Close

Strona 989 z 4021 PierwszyPierwszy ... 4898899399799879889899909919991039108914891989 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 881 do 9 890 z 40201
  1. #9881

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chaos Zobacz posta
    chłopy patrzta co ostatnio odkryłem, rowerz ma 5 miesięcy, ale bubel, będzie reklamacja ?



    Nie no taki brudny tez bym reklamował. Dobrze ze metki zostawiłes
    Ostatnio edytowane przez glisek ; 07-03-2015 o 02:35
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  2. #9882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Cuś się chyba stravie pozajączkowalo. Niby wszystko ok, czas, dystans etc. Ale to że zapierdzielalem prawie siedem dych, to nawet młode leszcze nie łykną.
    Krzychu, nie pozajączkowało, tylko formę taką nabrałeś, że nawet nie wiesz jak szybko jedziesz. Strava nie kłamie.
    Oby ci za dużo fotek z naszego miejskiego radara nie przysłali za dużo.
    Zresztą zawsze możesz powiedzieć: panie władzo to był moment
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  3. #9883
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Dzisiaj bylem na zawodach kolarskich, TTT+grupowka. Bylo smiesznie, TTT nawet niezly, grupowka troche zamulasta. W grupie Masters na dzien dobry jakis gostek sie tak rozsmarowal, ze godzine go z gleby zbierali, jakas masakra. W TTT jakas laska nie zmiescila sie w zakrecie i tez poleciala do kosmosu ale tej raczej nic sie nie stalo.

    Ja pojechalem mtb, mialem 10kg dodatkowego obciazenia na plecach, wracajac do domu zrobilem drifta turbo na pasach bo byly mokre, a ja chcialem ominac ziutka, ktory nie mogl sie zdecydowac czy przechodzic czy nie spadl mi lancuch i siodlo mnie ukasilo w zad porzadnie, ale bede zyl. Pozniej (juz prawie pod domem, tak z 3km moze) stoje z kumplem na swiatlach i widzimy, ze jedzie spryskiwacz wodny (taka ciezarowka z lancami, zeby woda spryskac jezdnie, ale cisnienie kosmiczne, ucina nogi przy samej glowie). Chcielismy uciec wiec ruszylismy, zeby wrocic na chodnik, wjechalismy na niego, zjezdzamy, a tu ziutek mi droge zajechal, ja zaczepilem przednim kolem o kumpla tylne, oczywiscie chcialem sie wypiac ale wysoko ustawiony srodek ciezkosci w postaci plecaka skutecznie przyspieszyl caly proces upadania na szczescie nikt nie zginal i aparat tez dziala

    Dzien zaliczam do udanych, ale nie chcialo mi sie siedziec do konca bo pozniej ide na gale muajtaj wiec musze odpoczac chwile

  4. #9884

    Domyślnie

    Przy Twoim farcie będzie dobrze jak z młaj taj wrócisz tylko ze złamaną ręką......

  5. #9885
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Ja przynajmniej mam rower

    EDIT: Ziomek rozsmarowal sie za pierwszym zakretem:
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 07-03-2015 o 11:14

  6. #9886

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chaos Zobacz posta
    chłopy patrzta co ostatnio odkryłem, rowerz ma 5 miesięcy, ale bubel, będzie reklamacja ?
    Pancerze nie podlegają reklamacji.

    Cytat Zamieszczone przez MadOnion Zobacz posta

    Co do napędu to mam najechane 4,7kkm w tym jakieś 60km uphilu XTR wygląda zdrowo, kolega na XT zrobił 9,2kkm i 90 w górę ten zestaw juz bliski zakończenia żywota.
    Oba przypadki na 3 łańcuchach.
    Jeżdżę na napędzie XTR (poza przerzutką tylną, manetkami i paroma łańcuchami) tyle, że używam 10 łańcuchów Póki co lekko ponad 13k km i napęd ma się wyśmienicie :P Wcześniej miałem XT (w sumie jeszcze mam, leży w całkiem dobrym stanie w pudle i czeka na gorsze czasy )- różnica w trwałości niewiele niższa. Na tyle mała, że nie warto dopłacać do XTR. Ale jak komuś kasa nie robi większej różnicy to polecam XTR.
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 07-03-2015 o 11:40

  7. #9887

    Domyślnie

    Musiało boleć...

    W końcu kupiłem rowerek (tego tribana 500), dziś były pierwsze testy - 24km w godzinę. Pierwsza jazda rowerem od ~8 lat. Chyba nie ma aż takiej tragedii jak na początek. Muszę jeszcze ogarnąć Stravę, bo coś wyłączyłem i nie zapisał mi się powrót. No i ślad nie zaczął się zapisywać od samego początku tylko dopiero po kilkuset metrach. To standard czy może gps nie zdążył wcześniej złapać fixa? No i jak wygląda kwestia kilku minut przerwy? Obniża średnią czy jest pomijana przez stravę?
    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

  8. #9888

    Domyślnie

    W Stravie masz taką opcje w ustawieniach prywatności, żeby nie zapisywało śladu od samego początku i przy samym końcu tripu w celu ochrony Twojej prywatności, jak sama nazwa wskazuje.

  9. #9889

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dorian Zobacz posta
    No i jak wygląda kwestia kilku minut przerwy? Obniża średnią czy jest pomijana przez stravę?
    Strava podaje dwa czasy, czas wycieczki i czas ruchu. Średnią prędkość liczy tylko dla czasu ruchu.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  10. #9890

    Domyślnie

    Moduły w telefonach nie sa idealne, sporo zalezy od modelu. W szajsung i LG dość długo czekałem, w Lumii nie czekam ani sekundy ;P (ale nie ma strawy ana Łindołsa).
    Darek, gratulacje. Będzie można się razem kulnąć od czasu do czasu. Jak na taką przerwę to 24km/h nie jest najgorzej. Jak lokalne dziury?
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

Strona 989 z 4021 PierwszyPierwszy ... 4898899399799879889899909919991039108914891989 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •