Close

Strona 3303 z 3838 PierwszyPierwszy ... 23032803320332533293330133023303330433053313335334033803 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 33 021 do 33 030 z 38373
  1. #33021

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Raczej będzie trudno kupić wideł pod sztywną oś z rurą sterową 9/8". Sztywna oś zwykle idzie w parze z taperem...
    Nie mam pojęcia, ale taka myśl mi też zaświtała, że do tego marketowca takie mecyje nie przejdą.
    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    ...Którego Speca w końcu wziąłeś?
    Sirrus X 4.0 EQ.
    Niby pierdoła, ale jak doczytałem że ma sztywne osie to stwierdziłem "a bierę". No i karbą i ten fikuśny amorek - czy to mi ulży na stawy rąk to się dopiero okaże.
    Na jakimś forum czytałem tekst, że zamiast Future Shock'a to se lepiej ciśnienie w oponach trymować - sęk w tym, że ja mam wszelkie nawierzchnie po drodze, zatem musiałbym mieć autoregulacje ciśnienia w dętkach.
    Niższy model byłby lepszy eksploatacyjnie - pierwsza wymiana kasety na CS-M5100 i hajda z zębatkami - no cóż, nie można mieć wszystkiego...
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  2. #33022

    Domyślnie

    Gratuluję nowego zakupu, walnij jakąś sweet focie z jazdy
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  3. #33023

    Domyślnie

    a ja dziś do pracy wygodnie samochodem i już mnie wnerwili puszkarze masakra jak oni jeżdżą... jak pogoda pozwoli jutro (dziś deszczyki i ulewa) to jutro rower
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #33024

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Gratuluję nowego zakupu, walnij jakąś sweet focie z jazdy
    Dzięki, jeszcze nie ma czego, kurier dziś dopiero odebrał ze sklepu pakunek.

    Ciekawe, ile jeszcze czasu bym się kokosił, gdyby przedwczoraj nie urwał się tylny błotnik, jego początek przy suporcie. Nadal oryginalny, niemal 11-o letni.
    Wprawdzie, mam komplet na wymianę, ale stwierdziłem "a p...ę, kupuję nowy (rowerz)"

    Słit focia - proszę bardzo, dwudniowa prowizorka:



    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  5. #33025

    Domyślnie

    Po jakimś czasie byłaby rocznica dwudniowej prowizorki.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #33026

    Domyślnie

    Jakby ktoś szukał niedrogich i dobrych lampek na rower to polecam produkty od majfrenda rockbros 400 i 1000
    Testujemy z synem od jakiegoś czasu obie lampki z mocowanem pod uchwytem do garmina.

    Jak na razie sprawdzają się super, zależało nam na mocowaniu pod licznikiem żeby nic nie zaśmiecało kierownicy.

    Moc tej większej jest na tyle duża że młody spokojnie trenował przełaje w nocy i światła nie brakowało. Mniejsza tylko na szosę, ale jak dla mnie jest wystarczająca. Mniejszą mamy druga zimę, większą jedną. Na razie wszystko działa i baterie fajnie trzymają.

    Odcięcie światła całkiem fajnie, dobrze widoczne wiec myślę że nie oślepiają kierowców. Jak na razie jesteśmy mega zadowoleni.
    Obie lamki mamy zamocowane w ten sposób.
    1000.jpg

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  7. #33027

    Domyślnie

    @windmill Nie szkoda lakieru przy takim sposobie mocowania?

    Ps. graty nowego sprzętu.

    @siemalysy - obejrzałem Twój filmik o PK Wzniesień Łódzkich - i muszę przyznać, że nabrałem ochoty na ten rejon. A, że mało mam tam kwadratów zaliczonych to już wiem, że trza się tam udać. A i ów słynne Łagiesy w końcu trzaby przejechać. Czyli jak nic mtb trza odkurzyć. Michał a czy poleciłbyś coś jeszcze w tej okolicy?
    Ostatnio edytowane przez elmo ; 24-03-2023 o 10:11

  8. #33028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarek76 Zobacz posta
    Jakby ktoś szukał niedrogich i dobrych lampek na rower to polecam produkty od majfrenda rockbros 400 i 1000

    pomijając lampki, Rockbros robi dużo dobrego w tej klasie cenowej sprzetu. Polecam okulary fotochromowe, czapki pod kask. Mniej pedały - wytrzymują sezon łożyskowo, ale nylon i piny bez zastrzeżeń. Ogólnie wyrastta to na niezłą jakościowo firmę.

  9. #33029

    Domyślnie

    Miałem kiedyś chyba najlepszą lampkę na rynku czyli Philips saferide 80, chińczyk wcale nie jest słabszy, do tego dłużej świeci na aku.
    Rozkład światła Philips miał ciut lepszy ale cenę dużo lepszą

    Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  10. #33030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Gratuluję nowego zakupu, walnij jakąś sweet focie z jazdy
    Dzień dobry,
    Twoja paczka od SALON SPORTOWY MISTRAL BOŻENA RENUSZ o numerze: tralalala nie będzie dziś dostarczona. Przepraszamy Cię za opóźnienie. Spróbujemy ją doręczyć w kolejnym dniu roboczym.
    Otrzymasz ponowne powiadomienie, gdy kurier pobierze przesyłkę do doręczenia.



    A tak se myślałem, pojadę koleją w sobotę do Lęborka, dokonam zakupu i wrócę nowym lowelkiem.
    Ale skoro w połowie w starym się błotnik odfastrygował, to na gwałt na już przysyłajcie. I co? I gunwo.

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Po jakimś czasie byłaby rocznica dwudniowej prowizorki.
    Nope. Staruszek będzie nie w użyciu, zatem byłby czas zawieźć ramę gdzieś, gdzie spawają detale.
    A wtedy można montować nowe błotniki.

    Cytat Zamieszczone przez elmo Zobacz posta
    @windmill Nie szkoda lakieru przy takim sposobie mocowania?

    Ps. graty nowego sprzętu...
    Ale zdjęcie to nie jest nowy sprzęt.
    Nawet bardzo nienowy.

    On ma dużo więcej szkód na lakierze, niż taki raps by uczynił.
    11 lat wzlotów i upadków, plus kilka prób zabicia nas samochodem, zostawiają ślad na powłokach malarskich.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

Strona 3303 z 3838 PierwszyPierwszy ... 23032803320332533293330133023303330433053313335334033803 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •