Close

Strona 2509 z 3834 PierwszyPierwszy ... 150920092409245924992507250825092510251125192559260930093509 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 25 081 do 25 090 z 38333
  1. #25081

    Domyślnie

    z racji tego, że sie nie znam to słucham doświadczonych i są Schwalbe GT 365
    A superkomornik kazał mi zanabyc chełmofon, co by mi się nic w kaczan nie stało, więc dodatkowo jest i Limar 757 superlight czarny mat
    Niech ta kwarantanna sie konczy, bo idzie zbankrutowac tak siedząc całymi dniami i kupując w sklepach internetowych
    Ostatnio edytowane przez stock ; 27-03-2020 o 10:24

  2. #25082

    Domyślnie

    Nie ma obowiązku kupowania.

    Jak tam dzisiejsze mgnienie wiosny?
    Na stravie widziałem, że wykorzystane. Mam i ja. Dziś w ramach zaspokajania niezbędnych potrzeb życiowych przebujałem się bicyklem swym po okolicznych wsiach i miasteczkach.
    Ludkowie trzymają dystans, nigdzie nie widziałem zgromadzenia większego niż 2 osoby, które nie byłoby rodziną. No jeszcze w samym Wro widziałem dwie pary wracające z kijów (dementia skiing), ale bebeczki sobie, faceci sobie, przepisowe dwa metry zachowane. Układ win-win w sumie.
    Rowerzystów sporo, zwłaszcza na powrocie, jak już ciepło było, ale też grupy większej niż 2 osoby nie zanotowałem. Pierwszy raz przejechałem 100 km, bez chwili przerwy, nie licząc kilku świateł pod sam koniec. Trochę za wcześnie na takie wyczyny, ale w sumie nawet piwa nie ma gdzie teraz wypić.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #25083

    Domyślnie

    Na szosę można iść. Na "higłejach" mniej puszek, a te co są, virus nakłonił do bezpiecznego odstępu
    W lesie ruch większy niż zwykle. Większość osobno, ale zdażają się "bandy" wielo osobowe.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #25084

    Domyślnie

    wiadomo, że nie ma obowiązku kupna Zartuje sobie jedynie, bo to rzeczy i tak potrzebne są.
    Wrocławskie parki jednak nabite ludźmi, wszyscy trzymają odstęp, ale jednak ludzi sporo. I widziałem tez jeżdżące samochody WOPR z megafonami z których wygłaszane były odpowiednie komunikaty. No, ale nie ma co się dziwić, szczególnie, ze sobotnia pogoda była jaka była.
    I Olgę Tokarczuk na spacerku z psem też widziałem

  5. #25085

    Domyślnie

    Co do blachosmrodów, to mniej chyba tylko w samym mieście, na trasie wczoraj było sporo i jeszcze odnoszę wrażenie, że korzystają z teoretycznego luzu na drogach i jeżdżą szybciej. Wymijanie na trzeciego też zaliczyłem kilka razy. W każdym razie zdarzały mi się już spokojniejsze jazdy.

    Korzystając z wolnego, zmieniłem myk-myka na BikeYoke Revive. Pancerz zostawiłem po staremu, dzięki temu sama wymiana była bezproblemowa. Sztyca faktycznie się zapowietrza, ale jej odpowietrzenie jest banalne, choć musiałem je zrobić kilka razy, żeby nie chowała się. Wysuwa się szybciej i z głośniejszym puknięciem zatrzymuje niż Bontrager aka. Tranz-X. Luz poziomy minimalny. Sztyca mimo 10 mm większego skoku, wystaje ciut więcej z ramy niż poprzedni Bontrager Line, "pierścień" wieńczący dolną część faktycznie jest niski. Dolna część obu sztyc jest bardzo podobnej długości, max 5 mm różnicy. Manetkę dałem oryginalną BikeYoke, choć zastanawiałem się, czy nie zostawić nowego w sumie Wolf Tooth. Niemniej jednak BY chodzi lżej i mogę ją przysunąć bliżej chwytu. WT należało jednak kupić w wersji Light Action, gdzie dźwignia jest dłuższa. Kupiłem tę krótszą, bo jest preferowana wg producenta do większej ilości sztyc. A raz, że miałem problem, żeby sięgnąć kciukiem, dwa wymagało to włożenia sporej siły. Dobrze, że powierzchnia była radełkowana, to się przynajmniej kciuk nie ślizgał. Teraz mam nadzieje, że będzie lepiej.
    Sztyca wymaga zaciśnięcia obejmy z momentem max 5 Nm. Moja obejma ma nadrukowane 6-8 Nm, ale jak zacisnąłem 5 Nm, to nie chowała się, ale wkroczyłem do świata stuków i skrzypnięć. Zapodałem smar, zapodałem 7 Nm i zrobiło się cicho. BY mi wyjaśnił, że mogę zacisnąć bardziej, ale muszę się liczyć z ewentualnym spadkiem płynności działania i szybszym zużyciem. Zacisnąłem 6,5 Nm i wysuwa się tak samo szybko jak przy 5 Nm. Test terenowy, może w przyszłym tygodniu. Test górski, jak już nie będzie strach wsiąść do pociągu.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #25086

    Domyślnie

    od dziś nowe ograniczenia w związku z epidemią. Jeździc czy nie jeździć ?

  7. #25087

    Domyślnie

    Samemu ,po lesie ,z daleka od ludzi i z rozsądkiem...raczej moźna .

  8. #25088

    Domyślnie

    Siema.

    Panowie, na pewno znacie odpowiedź na nurtujące mnie pytanie: jaki uchwyt/bagażnik rowerowy na 4 rowery kupić aby dało się go zamontować do belek Thule?
    I jakby nie kosztował sztabki złota
    Z5 + 24-200S + 105S
    D7200 + S17-50/2.8 + AF-P 70-300 + N200-500

  9. #25089

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pokos Zobacz posta
    Samemu ,po lesie ,z daleka od ludzi i z rozsądkiem...raczej moźna .
    W Poznaniu strach jeździć:
    Koronawirus.
    Rząd wprowadza nowe zasady Policja: Czas pouczeń już minął. Będą mandaty– Rekreacja, bieganie, uprawianie sportu, jazda na rowerze, wędkowanie – to wszystko jest zabronione. Funkcjonariusze będą intensywnie patrolować ulice i karać mandatami – deklaruje wielkopolska policja.
    Premier Mateusz Morawiecki we wtorek poinformował o zaostrzeniu zakazów w związku z epidemią koronawirusa. Ogrodzone płotami parki, skwery czy boiska zostaną zamknięte na klucz. Nieogrodzone zostaną oznaczone taśmami. – Zabronione jest nie tylko korzystanie z takich miejsc, ale wszelkie przemieszczanie się w innym celu niż praca, zakupy, wizyta u lekarza - wylicza Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. I zapowiada, że policja w Wielkopolsce kieruje na ulice patrole, które będą zakazów pilnowały. –To będzie intensywne patrolowanie– ostrzega. Do tej pory policja skupiała się
    głównie na rozbijaniu grupek ludzi spotykających się towarzysko
    wbrew zakazom. Teraz, wobec zaostrzenia przepisów, będzie także pilnowała zakazu przemieszczania, braku odpowiedniej odległości między ludźmi (dwa metry), a nawet obowiązków nałożonych na sklepy (ograniczenie liczby klientów do trzech osób na jedną działającą kasę, udostępnienie sklepów
    i aptek w godzinach 10-12 wyłącznie dla osób powyżej 60. roku życia). Policja ostrzega mieszkańców Wielkopolski, że za naruszanie obostrzeń posypią się mandaty. – Czas pouczeń i próśb minął. Teraz nadchodzi czas kar – podkreśla rzecznik wielkopolskiej policji.

    To już zakrawa na paranoję, w jaki sposób można zarazić się koronawirusem jeżdżąc samotnie na rowerze? Od asfaltu?

  10. #25090

    Domyślnie

    Idzie ciepła pogoda z zakazem kręcenia. Ileż można przy kompie siedzieć. Kondycja nam spadnie do zera i od słońca w czambuł dostaniemy a nie wirusa. Kiepski czas dla aktywnych.

Strona 2509 z 3834 PierwszyPierwszy ... 150920092409245924992507250825092510251125192559260930093509 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •