Close

Strona 2585 z 3839 PierwszyPierwszy ... 158520852485253525752583258425852586258725952635268530853585 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 25 841 do 25 850 z 38382
  1. #25841

    Domyślnie

    Michał mogłeś dać znać, ja do Ogrodzeńca mam 50km, może będzie okazja innym razem
    Nikon i podróże ...


  2. #25842

    Domyślnie

    O! Fajnie masz Masz gdzie fajnie pojeździć Kolejnym razem będę pamiętał Ale to już raczej w przyszłym roku. W tym tygodniu chyba już zdejmę bagażnik z dachu samochodu bo już chyba się nie uda nigdzie pojechać.

  3. #25843

    Domyślnie

    A są jakieś fajne trasy na szosę we Wrocławiu?

  4. #25844

    Domyślnie

    We Wrocławiu tak średnio bym powiedział. Obwodnica śródmiejska od Mostu Millenijnego do Poświęckiej z tych co znam. To tylko kilka kilometrów.
    Trzeba wyjechać z miasta, wtedy jest dobrze. Nie wiem gdzie mieszkasz. Ja z Nowego Dworu lubię śmigać w kierunku Kątów Wrocławskich, z przedłużeniem do Mietkowa, Sobótki czy nawet dalej w kierunku Świdnicy czy Wałbrzycha. Dużo wyremontowanej nawierzchni w tamtych okolicach i nawet na cienkich oponach jest spoko. Choć trzeba uważać, bo i w tamtym rejonie można znaleźć asfalt, że i na fullu się słabo jedzie, np. w Jarząbkowicach.
    Moja ulubiona krótka (ok. 50 km) trasa w tamtych okolicach to lotnisko, obwodnica Leśnicy, Lutynia, Karczyce, Pełcznica i powrót przez obwodnicę Kątów Wrocławskich, przez Romnów i Skałkę. Do Wrocławia wbijam przez Smolec lub Krzeptów. Na tej trasie złej nawierzchni masz 1 km między Pełcznicą, a Chmielowem, ze 200 m w Romnowie i drugie tyle w Skałce oraz ok. 2 km za obwodnicą Leśnicy w stronę Lutyni, z czego tak naprawdę źle jest tylko w Romnowie.

    Do Mietkowa możesz pojechać przez Nową Wieś Kącką lub przez Milin, można w każdym razie robić pętlę i nie trzeba wracać po śladach. Przez Milin jest lepszy asfalt, ale i ruch większy. Fajna trasa jest wokół Zalewu Mietkowskiego, bo są jakieś podjazdy. Tyle, że pętla to bardziej na gravela lub road plusa bo raz, że jest odcinek po płytach z Borzygniewu do Imbramowic i niestety, żeby domknąć pętlę trzeba wybrać między złą nawierzchnią, a złą nawierzchnią. Polecam z Dzikowej do Imbramowic przeturlać się te 500 m po gruntówce. Można nadłożyć trasy do Bukowa, ale tam nawierzchnia mimo, że asfaltowa to paskudna. Za to za Imbramowicami w kierunku Świdnicy i Sobótki jest mnóstwo dobrych dróg.
    Z Sobótki nie pchaj się na Rogów Sobócki, bo tam jest duży ruch, ale przez Nasławice, Ręków, Solną i Gniechowice do Kątów. Z Mietkowa do Sobótki przez Maniów i Garncarsko.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #25845

    Domyślnie

    Niedaleko FAT-u. Mam crossa, więc teoretycznie mogę jeździć po gorszej nawierzchni. Po mieście właśnie słabo się jeździ. Krawężniki i światła co chwilę. Chodzi mi po głowie jakiś nowy rower i może szosa byłaby spoko.

  6. #25846

    Domyślnie

    Dobra lokalizacja, bo masz zarówno łatwy dojazd na trasy, które opisałem jak i na północ w stronę Oleśnicy, Trzebnicy i Obornik Śląskich. Tam też jest gdzie pojeździć, choć MZ łatwiej trafić na gorszą nawierzchnię niż na południu.
    Ja bym szedł w gruza lub road plusa. MZ jak się nie ścigasz i nie trenujesz to nie ma się co męczyć na cienkich oponach. Coś z geo endurance.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  7. #25847

    Domyślnie

    Odkąd po dwóch latach wsiadłem znów na rower i kupiłem Nikona, to jest mój ulubiony wątek na tym forum. Ale... trzymam sobie dwa kółka w domu, bo w piwnicy szczury, wilgoć i Pokrak i się zastanawiam nad jakimś stojakiem (pionowym?), żeby mniej miejsca zajmował. Wieszanie nie wchodzi w grę bo konwencje międzynarodowe a i ściany w moim zaścianku liche. Możecie coś polecić?

  8. #25848

  9. #25849

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    Odkąd po dwóch latach wsiadłem znów na rower i kupiłem Nikona, to jest mój ulubiony wątek na tym forum. Ale... trzymam sobie dwa kółka w domu, bo w piwnicy szczury, wilgoć i Pokrak i się zastanawiam nad jakimś stojakiem (pionowym?), żeby mniej miejsca zajmował. Wieszanie nie wchodzi w grę bo konwencje międzynarodowe a i ściany w moim zaścianku liche. Możecie coś polecić?
    Jeżeli nie ma mowy o wierceniu i wieszaniu, aby rower umieścić gdzieś w niewykorzystanej przestrzeni to nie ma też mowy o tym, aby mało miejsca zajmował. Zostaje stojak serwisowy lub małe stojaki na tylny trójkąt lub koło. Tylko takie stojaki w najlepszym wypadku powodują, że rower będzie zajmował tyle samo miejsca co wcześniej, może trudniej będzie go przewrócić.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  10. #25850
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    Siema
    Ja to bardziej jednak was czytaj niż aktywnie prostuję, się wiecie, jest potrzeba, jest pytanie.
    Lampka do roweru, budżet jakieś 100-200 PLN, taka na nocne jazdy po lesie. Ktoś coś? Nie chcę trafić na kolejne dziadostwo, z lichą baterią.
    Dodatkowo jakbyście mogli polecić jakąś czołówkę, będzie super.

    Dzięki z góry

    Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka
    .

Strona 2585 z 3839 PierwszyPierwszy ... 158520852485253525752583258425852586258725952635268530853585 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •