Close

Strona 2694 z 3836 PierwszyPierwszy ... 169421942594264426842692269326942695269627042744279431943694 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26 931 do 26 940 z 38351
  1. #26931

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leighadams Zobacz posta
    czy ja dobrze czytam, że od 2 do 22 czerwca zrobiłeś 1k km?!
    Tak, w końcu. Tauzen w miesiącu miał być już w maju, ale jakaś dziwna kontuzja prawego kolana wycięła mi półtora tygodnia jazdy, a i potem raczej nie przeginałem i trochę brakło.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #26932

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Dziękuję chłopaki za odzew i wskazówki

    Plan jest taki, żeby z Płoniny pojechać żółtym szlakiem w kierunku Księżej Góry i DK3. Za DK dalej żółtym przez Mysłów do Radzimowic. Stamtąd już niebieskim szlakiem i rowerowym Szlakiem Zamków do czarnego. Kawałek czarnym i odbicie na zielony i nim aż do Dobkowa.

    Wiadomym jest, że nie obędzie się bez krojenia i szycia na nowo planu. Zobaczymy co z tego wyjdzie
    Chciałem się przyjrzeć temu planowi ale za dużo niewiadomych. Wyszło mi np. coś takiego (bez odwiedzania singletracków)

    Płonina - Dobków.JPG

    Czy nocujecie w Villa Greta? A wcześniej w Płoninie?

  3. #26933

    Domyślnie

    Nocujemy w Świerzawie. Nie pamiętam dokładnie gdzie. Ale nie jest to na pewno żadna wypasiona miejscówka.

    Trasa wg planu na drugi dzień ma wyglądać jak poniżej. Gdybyś chciał zerknąć dokładniej, to tu masz gpxa

    kaczawy.jpg

  4. #26934

    Domyślnie

    Michał, ja nie pomogę. Byłem bardziej na zachód od tego co planujecie.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #26935

    Domyślnie

    Tomek luzik Jak objedziemy, to po powrocie postaram się wrzucić kilka słów i zdjęć

  6. #26936

    Domyślnie

    Zawsze chętnie czytam. Chciałem zaproponować wizytę w Browarze Miedzianka, skoro już w Janowicach Wielkich będziecie, ale bez sensu dymać taki podjazd, żeby tylko napić się piwa.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  7. #26937

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Nocujemy w Świerzawie. Nie pamiętam dokładnie gdzie. Ale nie jest to na pewno żadna wypasiona miejscówka.

    Trasa wg planu na drugi dzień ma wyglądać jak poniżej. Gdybyś chciał zerknąć dokładniej, to tu masz gpxa
    A już wiem skąd nieporozumienie - są dwie Księże Góry. Fajna trasa mniej więcej połowę znam. Są też Góry Ołowiane, które mam w planach od paru lat. Dłużka też jeszcze nie zaliczyłem - reszta Was nie zawiedzie. To jest wymagająca trasa. Zresztą Góry Kaczawskie (w przeciwieństwie do Pogórza) są często naprawdę trudne.

    Pozdro
    Wiesiek

  8. #26938

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Tak, w końcu. Tauzen w miesiącu miał być już w maju, ale jakaś dziwna kontuzja prawego kolana wycięła mi półtora tygodnia jazdy, a i potem raczej nie przeginałem i trochę brakło.
    To te nowe koła tak niosą

  9. #26939

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    A już wiem skąd nieporozumienie - są dwie Księże Góry. Fajna trasa mniej więcej połowę znam. Są też Góry Ołowiane, które mam w planach od paru lat. Dłużka też jeszcze nie zaliczyłem - reszta Was nie zawiedzie. To jest wymagająca trasa. Zresztą Góry Kaczawskie (w przeciwieństwie do Pogórza) są często naprawdę trudne.

    Pozdro
    Wiesiek
    W ubiegłym roku byliśmy w Kaczawach. Jechaliśmy szlakiem wygasłych wulkanów, może nie w 100%. Startowaliśmy z Myśliborza. Bazę mieliśmy w Proboszczowie. Następnego dnia wracaliśmy do Myśliborza. Liczę na dobry wyjazd. Pogoda nie będzie idealna, ale ostatnio u nas to norma. Bez deszczu się nie liczy

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Zawsze chętnie czytam. Chciałem zaproponować wizytę w Browarze Miedzianka, skoro już w Janowicach Wielkich będziecie, ale bez sensu dymać taki podjazd, żeby tylko napić się piwa.
    Tomek miło mi

    W Miedziance byliśmy w Maju. W Browarze Miedzianka byliśmy w maju. Pierwszy raz tylko na popasie, a w drodze powrotnej smakosze zajechaliśmy autem, żeby smakosze piwa mogli zrobić zapasy

  10. #26940

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matomi Zobacz posta
    To te nowe koła tak niosą
    Też, ale chyba koncepcja gruza siadła u mnie jak rzadko. W zeszłym roku miałem tydzień urlopu gdzie nakręciłem gruzem ponad 500 km.
    Kolejny tydzień urlopu się zbliża.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    W ubiegłym roku byliśmy w Kaczawach. Jechaliśmy szlakiem wygasłych wulkanów, może nie w 100%. Startowaliśmy z Myśliborza. Bazę mieliśmy w Proboszczowie. Następnego dnia wracaliśmy do Myśliborza. Liczę na dobry wyjazd. Pogoda nie będzie idealna, ale ostatnio u nas to norma. Bez deszczu się nie liczy
    Michał, w kwestii technicznej to mylisz Pogórze Kaczawskie z Górami Kaczawskimi. Szlak wygasłych wulkanów i ogólnie Park Krajobrazowy Chełmy to Pogórze Kaczawskie. W Góry Kaczawskie zamierzacie pojechać dopiero teraz.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 2694 z 3836 PierwszyPierwszy ... 169421942594264426842692269326942695269627042744279431943694 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •