Close

Strona 1437 z 1500 PierwszyPierwszy ... 4379371337138714271435143614371438143914471487 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14 361 do 14 370 z 14993
  1. #14361

    Domyślnie

    Upatrzyłem sobie takie dwa i jeden z nich chętnie bym kupił.

    Oukitel WP2:
    https://www.gearbest.com/cell-phones...ml?wid=1817324

    Ulefone:
    https://www.gearbest.com/cell-phones...ml?wid=1817324

    Żona ma Oukitela K10000, bateria po 1,5 roku śmiga jak nowa, czasem coś android daje w kość.
    Który wybrać, ma ktoś większe doświadczenie z tymi markami?
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  2. #14362
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Mój telefon z roku 2014 jest lekko niedzisiejszy (Samsung Galaxy Mega 6.3), choc ma większy wyświetlacz niż dzisiejsze (mam 6.3 cala, ale w "normalnej" proporcji, a nie panoramę).

    Myslę nad czymś ze średniej półki.
    Huawei P30 Lite, Samsung A50, Xiaomi Popcophone F1, ewentualnie Honor 8X. Na teraz to u mnie obowiązująca kolejność no chyba, że ktos mi coś odradzi.
    Nie fociłem aparatem, ale mam zamiar się do tego przekonać. Więc priorytety to dobry aparat (w ciemnych wnętrzach tez), RAW by nie zaszkodził (ma to któryś telefon, w recenzjach o tym cisza)
    Filmowanie - no nie wiem czy muszę miec 4K, ale w sumie nie zaszkodzi. Byłoby fajnie mieć slowmotion, ale to by potrzeba tak z 1000X by mnie zainteresowało.
    Dobra bateria, slot na kartę SD, w sumie to wszystkie to mają.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #14363

    Domyślnie

    Aparat? W swojej cenie S8 jest wciąż niepokonany i ma rawy.
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  4. #14364

    Domyślnie

    P20 Pro też nadal jest dobrym pomysłem mz, obecnie u operatorów chyba za 1800 w abonamencie a bez chyba coś koło 2k. Fajnie potaniał. Jest DNG, nie ma co prawda TOF ale daje radę.
    Byłem kilka dni temu w sklepie, już miałem brać p30 pro, bawiłem się dość długo ale podszedłem do tematu raczej ze zdrowym rozsądkiem i bez zbędnej podniety. Być może gdyby były większe zmiany to bym go wziął ale....nie chcąc płacić podatku od nowości zdecydowałem się na powyższy, nie testowałem jeszcze nocnych zdjęć ale ogólnie jestem bardzo zadowolony i z baterii i z aparatu i z funkcji.
    Kwestia pamięci, poza wbudowaną 128 GB możesz dołożyć ale "nanoSD".
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #14365
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Mój telefon z roku 2014 jest lekko niedzisiejszy (Samsung Galaxy Mega 6.3), choc ma większy wyświetlacz niż dzisiejsze (mam 6.3 cala, ale w "normalnej" proporcji, a nie panoramę).
    Xiaomi Mi 9 szarpałbym jak Reksio szynkę. Za dwa tysie masz wszystko, a nawet więcej.

    https://www.komputerswiat.pl/recenzj...-rynku/ghzmg75
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #14366

    Domyślnie

    Nie wiem czy rawy są aż tak istotne w telefonie i czy wyczarujemy z nich coś lepszego niż algorytmy w samym telefonie. Wydaje mi się że to właśnie oprogramowanie sprawia że z tak mikroskopijnej matrycy da się wyczarować całkiem niezłe fotki w dobrych warunkach. Nie ma sensu też kupować nowinki bo tanieją na potęgę po pół roku-roku. Jak mówi stare gruzińskie powiedzenie najbardziej opłaca się brać zeszłorocznego flagowca typu Galaxy S8, S9, Note 8 niż obecnego średniaka. A to co się dzieje z cenami topowych nowinek typu iPhony, Galaxy itp to skandal.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  7. #14367

    Domyślnie

    Nie skandal, tylko przysłowiowe golenie baranków
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  8. #14368
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Mój telefon z roku 2014 jest lekko niedzisiejszy (Samsung Galaxy Mega 6.3), choc ma większy wyświetlacz niż dzisiejsze (mam 6.3 cala, ale w "normalnej" proporcji, a nie panoramę).

    Myslę nad czymś ze średniej półki.
    Huawei P30 Lite, Samsung A50, Xiaomi Popcophone F1, ewentualnie Honor 8X. Na teraz to u mnie obowiązująca kolejność no chyba, że ktos mi coś odradzi.
    Nie fociłem aparatem, ale mam zamiar się do tego przekonać. Więc priorytety to dobry aparat (w ciemnych wnętrzach tez), RAW by nie zaszkodził (ma to któryś telefon, w recenzjach o tym cisza)
    Filmowanie - no nie wiem czy muszę miec 4K, ale w sumie nie zaszkodzi. Byłoby fajnie mieć slowmotion, ale to by potrzeba tak z 1000X by mnie zainteresowało.
    Dobra bateria, slot na kartę SD, w sumie to wszystkie to mają.
    Zerknij na Huawei P20 lub wersja pro, świetne fony.

  9. #14369
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Planowałem telefon za 1000 plus VAT. Te 1600 za P30 Lite to i tak nadwyrężenie założeń Nie mówcie o 2 tys, a sporo z tych propozycji co podajecie to dołożenie kolejnych kilku stów.
    Co do RAW - zgoda, chyba robotę robi AI w telefonie. I chyba dlatego przewage mają jednak nowości, bo to chyba Huawei od P20 pchnął do przodu mocno te kwestie. Dlatego myślę, że starsze flagowce typu Samsung S8 (od premiery minęły 2 lata) może być słabszy niż nowy Huawei P30 Lite.
    Dlatego wyjątkowo nie chcę chyba kupic telefonu sprzed roku, a dosyć świeży model.

    Skupcie się na modelach jakie wymieniłem. Huawei P30 Lite, Samsung A50, Xiaomi Popcophone F1. Ten ostatni nie ma NFC, której to funkcji na dziś nie potrzebuję, ale telefon kupuję na kilka lat, więc moze być te NFC potrzebne do parowania z bezlustrem. Którego na razie nie mam
    Ktoś może praktycznie je porównać? Szczególnie funkcje foto, jakość zdjęć w słabym świetle.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 10-04-2019 o 18:40
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #14370
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Ten ostatni ma 4000mAh aku i szybkie ładowanie. No i odbezpieczanie ryjem też robi robotę. Foty mogą być, w słabym świetle wszystkie smartfony wysiadają.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 1437 z 1500 PierwszyPierwszy ... 4379371337138714271435143614371438143914471487 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •