Close

Strona 2650 z 3837 PierwszyPierwszy ... 165021502550260026402648264926502651265226602700275031503650 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26 491 do 26 500 z 38369
  1. #26491

    Domyślnie

    Witajcie!

    Używa ktoś może pasków do czujnika pomiaru tętna, które byłyby zamiennikiem Garmina? Mój oryginalny pasek po kilku latach popękał i często przerywa pomiar. Czujnik jest dobry, ale koszt samego oryginalnego paska jest mz dość spory. Dlatego kupiłbym coś sprawdzonego.

  2. #26492

    Domyślnie

    Hej, Michał. A nie możesz go przerobić ? Skoro działa czujnik, to gdzie leży problem w sensie przerywania ? Chodzi Ci o te elektrody w gumowym pasku, że one przerywają ?
    Ja swój pasek do Sigmy naprawiłem i zostało mi 126zł w kieszeni.
    U mnie ten dekielek od baterii na opasce, się pokruszyło i nie domykał komory baterii. Przy wysiłku, dostawał się tam pot i też przerywał. Przerobiłem go zupełnie inaczej.
    Od ponad roku mam spokój. Jak chcesz mogę podesłać foty How to do, DIY
    Nikon i podróże ...


  3. #26493

    Domyślnie

    Ja zanabyłem dwa paski na alli, do kostki polara, ale widzę w opisie, że do innych też pasują. Kilka miesięcy w użyciu, działają OK. Dwie elektrody w pasku. Coś takiego: https://pl.aliexpress.com/item/1000008660785.html Wysyłka do paczkomatu (Alli Standard, coś płatna obecnie, dostawa jakoś 2-3 tygodnie. Na alledrogo też są.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  4. #26494

    Domyślnie

    @moskica problemem jest sam pasek. Czujnik jest dobry. Popękały te gumowe elektrody. Sądzę, że one są winne przerywania pomiaru. Wystarczy, że poruszam paskiem i pomiar wraca. Oryginalny pasek, sam bez czujnika swoje kosztuje.
    @adolfik9501 dziękuję za link.

  5. #26495

    Domyślnie

    Michał, Garmin oferuje lub oferował dwa paski, jeden lepszy, pod tym względem, że mniej go czuć na klacie i drugi gorszy. To co dają z licznikiem i to co podlinkowałeś to są te lepsze wersje.
    Nie wiem czy ta gorsza wersja jest nadal dostępna, ale kosztowała w okolicach połowy ceny wersji lepszej. Nie mam też pojęcia jak ta gorsza leży na klacie.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #26496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Siemanko

    Wczoraj udało się zaliczyć pierwszy wyjazd z rowerem Planowałem góry, ale pogoda skutecznie wybiła mi te plany z głowy Na taką sytuacje miałem przygotowany plan awaryjny i udało się go niemal w 100% zrealizować. Wspominałem pewnie nie raz, że bardzo lubię jeździć w Jurę Krakowsko-Częstochowską i właśnie tam wczoraj z kolegą wylądowaliśmy.
    No ładnie polatałeś u mnie na dzielni

  7. #26497

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Michał, Garmin oferuje lub oferował dwa paski, jeden lepszy, pod tym względem, że mniej go czuć na klacie i drugi gorszy. To co dają z licznikiem i to co podlinkowałeś to są te lepsze wersje.
    Nie wiem czy ta gorsza wersja jest nadal dostępna, ale kosztowała w okolicach połowy ceny wersji lepszej. Nie mam też pojęcia jak ta gorsza leży na klacie.
    Celowo podlinkowałem ten konkretny model bo taki mam obecnie.
    Pytałem o jakąś alternatywę i coś sprawdzonego bo nie chciałbym wydać kasy na coś niesprawdzonego po czym będę miał jakieś uczulenie lub będzie mnie uciskać. A koniec końców i tak się skończy na oryginalnym.

    Cytat Zamieszczone przez matomi Zobacz posta
    No ładnie polatałeś u mnie na dzielni
    Ładnie, potwierdzam Fajnie tam macie. Gdybym mógł to byłbym częstszym gościem u Ciebie na dzielni

  8. #26498

    Domyślnie

    Niedługo zrobi się fajnie ciepło, będzie trzeba szukać cienia

    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  9. #26499

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Niedługo zrobi się fajnie ciepło, będzie trzeba szukać cienia ...
    Można też ochłodzić się w basenie.

    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  10. #26500

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Niedługo zrobi się fajnie ciepło, będzie trzeba szukać cienia
    Niech no tylko wiatr dmuchnie,.. skutki nie trudne do przewidzenia. Ale zapewne znajdą się tacy, co to kupią , inaczej by tyle szajsu nie produkowano, co w dzisiejszych czasach.

Strona 2650 z 3837 PierwszyPierwszy ... 165021502550260026402648264926502651265226602700275031503650 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •