Close

Strona 3255 z 3830 PierwszyPierwszy ... 22552755315532053245325332543255325632573265330533553755 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 32 541 do 32 550 z 38300
  1. #32541

    Domyślnie

    Miałem kiedyś piasty Quando i sprawowały się nawet lepiej niż tanie Shimano, ale to był lekki rower do miasta, bez prądu i bagaży. Obstawiam, że to zwykłe łożyska na konusach, a prawe jest w miejscu, gdzie zaczyna się bębenek, czyli wąsko. Co w połączeniu z mocą silnika, daje efekt, który tu widać. Jak sytuacja się powtórzy, to chyba rozsądnym wyjściem będzie zakup nowego koła z piastą na najlepiej ze 4 łożyskach maszynowych, czyli jakiś dobry Novatec, ale to wyjdzie pewnie grubo powyżej 5 stówek. Stare koło można sobie zostawić do ew. kolejnych reklamacji

  2. #32542

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eMGie Zobacz posta
    Miałem kiedyś piasty Quando i sprawowały się nawet lepiej niż tanie Shimano, ale to był lekki rower do miasta, bez prądu i bagaży. Obstawiam, że to zwykłe łożyska na konusach, a prawe jest w miejscu, gdzie zaczyna się bębenek, czyli wąsko. Co w połączeniu z mocą silnika, daje efekt, który tu widać. Jak sytuacja się powtórzy, to chyba rozsądnym wyjściem będzie zakup nowego koła z piastą na najlepiej ze 4 łożyskach maszynowych, czyli jakiś dobry Novatec, ale to wyjdzie pewnie grubo powyżej 5 stówek. Stare koło można sobie zostawić do ew. kolejnych reklamacji
    Nie chce inwestować już od samego początku w wymianę części w nowym rowerze chce sezon, dwa, pojeździć, skończy sie gwarancja/rękojmia... Wtedy będę mógł myśleć nad zmianami i budżetem. Teraz jedynie z uwagi n mój kręgosłup mogę myśleć o siodełku i sztycy amortyzowanej gdyby była taka potrzeba ale wolałbym nie
    Może trafiła mi się jakaś słaba ośka, o rower pachniał, raczej śmierdział nowością... Opony itp. Więc nie uważam że bym jakiś używany po zwrocie wiecie
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #32543

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gavin Zobacz posta
    U mnie piękna pogoda, cieplutko i słońce. Czuć wiosnę.
    U mnie też. Całkiem przyjemne 22 stopnie i nawet Aneczkę na bajka namówiłem więc rozdziewiczyliśmy się elektrycznie. Ja dosiadłem całkiem przyjemnej Orbei - fajny rower choć modelu nie przytoczę. Tyle, że po płaskim więc profitów za bardzo nie odczułem. Poza przyjemną zrywnością.

  4. #32544

    Domyślnie

    A tymczasem nad Zatoką, chwilkę po wschodzie słońca...
    Wesoło się będzie jechać pod górę i pod wiatr ze śniegiem, do tyrlandii...

    https://gdansk.webcamera.pl/

    WhatsApp Image 2023-03-08 at 06.25.18.jpeg

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Nie chce inwestować już od samego początku w wymianę części w nowym rowerze chce sezon, dwa, pojeździć, skończy sie gwarancja/rękojmia... Wtedy będę mógł myśleć nad zmianami i budżetem. Teraz jedynie z uwagi n mój kręgosłup mogę myśleć o siodełku i sztycy amortyzowanej gdyby była taka potrzeba ale wolałbym nie
    Może trafiła mi się jakaś słaba ośka, o rower pachniał, raczej śmierdział nowością... Opony itp. Więc nie uważam że bym jakiś używany po zwrocie wiecie
    Chcieć to se możesz, wcześniej znawcy tematu napisali Ci już, jakie są realia, z którymi właśnie miałeś okazję się zetknąć.
    Ale, kto zabroni śnić na jawie, możesz ten sezon dwa we śnie jeździć.

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Powyższe wydrukować, oprawić w ramki i powiesić nad biurkiem!
    Kolega @sokolnik już wie co ma zrobić z dobrymi radami ...
    Najpewniej to samo, co w wątku o PC. Przeczyta, przytaknie, zignoruje, zrobi po swojemu.
    Złote zgłoski srebrną czcionką.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  5. #32545

    Domyślnie

    oj dajcie już chłopu spokój, kupił jak chciał i tyle, niech sobie jeździ w pokoju, najbardziej chyba nas bulwersuje że za 10 tysi to by było coś lepszego bez prądu

    ja np za 10k bym kupił carbonowego Rometa Nyk

  6. #32546

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wind Mill Zobacz posta
    A tymczasem nad Zatoką, chwilkę po wschodzie słońca...
    Wesoło się będzie jechać pod górę i pod wiatr ze śniegiem, do tyrlandii...

    https://gdansk.webcamera.pl/

    WhatsApp Image 2023-03-08 at 06.25.18.jpeg

    - - - - kolejny post - - - - - -



    Chcieć to se możesz, wcześniej znawcy tematu napisali Ci już, jakie są realia, z którymi właśnie miałeś okazję się zetknąć.
    Ale, kto zabroni śnić na jawie, możesz ten sezon dwa we śnie jeździć.



    Złote zgłoski srebrną czcionką.
    Nie histeryzuj, jest lepiej niż jak ja ostatnio histeryzowalem xD
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  7. #32547

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    U mnie też. Całkiem przyjemne 22 stopnie i nawet Aneczkę na bajka namówiłem więc rozdziewiczyliśmy się elektrycznie. Ja dosiadłem całkiem przyjemnej Orbei - fajny rower choć modelu nie przytoczę. Tyle, że po płaskim więc profitów za bardzo nie odczułem. Poza przyjemną zrywnością.
    Miłego "wypoczynku"
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  8. #32548

    Domyślnie

    Chyba motocykl mnie przyzwyczaił do wygodnej jazdy... Menetka i jazda...prawie 100KM...
    A rowerem to ja całe lata jeździłem nad jezioro rowerem pare km codziennie i w ogóle rower często używałem i pamiętam jak sie pod górki jechało moim starym rowerem...
    Ale przecież swojego elektryka testowałem tu 500m ode mnie pod wielką górkę serio... To się zmachałem... Bo chciałem jakieś tempo zachować. Przypomnę że rower elektryczny to nie motocykl trzeba pedałować i tak samo się męczyłem... Tylko szybciej ruszałem i szybciej jechałem tyle i aż tyle... Cisnąłem trochę by się nie wlec do pracy ale widzę nie da się przekonać kogoś kto nie jeździł elektrykiem że da się zmęczyć i spocić
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #32549

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gavin Zobacz posta
    oj dajcie już chłopu spokój...
    Nie da się - sam ciągle tu płacze a do tego nie słucha się mądrzejszych.


    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Nie histeryzuj, jest lepiej niż jak ja ostatnio histeryzowalem xD
    Ważne, że lodowiska na drodze nie ma.
    Poza tym, poranek zmienny jak kobitka, zawieja, słońce, zamiecia, słońce.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  10. #32550

    Domyślnie

    No, teraz świeci pięknie słoneczko ech
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

Strona 3255 z 3830 PierwszyPierwszy ... 22552755315532053245325332543255325632573265330533553755 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •