Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: grip w D70

  1. #1

    Domyślnie grip w D70

    czy jest coś takiego jak grip do d70...czytałem ostatnio fotokurier i tam był do d80...tylko w d 70 nie ma pod baterią takiego złącza jak w 80...jeżeli istnieje taki grip to jak się komunikuje z aparatem i jakie funkcje posiada taki grip poza wyzwalaniem migawki?
    nikon d70 + nikkor 18-70

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Psyduck Zobacz posta
    czy jest coś takiego jak grip do d70...czytałem ostatnio fotokurier i tam był do d80...tylko w d 70 nie ma pod baterią takiego złącza jak w 80...jeżeli istnieje taki grip to jak się komunikuje z aparatem i jakie funkcje posiada taki grip poza wyzwalaniem migawki?

    Jest, delta go produkuje a komunikuje się przez port podczerwieni.

    http://allegro.pl/item143718232_niko...kona_wawa.html
    D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||

  3. #3

    Domyślnie ...

    jeszcze tylko to pytanko o funkcjach bym prosił bardzo...pozdr...
    nikon d70 + nikkor 18-70

  4. #4

    Domyślnie

    O funkcjach? Nie ma żadnych funkcji. Nawet ten pionowy "spust", to nie żaden spust, tylko przycisk pilota na podczerwień.
    Jacek

  5. #5

    Domyślnie ...

    dziękuję bardzo za odpowiedzi...jednym słowem nie warto kupować...
    nikon d70 + nikkor 18-70

  6. #6

    Domyślnie

    To zależy co kto lubi
    Można go stosować mając podpięty długi i ciężki obiektyw, znacznie lepiej trzyma się wtedy taki zestaw. Poza tym, ładujesz dwa pełne akumulatory i w zasadzie na bardzo długo zapominasz o zasilaniu
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  7. #7

    Domyślnie

    ja mam i uwazam, ze ... warto!!! Na codzien mam podpietą ciezką Sigme 28-70 f/2,8 i bez gripa strasznie sie to trzymało w łapkach... poza tym... faktycznie dwa pełne akku (jeden oryginał, drugi zamiennik) i starcza na około 1500 zdjęć (bez lamp bo uzywam wyłącznie zewnętrznej), do tego nie ma skoków przy zimnie i co jeszze wazne, jak juz ci padną aku to można zasilać 6 akku AA... ja polecam ten battrey pack... choc troszke teskni mi sie za drugim spustem...
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar Tekla
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Tipton/Black Country
    Posty
    56

    Domyślnie

    Ja też go mam i jestem zadowolony.Mam 192 cm wzrostu i duże dłonie(to nie oferta matrymonialna ), i jak miałem samo body to mi mały palec uciekał.A teraz jest miodzio.Lepiej wyważony cały sprzęt i duuuużo prądu.I zgadzam się z przedmówcą że nie ma takich skoków napięc w niskich temp.(co dziwne troche)
    D200+MB-D200,N 17-55 2.8, SB-900,Zenit 12XP,trochę szkieł M42,mieszek makro,Lowepro CompuTrekker Plus AW, 055XPROB+488RC2

  9. #9

    Smile

    dziekuje wszystkim jeszcze raz za opinie...pozdrawiam...Psyduck
    nikon d70 + nikkor 18-70

  10. #10

    Domyślnie grip

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    O funkcjach? Nie ma żadnych funkcji. Nawet ten pionowy "spust", to nie żaden spust, tylko przycisk pilota na podczerwień.
    czy to znaczy że w połączeniu tego gripa z D70s nie trzeba łaczyć kabekiem gripa i body? Czy ten grip z body łączy się na podczerwień w celu wyzwalania migawki?
    NIKON...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •