Close

Strona 3907 z 3913 PierwszyPierwszy ... 2907340738073857389739053906390739083909 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 39 061 do 39 070 z 39129
  1. #39061

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    @patronat
    Czerwony z Rycerzowej na H.Śrubitą w jej kierunku, to najlepszy szlak, jaki jechałem do tej pory. Niezbyt trudny, nie za łatwy, trzeba uważnie dobierać ścieżkę przejazdu przez korzenie i kamienie. Marcina tam wytrzęsło wczoraj, stwierdził, że mu się kręgi poustawiały na swoich miejscach
    Było też trochę trudnego podjeżdżania po kamieniach, jak niebieski z Rycerki na Mładą Horę (polecam w ramach wyzwania i treningu ), na Bendoszkę od schroniska - tu już łatwiej.

    ...
    Fajnie pojechaliście Zastanawiam się jakby się jechało w przeciwnym kierunku, czyli do Rycerzowej. Może kiedyś sprawdzę

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez patronat Zobacz posta

    ... @siemalysy - podjazd trawersujący Muńcoła mnie rozwalił. Naprawdę ktoś tam zrobił płyty? My tamtędy raczej już nie jeździmy, mamy trasę po szczytach pagórków naprzeciwko. Jak będziesz chciał to wrzuce. Druga rzecz to wypych Kotarz. Patrząc na trasę, masz objazd po lewej. Nie wiem jak na zwykłym ale na elektryku w całości do podjechania bez większego wysiłku. No i trzecia rzecz - za Kikulą, jedziecie granicą i mówisz o słowackiej stronie, o tym że przebijają się widoki - tam jest punkt widokowy, tam gdzie wrzucałem zdjęcie z rotorem...
    Płyty są kawałek, później jest już szuter. Mnie pasuje taka opcja podjazdu. Zdecydowanie łatwiej jest zdobyć wysokość. Piszę ze swojej perspektywy. Być może kolega, który był na E-MTB wolałby inaczej.
    Ale jaki wypych na Kotarz? Kotarz zostawiliśmy z boku i wjechaliśmy na Przełęcz Kotarz. Dalej był kawałek wypychu w stronę Wiertalówki.
    Mówię o widokach bo były i się przebijały. Wiem, że był punk widokowy, bo na nim byliśmy.

  2. #39062

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Fajnie pojechaliście Zastanawiam się jakby się jechało w przeciwnym kierunku, czyli do Rycerzowej. Może kiedyś sprawdzę

    - - - - kolejny post - - - - - -
    .
    Na analogu ciężko, bo pokonywanie tych korzeni pod górę (w kierunku na Rycerzową, od Śrubity jest właśnie więcej pod górę), to naprawdę trzeba mieć końską wytrzymałość i technikę trialowca

  3. #39063

    Domyślnie

    Masz rację. 200 m w górę więcej w kierunku Rycerzowej.

  4. #39064

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Płyty są kawałek, później jest już szuter. Mnie pasuje taka opcja podjazdu. Zdecydowanie łatwiej jest zdobyć wysokość. Piszę ze swojej perspektywy. Być może kolega, który był na E-MTB wolałby inaczej.
    Ale jaki wypych na Kotarz? Kotarz zostawiliśmy z boku i wjechaliśmy na Przełęcz Kotarz. Dalej był kawałek wypychu w stronę Wiertalówki.
    Mówię o widokach bo były i się przebijały. Wiem, że był punk widokowy, bo na nim byliśmy.
    Jest też dobra opcja zdobycia Przeł. Kotarz od Soblówki, ale nie niebieskim szlakiem (jest do kitu, dla rowerzów), tylko drogą techniczną, która ma początek 1,1km poniżej początku niebieskiego szlaku

  5. #39065

    Domyślnie

    Tą drogą planowałem podjazd. Mieliśmy zjechać z Krawcowa do Glinki i później na Rycerzową i powrót do Rajczy. Natomiast prognozy się pozmieniały i było duże ryzyko, ze w niedzielę trzeba będzie odpuścić, to zrobiłem na sobotę trasę na Rycerzową i Raczę taką jak zrobiliśmy.
    Niebieskim szlakiem kiedyś szedłem wczesną wiosną i początkowo zapadałem się w błocie a wyżej w śniegu.

  6. #39066

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Całkiem ciekawy, trochę kanciasty ale mi się podoba. Szczególnie zielona wersja z SRAM force na pokładzie xD
    Ciekawe jaka cena.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  7. #39067

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patronat Zobacz posta
    Widzę, że enerdowcy turyści na elektrykach nie dali Ci w pełni czerpać radości z jazdy co zaszło?
    BTW schodów - jeśli ogarniają walk assist to elektrykiem mają łatwiej po schodach oczywiście.
    Nic nie zaszło, tytuły moich aktywności to jest fristajl. Raz nazwałem aktywność "Merunka", co oznacza po czesku morela, bo zostałem taką poczęstowany przez nieznajomą Czeszkę koło budki pod Velką Destną.
    Ciężko spotkać niemieckiego turystę na normalnym rowerze. Tu jednak widać przepaść w zasobności portfela. I chciałbym, aby wszyscy polscy rowerzyści ogarniali tak dobrze co się wokół nich dzieje, jak niemieccy emeryci.

    Co to tych konkretnych schodów, to tam stopnie miały po 30 cm wysokości i pamiętaj, że emeryt nawet z asystą nie jest tak silny, żeby elektryka z sakwami utrzymać, jak zacznie lecieć. Da się na ten most jednak dostać normalnie z drogi, ale trzeba kawałek nadłożyć.

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Komu podoba się nowy Ruut?
    Nie, ale mnie się Pina też nie podoba. Optycznie jest za ciężki i ja jednak jestem fanem klasycznego układu ramy, mnie się nawet nie podoba, jak tylny trójkąt nie łączy się górną rurą ramy.

    Nieco bardziej obiektywna opinia, bo nie od ambasadora, który i tak musiał robić dokrętki, bo zapomniał powiedzieć za co mu zapłacili jest na bikeshow.



    Nieco dziwi mnie kierownica bez flary, ale chyba rowery z obu filmów nie mają kierownicy, która będzie tam finalnie. No i jeżeli rower jest faktycznie wysoki, to zamontowanie torby na górnej rurze może w ogóle uniemożliwić korzystanie z niego. Detale wyglądają spoko, ale całość mi nie pasi, a do tego mam wrażenie, że ten rower bardziej ma wyglądać niż być praktyczny.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #39068

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta

    Płyty są kawałek, później jest już szuter. Mnie pasuje taka opcja podjazdu. Zdecydowanie łatwiej jest zdobyć wysokość. Piszę ze swojej perspektywy. Być może kolega, który był na E-MTB wolałby inaczej.
    Ale jaki wypych na Kotarz? Kotarz zostawiliśmy z boku i wjechaliśmy na Przełęcz Kotarz. Dalej był kawałek wypychu w stronę Wiertalówki.
    Mówię o widokach bo były i się przebijały. Wiem, że był punk widokowy, bo na nim byliśmy.
    Masz rację, chodziło mi o Wiertalówkę z przełęczy. O tu:
    aaa.png

  9. #39069
    Oszczędny w słowach Awatar kipcior
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    215

    Domyślnie

    @zdyboo, @rotor fajnie pojeżdżone @gavin ja Ci już prawię zazdroszczę tego Czorsztyna. Ale tylko prawie patrząc na niektóre prognozy zapowiadające zlewnię Ale ja bym im zbytnio nie wierzył.
    U mnie wczorajszy powrót z pracy jakiś taki ciężki był. Rower nie jedzie, nogi nie działają, dupa boli. Ciśnienie z tyłu spadło o 1,5 Bar od ostatniego pompowania, to mam nadzieję że to dlatego.
    PXL8_1_20240624_172711301.MV_1600.jpg
    PXL8_1_20240624_183944090_1600.jpg
    D610, Nikkor 50 f1.4 G, Nikkor 24-70 f2.8, Sigma 20 f1.4, Sigma C 100-400.

  10. #39070

    Domyślnie

    dobrze prawicie Kipcioru, dlatego IMG_20240625_083952335_HDR.jpg

Strona 3907 z 3913 PierwszyPierwszy ... 2907340738073857389739053906390739083909 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •