Close

Strona 2551 z 3839 PierwszyPierwszy ... 155120512451250125412549255025512552255325612601265130513551 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 25 501 do 25 510 z 38382
  1. #25501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Siema


    Ahoj

    Kamienne ścianki od 2:30 wyglądają spoko. Takie nie za łatwe. Na żywo pewnie robią jeszcze większe wrażenie.
    Jeśli coś na filmie wygląda stromo to na żywo zjazdy wyglądają jak pod kątem 90st. Sekcja whistler pokonana tylko częściowo, do odrobienia. Swoją drogą chicken line powinien mieć swój chicken line bo jest naprawdę cięzko. Z resztą cała trasa Pod Jaskinią masakruje jak sierpowy Tysona.
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  2. #25502

    Domyślnie

    Pojď, pojď, pojď, pěkně!

    Widzę, że piesze enduro też było. Nic dziwnego, filmy i zdjęcia bardzo wypłaszczają stromizny. Trasy na pewno nie dla mnie, chyba że chciałbym sobie swój głupi ryj rozwalić.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #25503

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Pojď, pojď, pojď, pěkně!

    Widzę, że piesze enduro też było. Nic dziwnego, filmy i zdjęcia bardzo wypłaszczają stromizny. Trasy na pewno nie dla mnie, chyba że chciałbym sobie swój głupi ryj rozwalić.
    Zakładasz fullfejsa i walisz do woli

    2-3 trasy sa jeszcze w miarę i pewnie byś ogarnął ale reszta to typowe enduro, zbudowane głównie w oparciu o kamulce. Taka czeska Srebrna Góra tylko bez tarpana.
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  4. #25504
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Wy tutaj o jakichś wyprawach, ulepszeniach sprzętu, to ja może zadam nieco bardziej "cywilne" pytanie: wybieramy się na szeroko pojęte Kaszuby, może polecacie jakieś fajne trasy na rower trekkingowy? Tempo bardzo spokojne, bez napinki, myślę, że nie będziemy robić więcej niż 60 km dziennie, bo forma lepszej połówki jeszcze się buduje Kaszubską Marszrutę już znalazłem, przeglądam blogi, ale może akurat ktoś z Was ma coś ciekawego do polecenia?

  5. #25505

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Zakładasz fullfejsa i walisz do woli
    Właśnie przez okno widziałem kolesia w fulfejsie w zielonym oczejebnym kolorze, do tego dopasowany kolorystycznie plecak miejski. Ochraniacze na łokciach, kolanach i goleniach, oraz pełne rękawice. Na oczach gogle. Popylał sobie po chodniku hulajnogą elektryczną, potem przejechał przejściem dla pieszych na DDR i już po niej kontynuował. Zatem albo już się wywalił, albo hulajnoga z tych bez kagańca. Sądząc po tym jak przyspieszył, raczej to drugie.

    Miały być regulacje prawne w tej kwestii i to już prawie rok temu i nadal nic się nie dzieje.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #25506

    Domyślnie

    chyba coś ruszyło dziś - jakieś ograniczenia do 8km/h dla hulajnog poruszających się chodnikiem (przy okazji rykoszetem trafiło to w rowery). Ale nie wgłębiałem się czy to już przeszło czy dopiero projekt, bo zajezdnia w robocie. Ale chyba nic nie ma w temacie hulajnoga vs DDR.

  7. #25507

    Domyślnie

    Rower zasadniczo po chodniku może się poruszać tylko w trzech ściśle określonych przypadkach. Na razie to tylko Ministerstwo Sprawiedliwości poprawiło istniejący projekt ustawy w sprawie UTO, a ta OIDP nie zmieniała nic w kwestii rowerów, nawet tych elektrycznych.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #25508

    Domyślnie

    To jest w projekcie nowelizacji o ruchu drogowym, czyli dopiero wejdzie.
    8km/h to dobry piechur zapieprza chodnikiem, jak oni coś wymyślą to dętka pęka
    Nikon i podróże ...


  9. #25509

    Domyślnie

    aż mi ciężko sobie wyobrazić jazdę 8 km/h. Dziś przetestuję, jadę z roboty kawałek wzdłuż ogródków działkowych to ustawie tempomat na 8
    Choc jak się patrzy jak ludzie chodzą (i rowerzyści jeżdżą, bo swoje za uszami tez przeciez mamy) to i te 8km/h może być niekiedy za duzo
    Ostatnio popylałem we Wro ulica Kosmonautów - DDR dwukierunkowy, asfaltowy więc się ciśnie i mało kto tam jedzie mniej niz 30km/h. I z naprzeciwka 3 latek na trójkołowym rowerku, rozgląda się i nosi go po całej ścieżce, za nim w odległości 50 metrów matka zapatrzona w komórkę sobie spaceruje. Strzelić w takiego to tylko mokra plama by została, ech...

  10. #25510

    Domyślnie

    Wcześniej było stwierdzenie "prędkość pieszego". Czytałem, że ktoś tam postulował 7 km/h. To są ważne problemy i dramatyczne dylematy.
    Ja w każdym rowerze mam dzwonek, który zresztą jest obowiązkowy i nawet działa. Tylko tak ponad połowa tych na DDR musi się najpierw obejrzeć co się dzieje, a dopiero potem ustępuje. Nie wiem czego się spodziewa, wahadłowca, tramwaju, parostatku?
    Jeździć po miejskich DDR to ja lubię z w zimie, w deszczu i rano, czyli jak drastycznie spada ilość ich użytkowników. Wtedy wystarczy tylko uważać, a nie mieć stały DEFCON 1.
    W języku ludzi kulturalnych brakuje słów, aby opisać to co się dzieje na DDR, szczególnie w dni wolne.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 2551 z 3839 PierwszyPierwszy ... 155120512451250125412549255025512552255325612601265130513551 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •