Close

Strona 2305 z 3833 PierwszyPierwszy ... 130518052205225522952303230423052306230723152355240528053305 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23 041 do 23 050 z 38330
  1. #23041

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Przepłacać nie przepłacisz, ale jest to sprzęt w którym poczyniono spore oszczędności. Więc z czasem odbije się to na jego działaniu i potrzebie niemałego dofinansowania...
    Dzięki za odpowiedź ale niewiele z niej rozumiem...
    To może jakiś konkret, albo jakaś inna propozycja dla średnio kumatego?
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  2. #23042

    Domyślnie

    Za takie pieniądze to się zwykle kupuje porządny rower HT, nie FS i to jeszcze do FR.
    Nie znam osprzętu SRAM, zatem nie będę dywagował, czy te grupy, które tam zamontowano są OK czy nie.
    Natomiast koła to jak dla mnie totalny noname. Pewnie rebrandowany Joytech czy inne badziewie. Nie wiem jak amor, ale dla mnie SR i 160 mm, to brzmi jak szybko złapie luzy. Podobnie jak sztyca o ile ma rzeczywiście windę.
    Cena może wydawać się interesująca jak na rower FS, ale ja bym się w to nie pakował.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #23043

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Dzięki za odpowiedź ale niewiele z niej rozumiem...
    To może jakiś konkret, albo jakaś inna propozycja dla średnio kumatego?
    @zdyboo prawie wyczerpał temat. Ale można rozwinąć- w tej cenie nie kupuje się roweru enduro. Właśnie ona wpłynęła na wyposażenie. O ile napęd jest dobry (bywa w konstrukcjach dwukrotnie droższych) to jest to rzecz stosunkowo tania i podlegająca normalnemu zużyciu. Ale oszczędności poczyniono w elementach które w razie zużycia ciągną za sobą spore koszty. Tu są definitywnie słabe koła, sztyca, przedni amortyzator. To może długo nie pociągnąć, a wymiana tych elementów na przyzwoite to koszt ponad 4 tys. zł. Geometria też nie jest taka jaka powinna być w tego typu rowerach.
    Co do propozycji- jak musi być enduro to trzeba by dołożyć parę tysięcy. Popatrz na Canyona, Krossa, YT, Dartmoora, czy NS Bikes lub wyższe modele Haibike...
    Oczywiście ten Hajbajk też będzie jeździł, ale tanie, bardzo budżetowe rozwiązania wg. mnie się omija...

  4. #23044

    Domyślnie

    A taki. Lepszy? Bać się mniejszej ramy?
    https://www.olx.pl/oferta/rower-cube...tml#7614b74606
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  5. #23045

    Domyślnie

    Tu enduro, tu trailówka... Rozumiem, że bez różnicy jaki typ roweru?

  6. #23046

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Popatrz na Canyona, Krossa, YT, Dartmoora, czy NS Bikes lub wyższe modele Haibike...
    ..
    Oczywiście @nikoniarz zapomniał dodać, że w tym przypadku to świetny żart
    ------
    Nie znam Cię osobiście @elanek (oprócz dealu sprzed paru lat), ale to nie znaczy że mam Ci źle życzyć , Krossa omijaj z daleka, a szczególnie rowerze które mają więcej części do zepsucia, niż zwykły bułkowóz

  7. #23047

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    Oczywiście @nikoniarz zapomniał dodać, że w tym przypadku to świetny żart
    Ale za to jak jeździ po dopieszczeniu

  8. #23048

    Domyślnie

    ... jak większość modeli tego typu

  9. #23049

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    ... jak większość modeli tego typu
    Do którego modelu konkretnie porównujesz?

  10. #23050

    Domyślnie

    Do żadnego konkretnego. Wiele firm produkuje podobne modele, nawet, jak jakiś konkretny jest w czymś lepszy od konkurencyjnego, to nie jest to duża rożnica, a na pewno nie do wyczucia przez początkującego jeźdźca.

Strona 2305 z 3833 PierwszyPierwszy ... 130518052205225522952303230423052306230723152355240528053305 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •