Close

Strona 3304 z 3834 PierwszyPierwszy ... 23042804320432543294330233033304330533063314335434043804 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 33 031 do 33 040 z 38333
  1. #33031

    Domyślnie

    Kurier ma zaplanowaną wycieczkę w weekend.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #33032

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wind Mill Zobacz posta
    Dzięki, jeszcze nie ma czego, kurier dziś dopiero odebrał ze sklepu pakunek.

    Ciekawe, ile jeszcze czasu bym się kokosił, gdyby przedwczoraj nie urwał się tylny błotnik, jego początek przy suporcie. Nadal oryginalny, niemal 11-o letni.
    Wprawdzie, mam komplet na wymianę, ale stwierdziłem "a p...ę, kupuję nowy (rowerz)"

    Słit focia - proszę bardzo, dwudniowa prowizorka:

    https://i.imgur.com/Q6nICOs.jpg

    U mnie w tym samym miejscu prowizorka ha ale ogarne w wekeend he

    A w środę jechałem obok gościa na rowerze spalinowym ha rower jakby go wziął z wysypiska śmieci ale silnik miał spalinowy i jechał ale ja go wyprzedziłem bo ja mam vmax większy a on chyba lepsze przyspieszenie he śmieszne to było he dziś znowu samochodem... Bo pogoda niepewna.. Ale nie pada tersz hehe
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #33033

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wind Mill Zobacz posta
    Dzień dobry,
    Twoja paczka od SALON SPORTOWY MISTRAL BOŻENA RENUSZ o numerze: tralalala nie będzie dziś dostarczona. Przepraszamy Cię za opóźnienie. Spróbujemy ją doręczyć w kolejnym dniu roboczym.
    Otrzymasz ponowne powiadomienie, gdy kurier pobierze przesyłkę do doręczenia.



    A tak se myślałem, pojadę koleją w sobotę do Lęborka, dokonam zakupu i wrócę nowym lowelkiem.
    Ale skoro w połowie w starym się błotnik odfastrygował, to na gwałt na już przysyłajcie. I co? I gunwo.
    ¯\_(ツ)_/¯
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #33034

    Domyślnie

    Zbroję się na wiosnę. Nosi ktoś może ubranka od gorewear? To są ciuszki takie bardziej wytaliowane na asfaltowych superherosów czy dla normalsów. Bo nie mogę dojść do ładu z tą netową tabelką z rozmiarami. Jeśli to pomoże to chodzi mi konkretnie o kurtkę lupra.

  5. #33035

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Kurier ma zaplanowaną wycieczkę w weekend.
    Pocieszam się, że to jazda testowa.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  6. #33036

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elmo Zobacz posta
    [MENTION=49489]

    ...

    @siemalysy - obejrzałem Twój filmik o PK Wzniesień Łódzkich - i muszę przyznać, że nabrałem ochoty na ten rejon. A, że mało mam tam kwadratów zaliczonych to już wiem, że trza się tam udać. A i ów słynne Łagiesy w końcu trzaby przejechać. Czyli jak nic mtb trza odkurzyć. Michał a czy poleciłbyś coś jeszcze w tej okolicy?
    Siema Wpadaj do Łagiesów Wpadaj na PKWŁ. Jest fajnie i różnorodnie. Generalnie ja najczęściej to ruszam do Łagiewnik lub w kierunku PKWŁ. Uważam, ze nie warto jechać tylko i wyłącznie czarnego szlaku rowerowego po PKWŁ. Warto to przeplatać z zielonym szlakiem. Jest fajniej. Warto zielonym pojechać m.in. do młyna. Dalej jadąc zielonym dojedziesz do fajnego mostka nad Mrożycą z dwuteownika o szerokości 250 mm Po drodze na szlaku jest jeszcze Dwór w Byszewach, Górka Ślimaka. Byłą jeszcze Struga Dobieszkowska, którą fajnie się jeździło, ale wycięli ją. Był ładny bukowy Las Janinowski, ale też za wiele go nie zostało.

    Jeżeli chodzi o Łagiewniki to jest kilka ciekawych ścieżek. Masz nogę, to wpadnij na trasę Łagiesy XC. Zaliczysz tam kilka fajnych podjazdów, niedługich, jednak trzeba przycisnąć. Przejedziesz przez łagiewnickie parowy, Gubałówkę, Grzybową Górę z konkretnym podjazdem z korzeniami i nachyleniem pod koniec ponad 20%. Niebieski szlak na skraju lasu to taki must have w Łagiewnikach. Górki przy kapliczkach, skocznia, podjazd od Łużyka (on jest na trasie Łagiesy XC). Jest troszkę tego. Myślę, że będziesz zadowolony.

    - - - - kolejny post - - - - - -
    @Wind Mill gratulacje zakupu sprzętu

  7. #33037

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    (…) Górka Ślimaka (…)
    Kiedyś jak z niej zjeżdżałem w stronę cmentarza w Dobrej to wjechałem w taki piach, że o mało fikołka przez kierę nie zrobiłem

  8. #33038

    Domyślnie

    Bliżej już Dobrej rzeczywiście jest tam sporo piachu i można się zaskoczyć

  9. #33039

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    .. jechałem obok gościa na rowerze spalinowym.....dziś znowu samochodem... Bo pogoda niepewna.. Ale nie pada tersz hehe
    Niedawno w internetach gdzieś widziałem "silniki spalinowe do rowerów"
    Pogoda nigdy nie jest pewna, pewnie ubierać się trza.
    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    ... gratulacje zakupu sprzętu
    Dziękuję, ale póki co to jest tylko zamówienie, zakup nastąpi jak kurier dostarczy towar i zainkasuje pobranie.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  10. #33040

    Domyślnie

    Mało prawdopodobne, że kurier zgubi Twój rower Wrzuć koniecznie fotkę z terenu w jakim będzie pomykać Twój nowy sprzęcik

    Dziś korzystając ze wcześniejszego wyjścia z pracy i ciepłego dnia wybrałem się na rower. Moja radość nie trwała długo, bo deszcz zaczął delikatnie kropić kilkanaście minut po ruszeniu. Później rozpadało się bardziej i zmuszony byłem się zawijać do domu. Wraz z deszczem przyszło ochłodzenie.

    20230324_165753.jpg

Strona 3304 z 3834 PierwszyPierwszy ... 23042804320432543294330233033304330533063314335434043804 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •