Close

Strona 3084 z 3831 PierwszyPierwszy ... 20842584298430343074308230833084308530863094313431843584 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 30 831 do 30 840 z 38301
  1. #30831

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gavin Zobacz posta
    Tom, a jak jeździsz do rrrroboty to też to targasz?
    Trochę mniej, bo mam większe dętki i jedna zajmuje tyle co te dwie mało. Choć wszystkie Tubolito.

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    Czy 3 i 4, oraz 5 i 6 nie powielają się? 6-ka mnie zaciekawiła, chyba sobie sprawię na mikołajkową gwiazdkę.
    Zestawu do łatania jak i dętek jeszcze nie musiałem używać. Nie każde uszkodzenie opony da się załatać w trasie. Wolę mieć jedno i drugie.
    Opony bardzo ciężko wchodzą na obręcz. W domu zwykle używam trzech solidnych łyżek Pedrosa, żeby oponę wbić na obręcz. Zdaje sobie sprawę, że przy potrzebie zdjęcia opony byłaby walka.

    Szczypce do rozpinania spinki łańcucha przy 11 i 12 biegach muszą być. Tam żadne patenty w postaci trytek, sznurówek itp. nie działają. Te są na tyle zgrabne, że można je zabrać ze sobą.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #30832

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Szczypce do rozpinania spinki łańcucha przy 11 i 12 biegach muszą być. Tam żadne patenty w postaci trytek, sznurówek itp. nie działają. Te są na tyle zgrabne, że można je zabrać ze sobą.
    Ale te szczypce pełnią też funkcję łyżek, dlatego pytam.

    Rozczarowanie dnia: kupiłem sobie gripy Ergona GA3 i przy montażu okazało się, że wykluczają mi założenie rogów (mają ogranicznik na końcu i nie mogę ich wsunąć głębiej). Żal i smutek. Znacie podobne gripy, ale bez tego szatańskiego ograniczenia?

  3. #30833

    Domyślnie

    a kątówke ma?

  4. #30834

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    Ale te szczypce pełnią też funkcję łyżek, dlatego pytam.

    Rozczarowanie dnia: kupiłem sobie gripy Ergona GA3 i przy montażu okazało się, że wykluczają mi założenie rogów (mają ogranicznik na końcu i nie mogę ich wsunąć głębiej). Żal i smutek. Znacie podobne gripy, ale bez tego szatańskiego ograniczenia?
    Mam te chwyty i wiem o czym piszesz. Wydaje mi się, że te zaślepki powinny dać się wybić.

  5. #30835
    Oszczędny w słowach Awatar kipcior
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    213

    Domyślnie

    Ergony GP5
    D610, Nikkor 50 f1.4 G, Nikkor 24-70 f2.8, Sigma 20 f1.4, Sigma C 100-400.

  6. #30836

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    Ale te szczypce pełnią też funkcję łyżek, dlatego pytam.
    Wożę jedną łyżkę Pedros, którą może uda się zdjąć oponę z obręczy, ale jedną już nie założę. Druga w postaci szczypiec też może nie wystarczyć. W dodatku szczypce są aluminiowe, a obręcze karbonowe, trzeba uważać, żeby ich nie uszkodzić metalową łyżką.

    Rozczarowanie dnia: kupiłem sobie gripy Ergona GA3 i przy montażu okazało się, że wykluczają mi założenie rogów (mają ogranicznik na końcu i nie mogę ich wsunąć głębiej). Żal i smutek. Znacie podobne gripy, ale bez tego szatańskiego ograniczenia?
    Ergon ma też chwyty z rogami.

    Cytat Zamieszczone przez gavin Zobacz posta
    a kątówke ma?
    Raczej dremel, żeby zeszlifować kryzę wewnątrz chwytu.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  7. #30837

    Domyślnie

    Aż tak mi nie zależy na tych chwytach. Mam jeszcze ESI Chunky i zapewne wrócą na swoje miejsce. Myślałem, że zrobię sobie full wypas dla nadgarstków, ale jak się nie da, to trudno. Ergony z rogami ma moja dziewczyna i... nie.

  8. #30838

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Trochę mniej, bo mam większe dętki i jedna zajmuje tyle co te dwie mało. Choć wszystkie Tubolito.



    Zestawu do łatania jak i dętek jeszcze nie musiałem używać. Nie każde uszkodzenie opony da się załatać w trasie. Wolę mieć jedno i drugie.
    Opony bardzo ciężko wchodzą na obręcz. W domu zwykle używam trzech solidnych łyżek Pedrosa, żeby oponę wbić na obręcz. Zdaje sobie sprawę, że przy potrzebie zdjęcia opony byłaby walka.

    Szczypce do rozpinania spinki łańcucha przy 11 i 12 biegach muszą być. Tam żadne patenty w postaci trytek, sznurówek itp. nie działają. Te są na tyle zgrabne, że można je zabrać ze sobą.

    Mój mechanik pokazał mi jak się rozpina łańcuch palcami. Nagram filmik i wkleje. Szczękę do tej pory szukam.

  9. #30839

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    Pytanie, jak bardzo się pocisz, jak bardzo, to będzie ta kurtałka z PET zrobiona, za mało oddychała. Od razu wyjaśniam, nie miałem i mieć nie będę tej kurtki (Endura mi podpadła nie raz), domniemuje tylko z ceny, doświadczenia, życia
    Ja na razie na Endurę nie mogę narzekać. Z rzeczy, które mam wszystko jest ok. No może poza jednymi szortami, gdzie napisy zaczęły schodzić. W kolejnych zmieniłem sposób prania i na razie jest ok.

    Co do pocenia, to już tu dawniej pisałem. Ja pocę się jak świnia niestety. Moja niedoszła teściowa mówiła, że mam rzadką skórę ;

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Uwaga! Uwaga!

    Jesienno-zimowa zabawa rozrywkowa.: "Pokaż kotku co wozisz w środku".

    ...
    Tomek, niezły zestaw

  10. #30840

    Domyślnie

    Ja mam mało spektakularny zestaw do gravcia, ale wiecie jakby co to będziem kombinować

    mamy tutaj:

    - dętka (wujowa, ale musiałem mieć na "już", a nic innego w lokalnym rowerowym nie mieli)
    - łatki, jakby jedna dętka to było by za mało
    - mini apteczka, przy kluczach mam też pojemniczek tytanowy na 2 tabletki, które zawsze mam przy sobie
    - łyżki do opon
    - tabletv z izotonikiem, ja się kosmicznie odwadniam, na postoju kupuje zawsze 1.5L wody i wlewam w 2 bidony 0.7 jeden czysta, drugi izo, postoje co 2h muszę robić
    - spinka
    - narzędzie
    - nożyk
    - smar na mokre
    - trytki

    pakuję to do saszety shure i jeszcze wożę pompkę fajną giant i minizapięcie IMG_20221126_164357-01.jpgIMG_20221126_164513.jpg

Strona 3084 z 3831 PierwszyPierwszy ... 20842584298430343074308230833084308530863094313431843584 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •