Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: grip w D70

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek B. Zobacz posta
    czy to znaczy że w połączeniu tego gripa z D70s nie trzeba łaczyć kabekiem gripa i body? Czy ten grip z body łączy się na podczerwień w celu wyzwalania migawki?
    trzeba, kabelek konczy sie przy czujniku podczerwieni (w jakis sposob trzeba ten czujnik wzbudzic).

  2. #12

    Thumbs up AAAAA to was teraz zaskoczę

    Podjąłem decyzję. Zamówiłem grippa delty. Zgodziłem się z tym że bedzie plaster na podczerwień i że pionowy spust nie działać tak jak powinien. Dzisiaj pojechałem odebrać zamówiony sprzęt i cooooo się okazało. Mega niespodzianka. Gripp delty który do mnie przyszedł nie ma żadnego kabla na podczerwień. Jest delikatny kabelek na kontowych wtyczkach, który łączy gripa i wejście zdalnego sterowania. Nie trzeba nic przestawiać w aparacie. I czy najbardziej zaskoczę. Jest 2 stopniowy spust. Odbiłem się o sufit jak to zobaczylem . Mało tego wykonany jest całkiem całkiem i nie ma żadnych luzów pomiędzy aparatem a gripem. Jaaaa jestem w szoku. DLa mnie mega zaskoczenie. Grip działa idealnie, pionowy spust chodzi jak rakieta. No jedyny brak to brak rolek ale da sie przeżyć. Pozdrówka
    www.shogoon.pl D300 z gripem nikor 50 1.8D, sigma 24-70 2.8, 60tka Macro 2.8, sigma 70-200 2.8 EX DG IF HSM APO and DiGimate i cały czas zbieram na resztę

  3. #13

    Domyślnie

    Bo kupies nowa wersje do D70s
    Pozdrawiam Karol

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wołodia Zobacz posta
    Dzisiaj pojechałem odebrać zamówiony sprzęt i cooooo się okazało. Mega niespodzianka.
    Mozna wiedziec gdzie zamawiales/odbierales gripa?
    D370s | F70 | N 35 | N 50 | N 70-200 VRII | N 18-200 VR | N 18-70 | T 55-200 | SB-x00 | SB-28 | akcesorium różnej maści

  5. #15

    Domyślnie

    Ja gripa zamówiłem w sklepie Foto Raj. Na przeźmierowie. Dosć trudno tam trafić. www.foto-raj.pl. Ogólnie obsługa ekspresowa. Ten sklep z tego co widziałem specjalizuje się w sigmie. Aha tam jest Sigma foto centrum (czyli wypożyczalnia obiektywów sigmy)
    www.shogoon.pl D300 z gripem nikor 50 1.8D, sigma 24-70 2.8, 60tka Macro 2.8, sigma 70-200 2.8 EX DG IF HSM APO and DiGimate i cały czas zbieram na resztę

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •