Close

Strona 2066 z 3808 PierwszyPierwszy ... 106615661966201620562064206520662067206820762116216625663066 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 20 651 do 20 660 z 38071
  1. #20651

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez M_B Zobacz posta
    Może nie jeżdżo
    Jeżdżą, tylko że w mym przypadku po nocach więc zdjęć nie będzie

  2. #20652

    Domyślnie

    @elmo, nawet czarnych?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  3. #20653
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Wczoraj w Indian Pacific Wheel Race zginal Mike Hall (praktycznie na ostatnim etapie wyscigu), potracil go samochod i niestety potracil go wyjatkowo skutecznie... Mike Hall byl ultracyklista, jednym z najlepszych jakich mialo kolarstwo... Szkoda chlopa, to on byl autorem i tworca Transcontinental, w ktorym bralo i bierze udzial wielu moich przyjaciol. Polecam obejrzec "Inspired to Ride", ktory jest dokumentem z wyscigu TransAm, ktory Mike wygral.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Mike_Hall_(cyclist)


  4. #20654

    Domyślnie

    RIP,
    W Wiki piszą, że został potrącony na "hajkłeju", pytam co on tam robił, no chyba, że info podane jest mało precyzyjne. Tak, czy siak, szkoda gościa.
    (dlatego staram się omijać drogi, jako wroga cyklisty największego)

    ------------------------------------------------------------------------

    Pany, słyszeliście o "odpierdnięciu" czasowym amora ? Podobno trzeba "wypuścić bąka" co jakiś czas, by nie upośledzał pracy naszego np. Pajka. Spróbowałem, delikatnie wcisnąłem zipa pod uszczelkę kurzową i rzeczywiście amor zrobił "psssyt"

  5. #20655

    Domyślnie

    Dekompresja nie zawsze jest konieczna. Większość dekompresuje się sama...

  6. #20656

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Wczoraj w Indian Pacific Wheel Race zginal Mike Hall (praktycznie na ostatnim etapie wyscigu), potracil go samochod i niestety potracil go wyjatkowo skutecznie... Mike Hall byl ultracyklista, jednym z najlepszych jakich mialo kolarstwo... Szkoda chlopa, to on byl autorem i tworca Transcontinental, w ktorym bralo i bierze udzial wielu moich przyjaciol. Polecam obejrzec "Inspired to Ride", ktory jest dokumentem z wyscigu TransAm, ktory Mike wygral.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Mike_Hall_(cyclist)

    Czytałem. Wielka szkoda chłopa.

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    @elmo, nawet czarnych?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Ale ja robię tylko czarne.
    Ostatnio edytowane przez elmo ; 01-04-2017 o 16:30

  7. #20657

    Domyślnie

    W końcu dotarłem...
    Zgodnie chyba z tradycją, która mówi,: Zakopiańczyk nigdy nie był na Giewoncie, Warszawiak w Zamku Królewskim, a Krakowiak na Wawelu. Jest tak, że gdy coś mamy pod nosem, odkładamy odwiedzenie tego miejsca na nieokreśloną przyszłość, bo przecież nam nie ucieknie
    W moim przypadku chyba tak było, Enduro Trails działają już od kilkunastu miesięcy, a ja zawsze miałem coś innego na oku.
    Dla tych co jeszcze nie byli, znają tylko z filmików, .. doradzam jak najszybsze zaprogramowanie navi na ET B-B. Traski bardzo ciekawe, nawet jak ktoś woli naturalnie pomykać pod niezbadanych szlakach, to warto choćby dla sprawdzenia swoich umiejętności. A jest gdzie, : Dziabar w paru miejscach wymagający (nie chojraczyłem i po prostu zsiadłem , a co ), druga część Dziabara, czyli obecnie Dębowiec - świetna, jedno miejsce z małą ścianką bardziej upierdliwe, ale reszta super.
    Stary Zielony, cały fajny z ekstra sekcją po nachylonych korzeniach (ciekawe, jak tam jest po mokremu ? )



  8. #20658

    Domyślnie

    no akurat na giewoncie byłem, ale nad morskim okiem już nie
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  9. #20659

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    no akurat na giewoncie byłem, ale nad morskim okiem już nie
    Je jeno nad tym ostatnim ale to było 20 kilka lat temu...

    Wczoraj z jazdy wyszedł spacer, całe szczęście że tylko około kilometra. Koniec końcem, co by się nie ubrudzić najpierw umyłem rower a następnie zmieniłem dętkę. W mieszkaniu pojawiłem się tak jakbym powrócił z kręcenia, czyli po 23ciej.
    Swoją drogą rower mógłby w mniej dobitny sposób domagać się umycia

  10. #20660

    Domyślnie

    Enduro Trails niestety mają taką wadę, że popularność przyciąga ludzi z całej Polski i tam trochę blokują "lokalsów" wręcz wychowanych na rowerze w górach. Ja nie jeździłem, bo nie mam do tego sprzętu, ale koledzy narzekają na "prosów" na Specach, którzy blokują przejazd.
    Może się dorobię odpowiedniego roweru jak powstaną wszystkie docelowa trasy łącznie z tymi koło Szyndzielni.

Strona 2066 z 3808 PierwszyPierwszy ... 106615661966201620562064206520662067206820762116216625663066 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •