Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Toxic river

  1. #1

    Domyślnie Toxic river

    Na taki widok natknąłem się idąc na wiślany plener....Kolor rzeczonej rzeczki zgodny z rzeczywistością - nie wiem co to za ustrojstwo tam było...

    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  2. #2

    Domyślnie

    Chlopie, lepiej bylo wiac od razu a nie zdjecia robic
    A tak serio, fajna fotka, piekne kolory... mozna sie pogapic.

  3. #3

    Domyślnie

    Raczej Iron River. Duża zawartość żelaza daje wodzie taką barwę, no może nie tyle wodzie co wszystkiemu co w niej się znajduje.
    LED ZEPPELIN

  4. #4

    Domyślnie

    Ja ciachnę 4 cm góry i z 3 cm dołu to wygląda super, ale lepiej zobacz, czy w nocy nie będziesz swiecił
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

  5. #5

    Domyślnie

    No ale skąd tam żelazo??? Poza tym to kolorowe "coś" miało konsystencję galarety .....
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  6. #6

    Domyślnie

    kurczaki fajne!! normalnie amazonka

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    No ale skąd tam żelazo??? Poza tym to kolorowe "coś" miało konsystencję galarety .....
    Jeśli teren bagnisty,to mogą być tam jakieś związki żelazawe,no chyba że świeciło,śmierdziało,chodziło.....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    No ale skąd tam żelazo??? Poza tym to kolorowe "coś" miało konsystencję galarety .....
    Skąd to ja nie wiem, ale podobny efekt możesz uzyskać w swoim własnym kranie. Wystarczy go nie odkręcać przez tydzień - dwa i z kranu poleci woda o rdzawym zabarwieniu, oczywiście pod warunkiem, że rury masz żelazne a nie miedziane czy plastikowe. Pod wpływem żelaza wodo jednak nie "galaretowacieje" czyli nie wiem co to za paskudztwo.
    LED ZEPPELIN

  9. #9

    Domyślnie

    fajne! Mi się podoba - a rudawy kolorek dodaje fajnego klimatu
    12 14 28 35 85

  10. #10
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Kadrowo trochę dziwnie, bardziej podoba mi się dalszy plan z koronami tych drzew. Ale i w Twoim przypadku dół jest za mocno wyciągany/zdjęcie jest niedoświetlone. Czyli za bardzo bałeś się prześwietlić niebo i pojechałeś kosztem dołu licząc, że podołasz przy wyciąganiu .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •