczoraj 3h. No ale nie wytrzymałem, musiałem. No ale ja zawsze dotąd tylko po suchym...

  2. #26352

    Domyślnie

    Mechaniczna pomarańcza...
    Fajny i cena też OK, myślałem że taki interes to coś bliżej czwórki.
    Ile gwarancji dają na spawanie?

  3. #26353

    Domyślnie

    Dzięki.
    Obręcze to tzw. systemowe koła Mavic Allroad w tej najtańszej wersji. Nie są złe, zostały z poprzedniego gruza. Handmade in Romania.
    8 barów przy Twojej masie jest twardo, przy mojej już tak nie było, a opona nie pozwalała na więcej. Oczywiście, że MTB z szerokim kapciem to komfort, ale przede wszystkim lepsza przyczepność. Ja w oponach MTB mam obecnie 2,25" i nie pompuje więcej niż 1,7 bara. W połączeniu z pełnym, zwłaszcza miękko ustawionym zawieszeniem, nawet kocie łby nie robią wrażenia.
    We Wrocławiu na twardym już całkiem sucho, lekka wilgoć na ubitym miękkim, ale z drugiej strony też nie ma problemów ze znalezieniem błota. Problemem jest za to piasek i syf, który został po roztopieniu śniegu. Miasto chyba liczy, że wiatr i deszcz sam to posprząta. Wczoraj podczas dziewiczej jazdy nowym rowerem już przebiło tylną oponę i to chyba na syfie na wiadukcie pod domem właściwie. Były kropelki mleka na sztycy i ramie, ale myślałem, że czegoś nie wytarłem po wlewkach. Dziś jednak się okazało, że tył nieco pluszowy. Pompka pokazała ok. 2 bary.
    Już zgłosiłem do firmy odpowiedzialnej za sprzątanie w mieście dwie najbardziej zasyfione DDR.
    U Was na myjkach też takie kolejki?

    @Ligo, nie mam pojęcia.
    Za 4,5 można kupić frameset Treka, Checkpoint ALR z dożywotnią gwarancją. O ile jest dostępny w ogóle.
    Ostatnio edytowane przez zdyboo ; 01-03-2021 o 22:04
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #26354

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    ...
    Ostatnie 4 dni jeździłem przy roztopach brudny jak świnia, czyszczenie roweru i smarowanie, wczoraj 3h. No ale nie wytrzymałem, musiałem. No ale ja zawsze dotąd tylko po suchym...
    Wczoraj byłem pojeździć w lesie. Warunki z tygodnia na tydzień coraz lepsze. Błota jeszcze dużo, lód i breja w kilku miejscach też się trafiły. Sądzę, że 2 tygodnie bez opadów i będzie w miarę sucho
    Umordowałem się wczoraj okrutnie, ale było warto Oczywiście, też się uświniłem

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Dzięki.
    ...
    U Was na myjkach też takie kolejki?
    ...
    W Łodzi w ubiegłym tygodniu kolejki były spore. Pogoda zrobiła swoje. Odpuściłem mycie auta bo szkoda mi było czasu. W sobotę byłem w rodzinnych stronach i tam sytuacja podobna. Też kolejka do myjni pomimo nieciekawej pogody. Wczoraj wracając z lasu zajechałem pod myjnię, ale kolejka była na kilka aut, co najmniej 15-20 minut czekania, więc odpuściłem, żeby nie zmarznąć.

    Na ostatnią wizytę w lesie zabrałem Authora. W obecnych, błotnych warunkach opony Vittoria Barzo zdecydowanie lepiej sobie radzą niż Bontragery, które mam w Treku.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Doczekałem się.
    W piątek kurier rowerowy dowiózł frameset. Wczoraj przez chyba 10 godzin składałem, na dziś zostały pierdoły w postaci owijki, wlania mleka, koszyków, dzwonka czy uchwytu do nawigacji.

    ...
    Ładny Taki subtelny. Nie wiem czy takie określenie pasuje do roweru
    Tomek jak najwięcej miłych chwil i jak najmniej awarii.
    Ostatnio edytowane przez siemalysy ; 01-03-2021 o 22:21

  5. #26355

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Za 4,5 można kupić frameset Treka, Checkpoint ALR z dożywotnią gwarancją. O ile jest dostępny w ogóle.
    Ale masz Handmade in Poland i to z solidnej manufaktury koło domu, a nie Made in Wuhan.
    Poza tym Trek przegina, bo za $550 można mieć bez łaski frameset LHT od Surly.
    O ile ktoś lubi, oczywiście.

  6. #26356

    Domyślnie

    Ładnie wyszedł ten bajk.
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  7. #26357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Ładny Taki subtelny. Nie wiem czy takie określenie pasuje do roweru
    Tomek jak najwięcej miłych chwil i jak najmniej awarii.
    Dzięki Michał. Mnie od niemal zawsze podobały się jednokolorowe ramy, a pomarańcza z czarnym osprzętem chodziła za mną od 15 lat. Wtedy w Velo wymieniali mi ramę Authora Kinetica w kolorze turkusowym metallic na szaroniebieską w kolorze milicyjnej Nyski. Próbowałem przez sklep załatwić wymianę na pomarańczową, bo taki był drugi wariant, ale nie udało się. Potem nie było okazji jakoś do zakupu pomarańczowej ramy. Tym samym mam lub miałem rowery w każdym z interesujących mnie kolorów.
    Początkowo wideł też miał być pomarańczowy, ale ramę malowali proszkowo i wygrzewali w piecu. Widelca z carbą nie da się tak podobno potraktować i była realna szansa, że będzie w innym odcieniu niż rama. To zdecydowałem, że już lepiej żeby został czarny. Logotypy i nazwy nawet całkiem spoko wyglądają i też zostawiłem, bo można było zamalować na czarno, ale, że są lekko wypukłe, to pewnie byłyby widoczne, chyba że jednak zostałyby zeszlifowane.

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    za $550 można mieć bez łaski frameset LHT od Surly.
    O ile ktoś lubi, oczywiście.
    Chwilowo nie ciągnie mnie do stali w rowerze.

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Ładnie wyszedł ten bajk.
    Dzięki Damianu, pokazałbyś swojego czarnucha.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #26358

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Dzięki Damianu, pokazałbyś swojego czarnucha.
    Czarnuch jeszcze się składa - ciągły niedoczas a i jeszcze kontuzja kolana się przytrafiła. Ale liczę na to że w za tydzień-dwa będę już latał normalne trasy.
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  9. #26359

    Domyślnie

    Czy możecie polecić jakiś składak choć z 3 biegami - nieduży, ale żeby i 10latka i dorosły mógł sobie dopasować (jak się komu zachce zamienić na rowery).
    Żaden tam wyczynowy mercedes dla nawiedzonego rowersa

  10. #26360

    Domyślnie

    Okazuje się, że Romet nadal produkuje serię Wigry i Jubilat. Oczywiście już bez korb na wiecznie wyrabiające się lub wypadające kliny. Decathlon ma też serię Tilt, ale MZ przy małych 20" kołach lepiej brać coś z biegami w tylnej piaście. Jak budżet jest odpowiednio wysoki to jest i Dahon.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 2636 z 3831 PierwszyPierwszy ... 163621362536258626262634263526362637263826462686273631363636 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •