Close

Strona 2916 z 3905 PierwszyPierwszy ... 19162416281628662906291429152916291729182926296630163416 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 29 151 do 29 160 z 39050
  1. #29151

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Zarzucasz mi brak profesjonalizmu i deprecjonujesz moje doświadczenie rowerowe.
    Albowiem ponieważ odzywki typu "gówniane" świadczą o rozmówcy i nie wpływają dobrze na odbiór.

    Nie deprecjonuję Twoich doświadczeń. Te które nabyłeś, to już masz i jest ok. Być może czas ruszyć dalej, niż w koło swojego komina i zebrać następne.

    Tylko jakoś nie potrafię zaakceptować kategorycznych i bezdyskusyjnych wypowiedzi typu: coś jest jedynie słuszne, a coś innego "gówniane"...

    Kierownicę typu baranek "odkryłeś" dla siebie bodaj 2-3 lata temu. Ale musisz pamiętać, że to już rozwiązanie prehistoryczne sprzed bodaj 100 lat i dlatego w Twojej terminologii i tak pozostanie "gówniane".
    Gdyby to było "moim zdaniem", czy "IMO" to inna rozmowa, bo każdy może mieć swoje zdanie, tymczasem chcesz tu robić za guru, pomimo niewielkiego i nabywanego powoli doświadczenia.

    Dla mnie też EOT, bo więcej mi się nie chce.
    Ostatnio edytowane przez Ligo ; 25-07-2022 o 05:58

  2. #29152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Raz jeszcze dzięki, naprowadziło mnie to dość szybko i skutecznie
    Proszę bardzo. Jako ciekawostkę dodam, że ręczne urządzenia Garmina rejestrują zawsze od momentu złapania fixa do wyłączenia odbiornika.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #29153

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    - W SPD nie ma opcji ułożenia stopy pod innym kątem na pedale dla wygody, czy chwilowego odpoczynku. Stopa musi być w osi, jak zaczep pozwala. W nosku stopę można wyginać,


    - czystość zaczepów, buty trochę w glinie nie zapną się w SPD, przy noskach buty mogą mieć kilo gliny, czy innego syfu i tak działają,

    - w świetnych niby, twardych butach SPD nie pochodzisz po rynku w Kazimierzu, bo na pierwszej kostce wywiniesz orła,

    - będzie ulewa - wsuwasz byle Crocsy w noski i cię nie rusza, gnasz dalej. W butach SPD musisz kombinować, bo się z butów zrobi szmata,
    I zaraz będą głosy - trza brać Apidury, czy tam inne wynalazki za miliony, żeby nie było szmaty. No Ok...


    I co się z tym wiąże, przy SPD jest znacznie większa szansa obicia ryja. Sorry...
    nie no - spłakałem się jak fretka

    - w SPD bloki regulują kąt swobody
    - miewałem tak ugnojone buty, że były oblepione błotem na centymetr i moje pedały nie wiedziały, że nie da się ich zapiąć :/
    - do chodzenia są inne buty niż na wyścig! i tak mam też takie, w których da się chodzić jak w normalnych butach, jeżdżę w nich po mieści i do roboty (jeśli mi się uda zrobić to rowerem)
    - jak jest ulewa to uwalone buty są najmniejszym z problemów

    mam w tej chwili 3 pary butów SPD - najstarsze mają chyba z 15 lat i nadal żyją a ja jakoś nie mam serca ich wywalić, żadne nie kosztowały milionów monet

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Ale piękną glebę wczoraj przyjąłem
    łokieć rozwalony ale będzie ok... tak myślę

    intelektualiści nasypali żwiru tyle, że mi trakcji nie starczyło :/

  4. #29154

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siona Zobacz posta
    - w SPD bloki regulują kąt swobody
    Przy noskach nie ma kąta swobody. Jest pełna swoboda.

    Cytat Zamieszczone przez siona Zobacz posta
    - miewałem tak ugnojone buty, że były oblepione błotem na centymetr i moje pedały nie wiedziały, że nie da się ich zapiąć
    Ok, jeden problem odpada.

    Cytat Zamieszczone przez siona Zobacz posta
    - do chodzenia są inne buty niż na wyścig! i tak mam też takie, w których da się chodzić jak w normalnych butach
    Ja wiem, że się da. Wszystko "się da"...

    Cytat Zamieszczone przez siona Zobacz posta
    - jak jest ulewa to uwalone buty są najmniejszym z problemów
    No nie, suche stopy to podstawa.

    Ja przecież nie mówię, że SPD są złe. Są dobre i generalnie wyparły noski w zastosowaniach profi, ale nie zgadzam się z tezą, że noski są do niczego.

    I tylko pokaż mi jeszcze tę spłakaną fretkę.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Trek 520 do długiej turystyki, fabrycznie nowy.
    I jakoś noski się uchowały...

    https://www.trekbikes.com/us/en_US/b...0/520/p/24000/

  5. #29155

  6. #29156
    Oszczędny w słowach Awatar kipcior
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    215

    Domyślnie

    A co to za dowalanie się policjanta, że hulajnoga nie może mieć siodełka?
    D610, Nikkor 50 f1.4 G, Nikkor 24-70 f2.8, Sigma 20 f1.4, Sigma C 100-400.

  7. #29157

    Domyślnie

    Takie przepisy są, że hujajnoga elektryczna nie może mieć siedziska. Czytałem o przypadku, że jakiś emeryt miał kolizję na takiej z siedziskiem i chciał ją potem zarejestrować w urzędzie jako skuter elektryczny, to się nie dało. Jak zwykle przyjazne i przejrzyste polskie przepisy.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #29158

    Domyślnie

    Jakich nowych, obowiązują już od jakiegoś czasu
    Jednak wszyscy po kolei mają je w dupie
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  9. #29159
    Oszczędny w słowach Awatar kipcior
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    215

    Domyślnie

    To nie jest siodełko tylko spojler. Tej wersji bym się trzymał
    D610, Nikkor 50 f1.4 G, Nikkor 24-70 f2.8, Sigma 20 f1.4, Sigma C 100-400.

  10. #29160

    Domyślnie

    Panowie! Ładnie pojeździliście

    Ja w weekend też coś tam pojeździłem. Ogarnę się trochę, to wrzucę kilka zdjęć i ze dwa zdania

    Pozdrowionka

Strona 2916 z 3905 PierwszyPierwszy ... 19162416281628662906291429152916291729182926296630163416 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •