Close

Strona 3898 z 3912 PierwszyPierwszy ... 28983398379838483888389638973898389939003908 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 38 971 do 38 980 z 39111
  1. #38971

    Domyślnie

    Bleee, a mnie czeka odpowietrzanie tych za-sram-ych hamulców. I to w dwóch gruzach. Jak ja tego dota nienawidzę.

  2. #38972

    Domyślnie

    U mnie działa
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  3. #38973

    Domyślnie

    Sram się odgrażał, że przejdzie na olej, ale nie przechodzi.
    Żeby nie problemy z Apexam to bym pewnie już miał jakieś Force AXS z przerzutką MTB i kasetą 50T. Przerzutki Srama lubię ich hebli nie.
    Jednak servo wave i ogólna charakterystyka pracy GRX czy ogólnie Shimano bo w MTB mam XT bardziej mi odpowiada.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #38974

    Domyślnie

    Musiałbyś mieć od MTB, jakiegoś XX1 np, żeby ogarnęło 50
    Nie ważne, doczytałem już xD
    Force minimum, bo ma przynajmniej możliwość ustawienia kontaktu w klamce, rival i Apex nie mają
    Chociaż kurde nie wiem, czy to nie w Redzie tylko.
    Ostatnio edytowane przez crusiek ; 19-06-2024 o 20:45
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #38975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Sram się odgrażał, że przejdzie na olej, ale nie przechodzi.
    Żeby nie problemy z Apexam to bym pewnie już miał jakieś Force AXS z przerzutką MTB i kasetą 50T. Przerzutki Srama lubię ich hebli nie.
    Jednak servo wave i ogólna charakterystyka pracy GRX czy ogólnie Shimano bo w MTB mam XT bardziej mi odpowiada.
    Mam Sram na oleju i chcę je zmienić na Shimano XT.

  6. #38976

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Force minimum, bo ma przynajmniej możliwość ustawienia kontaktu w klamce, rival i Apex nie mają
    Chociaż kurde nie wiem, czy to nie w Redzie tylko.
    To kupiłbym REDa. Jeżeli to jest to samo co regulacja "Free stroke" w XT i XTR, to nigdy tego nie ruszałem. Klamki mają to ustawione na maxa. W przypadku klamek bez tej regulacji, działają one jakby miały ją ustawioną na maxa.

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Mam Sram na oleju i chcę je zmienić na Shimano XT.
    Michał, MTB i szosa/gruz to jednak dwie różne sprawy jeżeli chodzi o heble.

    W XT jeden palec na klamce wystarczy, żeby mieć i modulację, i siłę. I nawet nie chodzi o to, że w MTB przodu mam cztery tłoczki z tyłu dwa i tarcze 180 mm.
    Bo mam też te heble w wersji dwutłoczkowej i na tarczach 160 mm w zimówce, a wcześniej w crossie.
    Generalnie nic więcej mi nie potrzeba, nie w przypadku moich umiejętności i stylu jazdy.

    Podobnej klasy GRX bo 8XX hamują zauważalnie słabiej, choć dzięki servo-wave nie muszę chwytać za końce klamek, żeby mieć pełną moc do dyspozycji. Niemniej jednak czuć, że XT ma większą moc, z modulacją nie mam kłopotów ani w XT, ani w GRX.
    Z drugiej strony gruzem nie jeżdżę w takich warunkach jak w MTB, zatem ta mniejsza moc nie jest tak znowu dużym problemem. Jest różnica jak dla mnie na plus dla XT.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  7. #38977

    Domyślnie

    Ano to to samo w zamyśle.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  8. #38978

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patronat Zobacz posta
    Ja kamere z auta wywaliłem. Franca ściągała imbecylów pod zderzak.
    Rowerowo Orbcia dostała upgrade dzisiaj po południu:


    Załącznik 80887

    Został tylko proces docierania klocków. Może faktycznie żywiecki zrobimy, raczej w niedzielę patrząc na pogode
    Nie dajesz podkładek pod zacisk ? Mocowanie ZEBa na 200mm, tarcza Magury 203mm
    Ostatnio edytowane przez rotor ; 19-06-2024 o 23:47

  9. #38979

    Domyślnie

    Tarcza i zacisk Magura, idealnie siedzi bez podkładki. Moze różnica jest w zaciskach? W sensie Sram ma inaczej osadzenie? Dowiem się dzisiaj.

  10. #38980

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    (...) Chyba sobie zamontuję kamerki z tyłu i przodu, a potem będę zgłaszał takie przypadki na Policję i do pracodawcy.
    Też o tym myślę. Z drugiej strony... Wysłałem w tym roku kilka filmików na stop agresji drogowej i właściwie zero reakcji. Nie były to, według mnie, drobnostki, bo jedna kosztowała mnie wymianę tylnego koła (babka wyjeżdżała ze stacji benzynowej i uderzyła z boku w moje tylne koło). Innym razem wbiłem się czołowo w bok busa, bo gość wyjeżdżał z posesji, a se takie krzaki posadził wzdłuż płota, że ani on ani ja się nie widzieliśmy. Do tego w trakcie wyjeżdżania z posesji dopiero zapinał pasy, więc w ogóle się nie rozglądał tylko patrzył pod siedzenie.

    A ja w niedzielę rano ruszam z Jeleniej Góry z sakwami w stronę Szczecina, tzn. najpierw w stronę Zgorzelca. Musiałem wydłużyć trasę i stratować z Jeleniej, bo dostać się do Zgorzelca w trzy rowery pociągiem, do tego latem, jest równie "łatwe" jak dojechać do Świnoujścia Oby pogoda była łaskawa w przyszłym tygodniu.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

Strona 3898 z 3912 PierwszyPierwszy ... 28983398379838483888389638973898389939003908 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •