Close

Strona 1 z 1500 12311511015011001 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14993
  1. #1
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie GSM, wybór telefonu, smartfonu, porady itp.

    Poprosił bym o rzetelne opinie użytkowników wyżej wymienionego telefonu. Zaznaczając ze nie jest to kolejny post typu co wybrać itp. Jak wygląda kwestia pisania sms ? Myślę ze do qwerty mógł bym się przyzwyczaić ale problem polega na tym ze Klawisze są dość małe. W połączeniu z moimi dużymi "paluchami" może wyjść nieciekawa komplikacja. Dziękuje za informacje .Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Mam inny telefon ale tez z qwerty, odruchowo wciskasz litery po kilka razy - ja wole klasyczny telefon.
    Co do klawiatury mozna/trzeba sie przyzwyczaic.

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar laroc
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Grudziądz/Gdańsk
    Posty
    64

    Domyślnie

    Posiadam E71, czyli model wcześniejszy. Osobiście jestem bardzo zadowolony z tego telefonu bo chciałem pełną klawiaturę. Bateria trzyma mi dość długo, bo 5-6 dni co przy mojej poprzedniej E65 jest dużo lepszym wynikiem. Do klawiatury idzie się przyzwyczaić. Polecałbym jednak przed zakupem iść do MM czy jakiegoś salonu i się trochę pobawić i przetestować.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez timi Zobacz posta
    Poprosił bym o rzetelne opinie użytkowników wyżej wymienionego telefonu. Zaznaczając ze nie jest to kolejny post typu co wybrać itp. Jak wygląda kwestia pisania sms ? Myślę ze do qwerty mógł bym się przyzwyczaić ale problem polega na tym ze Klawisze są dość małe. W połączeniu z moimi dużymi "paluchami" może wyjść nieciekawa komplikacja. Dziękuje za informacje .Pozdrawiam
    od kilku dni mam możliwość używania E63 (po oddaniu do serwisu E52 i E75)
    pisanie smsów jest bezproblemowe, nawet chwilami intuicyjne
    problem sprawia natomiast wybór nr z klawiatury numerycznej,

    mam znajomego z większymi paluchami, który bardzo sobie chwali przedmiotową słuchawkę
    nie zostaje Ci nic innego jak po testowanie telefonu przed zakupem

    p.s. pracownicy (wrocławskiego serwisu) polecają modele serii N, w rankingu awaryjności prowadzi E52

  5. #5

    Domyślnie Re: Nokia e72 opinie uzytkownikow

    Co do serii N, to nie chce uogólniać, ale miałem N95 2 lata i nie chce więcej żadnej N-ki w życiu na oczy widzieć. Co do E Series to znajomy ma model wcześniejszy (e71) i sobie chwali.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  6. #6

    Domyślnie

    To chyba zależy od serii. Przez dłuższy czas używałem dwóch egzemplarzy E51, żadnych problemów. Teraz z synem mamy E71. Mój działa bezproblemowo, jego już dwa razy zaliczył zawieszenie systemu.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja na e51 też nie mogę złego słowa powiedzieć. Mam nawet około 7 znajomych z tym telefonem i też są bardzo zadowoleni.

  8. #8

    Domyślnie

    mam e72 jak dla mnie rewelacyjny telefon, żadnych problemów z pisaniem smsów, bardzo szybko i sprawnie działa. Jedyny problem to gps (w miejscach gdzie jest słaba sieć gsm, bo telefon korzysta z agps). Wcześniej miałem HTC diamonda i właściwie jedynie gps działał tam lepiej. Aaaa no i to co dla mnie najważniejsze, bardzo długo trzyma bateria !!

  9. #9

    Domyślnie

    kiedyś były telefony popularne i biznesowe. Te drugie miały dużą książkę, dobrą część radiową, możliwość obsługi emaila, niektóre namiastkę office. Teraz telefon biznesowy ma aparat fafnaście Mpx, radio fm, odtwarzacz mp3, odtwarzacz filmów. To też o czymś świadczy.
    A żeby nie było OT. Jestem zadowolony ze swojego E71. Klawisze małe, ale jak dla mnie dosyć wygodne. Fajne jest wysyłanie wiadomości od razu do całej grupy, wysyłanie maila bezpośrednio z książki. Wkurza mnie tylko wpisywanie polskich znaków. Do tego potrzeba obu rąk. Chyba, że czegoś nie wiem.

  10. #10

    Domyślnie

    mysle, ze uzywanie klawiaury qwerty to kwestia 2 dni, uzywam E71. klawiszki sa lekko wypukle wiec nie powinienes miec problemow z pisaniem.
    pozdrawiam Migota

Strona 1 z 1500 12311511015011001 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •