Close

Strona 2470 z 3831 PierwszyPierwszy ... 147019702370242024602468246924702471247224802520257029703470 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 24 691 do 24 700 z 38301
  1. #24691

    Domyślnie

    Połowa ceny to żaden bezcen.
    Taki spadek wartości to normalna rzecz i nie dotyczy tylko UK. U nas też można znaleźć sprzęty za połowę wartości katalogowej.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #24692

    Domyślnie

    To w UK też na B'twinach jeżdzą ?
    Nikon i podróże ...


  3. #24693

    Domyślnie

    Szoskę B"TWINA bym z chęcią przytulił żeby spróbować jazdy na szosie

  4. #24694

    Domyślnie

    Od dobrych kilku lat używam bukłaków Deutera czyli tak naprawdę Streamera. Nie mam z nimi problemu, oprócz ustnika.
    Po każdym użyciu odczepiam wężyk od bukłaka i dodatkowo rozbieram ustnik. Konstrukcja bagnetowa z gwintem. Niestety po około roku bardzo ciężko jest wcisnąć wyjętą część. Prawdopodobnie puchnie uszczelka lub obie, ale raczej podejrzewam tę mniejszą. Po pierwszym takim przypadku kupiłem nowy ustnik. Niestety po kolejnym roku miałem to samo. Ustnik nie jest tani, kosztuje 1/3 - 1/2 ceny nowego bukłaka. Napisałem do Deutera, ale odezwał się do mnie polski dystrybutor Bakosport. Wymieniłem z nimi kilka mejli i poproszono mnie o wysłanie ustnika z wężykiem. Co też zrobiłem, dodatkowo wysłałem też pierwszy ustnik. Dziś otrzymałem dwa nowe wężyki z ustnikami. Kolejne dwa lata spokoju.
    Bez żadnych kwitów, bez nerwów, na luzie. Choć obiecywali, że szybko załatwią temat, to po dwóch tygodniach musiałem się przypomnieć. Nie paliło mi się, sezon urlopowy, rozumiem.
    Znaczy można.

    Co ciekawe podobno mój przypadek jest pierwszym z jakim się zetknęli. Jednocześnie twierdzą też, że pierwszy raz się zetknęli z tak drobiazgowym rozbieraniem ustnika do suszenia. Obawiam się jednak, że jakbym nie zrobił przedmuchu w wężyku to miałbym grzybki szybciej niż ustnik zdążyłby się popsuć.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #24695

    Domyślnie

    Nie mam tego problemu z Camelbakiem. 3,5 roku używania i wszystko gra. Nigdy też niczego nie rozbieram.

  6. #24696

    Domyślnie

    To jak suszysz wężyk?
    Podejrzewam, że ustnik jest niekapek i trzeba zagryźć, aby woda wypłynęła. Przerabiałem tak w jakimś bukłaku z Decathlonu i wężyk bardzo długo się suszył. Do tego niedokładnie, bo pojawił się czarny nalot.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  7. #24697

    Domyślnie

    Bukłaka już nie używam z rok , a może i dłużej ? Wkurzający ten ciężar na plecach to raz, a dwa, mycie go i suszenie za każdym razem, wkurzające jest jeszcze bardziej od tego pierwszego
    Po prostu kombinuję (jak jest taka konieczność) za każdym razem, jak się bez niego obyć . Schronisk ci u nas dostatek i na każdym kroku, by uzupełnić zapas płynu w razie potrzeby. Poza tym, są jeszcze zródła wody po drodze, którą dla pewności przegotowuję w czasie przerwy na odpoczynek. Mam taka kuchenkę, a w zasadzie stelaż, rozpalam ogień i gotuję wodę

  8. #24698

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    To jak suszysz wężyk?
    Odpinam go po prostu od bukłaka i tyle.

  9. #24699

    Domyślnie

    Na Górze Żar odbywa się event pt. "Heat Games". Wczoraj wybrałem się, wiedziony ciekawością, jak sprawdzą się elektryki w wyścigu na sam szczyt góry, najkrótszą trasą (eksplodujące elektryki i palące się baterie, były ciekawą wizją i prawdopodobnym scenariuszem
    Nic takiego nie miało jednak miejsca, może zbyt skromna była reprezentacja e-bajków, a może były po prostu dobrze przygotowane.
    W zawodach brali udział również bajkerki i bajkerzy górscy, którzy zmierzyli swe siły z wyzwaniem ponad 300m przewyższenia, na trasie prawie 1400m. Miejscami trasa zapewne osiąga coś w granicach 30% nachylenia, więc było srogo (arę zdjęć poniżej).
    Przy okazji tego eventu, odbywały się zawody w DH i po południu zawodnicy pokazywali na co ich stać na miejscowej hopce.
    1.
    hg01.JPG
    2.
    hg02.JPG

    3. a tego gostka z kamerą ktoś rozpoznaje ?, prowadzi vloga na YT

    hg03.JPG
    4.
    hg04.JPG
    5.
    hg05.JPG

    6. trochę taka "Syrenka Warszawska"

    hg06.JPG
    7.
    hg07.JPG
    8.
    hg08.JPG
    9.
    hg09.JPG
    10.
    hg10.JPG

    cdn.
    Ostatnio edytowane przez rotor ; 27-07-2019 o 21:44

  10. #24700

    Domyślnie

    cd.
    Parę fotek z wyścigu. Elektryki pognały oczywiście przodem.

    11.
    hg11.JPG
    12.
    hg12.JPG

    13. Falcony były bezkonkurencyjne, ..ale to już nie żadne e-bajki, ale praktycznie motocykle elektryczne

    hg13.JPG

    14. standardowy, legalny e-bajk, w postaci gravela (podczas robienia zdjęć, mam taką przypadłość "prostowania gór", więc pochylenie podjazdu tutaj jest sporo zakłamane, a prostowanie zdjęcia ucięło by bajkera, więc zaniechałem)

    hg14.JPG

    15. a tu "bidoki" w tyle o własnych siłach, przed ścianką

    hg15.JPG

    16. niektórzy chyba dotrwali do końca w siodle, ale to nie na pewno...

    hg16.JPG

    17. ale spora część zawodników, wspomogła się wypychem

    hg17.JPG

    18. wypych nie ominął również zawodniczek "sama go mam, sama go pcham", (oczywiście żadnych podtekstów, że akurat Krossa

    hg18.JPG

    19. były też młode zawodniczki, nie dające rady z Żarem

    hg19.JPG

    W peletonie można było zobaczyć rowerzystów w wieku ok. 55-60 lat. Z jednym z nich rozmawiałem podczas podjazdu, jechał zygzakując, by nie wypychać rowerza. Mówił, że miał 7 lat przerwy w jeździe na rowerze i teraz postanowił wrócić do tematu (ale, że akurat na taki event się porwał, .. szacun.

Strona 2470 z 3831 PierwszyPierwszy ... 147019702370242024602468246924702471247224802520257029703470 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •