Close

Strona 2615 z 3836 PierwszyPierwszy ... 161521152515256526052613261426152616261726252665271531153615 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26 141 do 26 150 z 38358
  1. #26141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Super, gratuluję.
    Hak do przerzutki zamówiłeś sobie dodatkowy czy do da się kupić w każdym sklepie z hakami do przerzutek?
    Niby konstrukcja popularna (Romet, itd) ale nie da się go kupić, jak munduru, w dowolnym sklepie z hakami. Poprosiłem o dodatkowy i dostałem, tak jak stery, sztyce i ośki.

    Swoją droga zastanawiam się czy przy awarii prędzej urwie się hak czy rama bo wszystko wisi na karbonie, nie ma metalowych insertów (tak samo jak w gnieździe sterów). W karbonowej szosie Raleigh miałem alu haki kół wtopione w karbon.
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  2. #26142

    Domyślnie

    Kolega na hak do Rometa kilka miesięcy czekał.
    Ciekawe z tym brakiem insertów, o ile główki sterowe widziałem już bez insertów, to spodziewałem się, że gwinty będą alu. W mufie suportowej chyba masz wkładkę alu? Z drugiej strony skoro nawet blaty korby robią z karbonu to może i da się bez insertów.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #26143

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Kolega na hak do Rometa kilka miesięcy czekał.
    Ciekawe z tym brakiem insertów, o ile główki sterowe widziałem już bez insertów, to spodziewałem się, że gwinty będą alu. W mufie suportowej chyba masz wkładkę alu? Z drugiej strony skoro nawet blaty korby robią z karbonu to może i da się bez insertów.
    Tak, dlatego lepiej zamówić ten hak na alli w razie potrzeby, przyjdzie szybciej niż z Rometa.

    Suport mam alu bo chciałem bsa, przy pressficie są różne patenty - może być goły karbon, może być wkładka alu.

    Tak sobie myślę że w szosie miałem QR, może przy TA12 łatwiej jest zrobić monolit z karbonu niż coś jeszcze wpasowywać do ramy. W każdym razie brak insertów widziałem już w innych konstrukcjach, to nie jest tylko chinski wymysł.
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  4. #26144

    Domyślnie

    Musiałbym pójść do kartonu z częściami po gruzie i zobaczyć jak miałem zrobione haki przedniego koła. Nie chce mi się jednak. Choć przy widelcu z alu rurą spodziewam się haków z alu.
    Jak przez moment miałem w pełni karbonowy wideł z hakami QR, to haki i mocowanie hebla było z amelinium.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #26145

    Domyślnie

    Szkoda, że Wahoo nie może pipczeć przy przekraczaniu zadanego tętna lub zadanej strefy wysiłkowej.

  6. #26146

    Domyślnie

    Kup najtańszy pulsometr, wiem dublowanie urządzeń po grzyba, ale takie realia kolego. W każdym urządzeniu coś kastrują a potem urządzeń elektronicznych i ładowarek od cholery.

  7. #26147

    Domyślnie

    A jak się kasuje trasy z Bolta? Nigdzie tej opcji nie widzę.

  8. #26148

    Domyślnie

    @Umbra znalazłeś?

    Jeżeli nie to może w aplikacji na smartfonie się to robi. Z tego co kojarzę, to w Wahoo dużo ustawień ogarnia się w aplikacji.

    Nigdy nie używałem Wahoo wiec tylko w taki sposób mogę spróbować pomoc.

  9. #26149

    Domyślnie

    Grzebałem po aplikacji, ale tam też nic. :P Muszę zapytać na jakimś forum.

    BTW Wreszcie się zdecydowałem na rower. Byłem bardzo blisko zakupu TCR-a, ale jednak wkurza mnie, że teraz raz, że ceny są dużo wyższe niż normalnie, a dwa, że sklepy coś nie chcą negocjować cen, a wcześniej nie dość, że cena była niższa, to jeszcze można było z niej urwać 20-30%. Trochę frajersko bym się czuł i kupiłem z decathlonu. Akurat się pojawił Van Rysel w moim rozmiarze.

  10. #26150

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Grzebałem po aplikacji, ale tam też nic. :P Muszę zapytać na jakimś forum.

    wkurza mnie, że teraz raz, że ceny są dużo wyższe niż normalnie, a dwa, że sklepy coś nie chcą negocjować cen, a wcześniej nie dość, że cena była niższa, to jeszcze można było z niej urwać 20-30%. .
    Jakby to powiedzieć, by nie wyszło "dziwnie", otóż od paru miesięcy klimat się zmienił i powietrze jakieś takie morowe
    Na razie te czasy z upustami i dostępnością wszystkiego minęły, Znajomy handlarz mi opowiadał jakie to teraz mają terminy dostępności części, rowerzów, etc. Jak były liczone w tygodniach/miesiącach, tak teraz conajmniej w półroczach i to jest jeszcze przesuwane.

Strona 2615 z 3836 PierwszyPierwszy ... 161521152515256526052613261426152616261726252665271531153615 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •