Close

Strona 1476 z 1500 PierwszyPierwszy ... 476976137614261466147414751476147714781486 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14 751 do 14 760 z 14993
  1. #14751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    No wlasnie. Nie ujmujac nic tej sluchawce wg mnie nie warta jest swojej ceny. Ty sie do nej odniosles jako sluchawki za 50 zl.
    Za 250 juz wybor sluchawek jest na prawde duzy a dokladajac kolejne 50 to nawet wsrod znanych i cenionych marek (wspomniane Jabra sa w przecenie z 320 na 260 w miejskiej macalni).

    Oby sluzyla jak najdlizej.
    tylko ja nie szukałem słuchawek TWS (pchełek) do muzyki tylko do rozmawiania przez telefon z długą baterią - najlepiej na kilka dnia pracy (nie call center ale jednak telefonów będę miał sporo, krótki rozmowy) a pchełki mają o wiele mniejsze baterie.

    Dobra nie ważne ważne że ja jestem zadowolony i tyle
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #14752
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    ważne że ja jestem zadowolony i tyle
    I pasuje do Golfa.

    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #14753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    I pasuje do Golfa.

    w Golfie mam zestaw słuchawkowy (tak to się nazywa chyba) i łącze tel z radiem przez BT i sobie rozmawiam kierując samochodem - mega wygodna sprawa Także tam nie potrzebuje słuchawki Potrzebuje jej do pracy bo praca zdalna/praca w biurze i tel jest mocniej wykorzystywany poza tym ja nie lubię rozmawiać przez telefon trzymając telefon przy uchu bo mam zajętą rękę a potrzebuje 2 rąk a nie jednej
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #14754

    Domyślnie

    Kochani po 6 latach używania Sony Z3 zmieniłem telefon na Xiami RedMi Note 10S. Otwieram pudełko, a tam jakiś pokrowiec w komplecie, patrze na ekranik jakaś folia przyklejona. Właśnie o tą folie pytanie. To nie jest taki celofan, bo ciut grubsze to to i nie odchodzi łatwo. Zakupiłem tzw szkło hartowane, grubsze takie, co mi 2 razy ekranik w sony uratowało same pękając przy upadku. Te zabezpieczenie fabryczne na moim 10S to chroni przy upadku ? Z czego to jest zrobione. Może one ma sens ?Wywalić od razu ? Telefon na następne 6 lat ma być

  5. #14755

    Domyślnie

    @robin102 sprawdź w Internecie, czy to nie przypadkiem folia ochronna. Samsung dorzuca takową do swoich telefonów gratis.

  6. #14756

    Domyślnie

    Jest to przyklejone fabrycznie na ekraniku. Na pewno nie jest to taka folia jak się dawniej ekraniki do transportu zabezpieczało. Podważam paznokciem i w zasadzie nie idzie tego ruszyć. Nie jest to tak grube jak akcesoryjne tzw szkło hartowane do przyklejania na ekranik. No z połowę cieńsze to co fabrycznie naklejone. Ciekawe czy to zabezpiecza przy upadkach.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 26-11-2022 o 11:31

  7. #14757

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jest to przyklejone fabrycznie na ekraniku. Na pewno nie jest to taka folia jak się dawniej ekraniki do transportu zabezpieczało. Podważam paznokciem i w zasadzie nie idzie tego ruszyć. Nie jest to tak grube jak akcesoryjne tzw szkło hartowane do przyklejania na ekranik. No z połowę cieńsze to co fabrycznie naklejone. Ciekawe czy to zabezpiecza przy upadkach.
    Wujek Google prawdę Ci czasem powie: "Redmi Note 10 Pro jest szklany, ale nie cały. Pokrywa go szkło Gorilla Glass 5 oraz fabrycznie naklejona folia."
    Na zadrapania może pomóc (u mnie pomaga), przy upadkach niekoniecznie. Jak wolisz szkło, to sobie załóż i po sprawie.

  8. #14758

    Domyślnie

    Rozważam zakup nowego telefonu. Moja G6 już się wiesza i z byle powodu wyłącza. Po 5. latach jest cała poniszczona
    Szukam (mam nadzieję) czegoś na kolejne 5 lat.

    Moje typy to:
    - Pixel 7 pro
    - Oneplus 11
    - iphone 14

    Zależy mi aby się to nie wieszało, bateria trzymała spokojnie do 20 godz (z czego 4-5h) ciągłego użytkowania i telefon umiał jednak dobrze w fotografię bo nie zawsze mam jednak aparat ze sobą a G6 w gorszych warunkach mocno szumi.
    Nie mam pojęcia żadnego o telefonach więc pytam o wady i zalety powyższych modeli. Inne propozycje tak do 4 tys z hakiem też rozważę.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  9. #14759

    Domyślnie

    Poradzi ktoś optymalny smartfon dla seniora? W tej chwili ma xiaomi, ale jak dla mnie i z tego co widzę dla niego, to jest zupełnie nieintuicyjny sprzęt. iOS ma coś ciekawszego co zaoferowania? A może ktoś ma doświadczenie z launcherami dla seniorów i może coś polecić? Na czym mi zależy? Na jak najszybszym, prostym/intuicyjnym interfejsie. Jakoś radzi sobie z obsługą konta pacjenta, mailami, bankowością i social media, ale dramat jest gdy coś mu "się przestawi" i trzeba go nakierować telefonicznie jak coś wyłączyć/włączyć. Najlepiej też by telefon pytał o jak najmniej rzeczy (instalacja, zwalnianie pamięci itd.) i nie spamował cały czas jakimiś bzdetami.

  10. #14760

    Domyślnie

    Włączyłeś tryb prosty? Ułatwia obsługę osobom starszym (i nie tylko).

Strona 1476 z 1500 PierwszyPierwszy ... 476976137614261466147414751476147714781486 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •