Close

Strona 1459 z 1500 PierwszyPierwszy ... 459959135914091449145714581459146014611469 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14 581 do 14 590 z 14993
  1. #14581
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Akumulatory jakie są od lat w fonach nie wymagają jakiś większych cudów żeby o nie dbać i sama elektronika w fonie zapewnia ci co potrzeba, to że masz na ekranie info o naładowaniu do 100% nie oznacza że to jest 100%, to samo dotyczy rozładowania, zauważ że często potrafi fon sie trzymać na 8% dłużej niż wczęsniej na 20%.
    Druga sprawa pojemność akumulatora elektronika wylicza sobie z napięcia i natężenia w określonym czasie, robi to dość sprytnie i efektywnie.
    Appka ma sens jeśli potrafi nauczyć się po pewnym czasie danego akumulatora, ładowania, stylu użytkowania itd.

    Podsumowując, twoja ingerencja i sugerowanie się jakąś electro magią nic nie da, nawet nie jesteś w stanie określić jaki dokładnie procent pojemności jest aktualnie bo wskazanie 40% po wyciągnięciu z kieszeni, a to samo jak leżał w chłodzie to co innego.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 28-04-2020 o 09:59

  2. #14582

    Domyślnie

    Słuchajcie, mam problem z dźwiękami na tele. Wysunę szufladkę z apkami - pliuliu (tak to brzmi, mniej-więcej). Wejdę w menu - pliuliu. Pogodynka - pliuliu. Komunikat o ciastkach w Chrome - pliuliu. Czasem z kilkusekundowym lagiem.
    Jak to ku...a wyłączyć?! Oprócz całkowitego wyciszenia dźwięku lub włączenia "nie przeszkadzać".
    Czysty Android 10, jeśli ma to jakoś pomóc.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #14583

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Słuchajcie, mam problem z dźwiękami na tele. Wysunę szufladkę z apkami - pliuliu (tak to brzmi, mniej-więcej). Wejdę w menu - pliuliu. Pogodynka - pliuliu. Komunikat o ciastkach w Chrome - pliuliu. Czasem z kilkusekundowym lagiem.
    Jak to ku...a wyłączyć?! Oprócz całkowitego wyciszenia dźwięku lub włączenia "nie przeszkadzać".
    Czysty Android 10, jeśli ma to jakoś pomóc.
    Ustawienia, dzwiekiScreenshot_20200430_135830_com.android.settings.jpg

  4. #14584

    Domyślnie

    Za łatwo by było. To nie to.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  5. #14585

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    To dziala tylko na pting, nie na pliuliu.

    Pursue happiness with diligence

  6. #14586

    Domyślnie

    A "ułatwienia dostępu"? Tam szukaj ustawień Talkback.
    Załącznik 38964
    Ostatnio edytowane przez matbe ; 30-04-2020 o 14:13

  7. #14587

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    A "ułatwienia dostępu"? Tam szukaj ustawień Talkback.
    Załącznik 38964
    Częściowo pomogło. Częściowo, bo teraz dźwięk przy losowych akcjach...
    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    To dziala tylko na pting, nie na pliuliu.

    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #14588

    Domyślnie

    Czołem!
    Rozglądam się na nowym smartfonem, który najlepiej spełni następujące założenia:
    1. Nowy, w cenie do 1200 zł, choć najlepiej ok. 1000 zł
    2. Jak najlepsze (w swojej kategorii cenowej) możliwości foto-video, w tym nagrywanie 60 fps w fullhd.
    3. (poniekąd związane z pkt. 2.) Mile widziane domyślnie odblokowane Camera2 API i dostępny bezproblemowy, funkcjonalny gcam bo z tego co widzę gcam robi kolosalną różnicę ...a może w ogóle nie pchać się w zabawy z gcam?
    4. Android (najchętniej One) z dostępem do Sklepu Play.
    5. Kompaktowe rozmiary (ale tu już właściwie wiem, że do 6 cali nie ma czego szukać w tej cenie).
    6. Wolałbym nie Xiaomi, ani też Huawei.
    Wszystkich punktów na raz nie spełnia chyba żaden smartfon Wstępnie zdecydowany byłem na Motorole One Vision, ale niektóre recenzje studzą mój zapał. Ponadto z racji swoich proporcji wydaje się być na tyle wysoki/długi, że kieszenie w spodniach mogą być dla niego za płytkie

    Za wszelkie pomocne komentarze byłbym niezmiernie wdzięczny

  9. #14589

  10. #14590

    Domyślnie

    Dzięki! Ciekawy ten smartfon... Niemniej jestem raczej niechętny tego typu producentom. Wolałbym coś bardziej popularnego.

Strona 1459 z 1500 PierwszyPierwszy ... 459959135914091449145714581459146014611469 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •