Close

Strona 1465 z 1500 PierwszyPierwszy ... 465965136514151455146314641465146614671475 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14 641 do 14 650 z 14993
  1. #14641

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Akurat geneza większego ramu w chińczykach jest taka, że nie umieli optymalizować systemu zarządzania, więc dawali większą pamięć.
    Tak, tak.. 640kb-pamieci-powinno.png

  2. #14642
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Czyli ten ram to bez znaczenia, prawda?
    Sekunda, jak bez znaczenia, skoro jeden telefon z mniejszą ilością RAMu zamula, a drugi z większą ilością RAMu kupiony parę miesięcy później nie zamula?

    Co do RAMu to prawda jest taka, że obecnie pojęcie optymalizacji zużycia zasobów w 95% aplikacji (poza grami i takimi, które są w stanie pożreć każdą ilość RAMu/zasobów procesora) nie istnieje.

  3. #14643
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Fony od Mi zawsze miały problem z pamięcią, lepiej kupować jakieś z czystym androidem i wtedy nagle okazuje się że połowa ram wystarcza.

  4. #14644
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cześć, mam pytanie niesprzętowe: przez kilkanaście lat miałem telefon na abonament. Po tym jak dzisiaj dostałem ofertę z Playa, z której wynikało, że będę musiał płacić więcej, a w zamian za to zostanę przywiązany do operatora na 2 lata i dostanę niepotrzebne mi GB popatrzyłem na oferty prepaidowe. Okazuje się, że na moje potrzeby (parę SMSów w miesiącu, kilka h rozmów krajowych i 10 GB internetu) o wiele bardziej opłaca mi się przejść na prepaid w Play z pakietem cyklicznym albo na abonament w nju mobile (który ma umowę bezterminową z miesięcznym wypowiedzeniem, czyli de facto działa jak prepaid z pakietem cyklicznym). Czy to rzeczywiście działa bezproblemowo? Tzn. wystarczy, że w takim Playu włączę pakiet cykliczny, zrobię raz na pół roku duże doładowanie i mam spokój? Jak wygląda kwestia stabilności dostępu do sieci i prędkości internetu w takim Nju Mobile? Jest dokładnie taka sama jak w abonamentach Orange?

  5. #14645
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Xperia 1 III

    Załącznik 55283
    Załącznik 55284

    AF-C lepszy niż w wielu pro aparatach... podobno

  6. #14646

    Domyślnie

    poszukuję użytkowników i opinie -
    potrzebuję ? telefonu z "troszkę" lepszym aparatem niż mój i sprawny, co w moim już nie jest tak oczywiste , ograniczyłem kwotę do jednego tysiąca złotych i w zasadzie znalazłem trzy modele, które ewentualnie mnie interesują, więc ...
    Realme 8 - popularny, ponoć przyzwoity, duża bateria, jednak oglądając fotki to mnie za bardzo nie przekonały ? - ok 830zł

    Motorola Moto G Pro - najmniejsza bateria (ponoć dobra optymalizacja), rysik i "słabszy" wyświetlacz w słoneczne dni (niestety to mam obecnie i z tym okazjonalny problem przy GPS na motocyklu), "chwalony" za przyzwoite zdjęcia? i kamerkę (nie filmuję) - ok 870zł

    SAMSUNG Galaxy A32 LTE - chwalony za zdjęcia, ganiony za procesor (nie gram, oj przepraszam mam SUDOKU i bilrad), bateria i wyświetlacz przyzwoity - 999zł więc kwotowo ok

    jakaś pomoc i opinie od użytkowników, lub próba przekonania ?
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #14647
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Realmee 7 Pro lub Xiaomi Redmi Note 10s
    Oba zgrabne w porównaniu do wielu kloców jakie robią obecnie, mają NFC, dobre ekrany, przyzwoita szybkość, dobre foto/video, są aktualizacje i dobrze działające nakładki.
    Może jakieś okazje będą w najbliższym okresie bo zaczyna się okres na black/cyber frajerów.

  8. #14648

    Domyślnie

    Które robią foty w rawach i mają możliwość stworzenia dodatkowego profilu użytkownika? Miałem Huawei 20 coś tam ale rozbił się i chyba już nie warto kupować Huawei bo nie ma dostępu do googla.
    Najlepiej jakby nie był samym ekranem tylko miał jakieś ramki.

  9. #14649
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    To raczej standard i oba to oferują, a co do wielkości to nie wiem czy znajdziesz teraz ekran o tej wielkości plus ramki, to by była wielka patelnia, a małych ekranów z ramkami raczej się nie robi od kilku lat, może jakieś mega tanie modele takie znajdziesz.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 27-10-2021 o 18:57

  10. #14650
    ksh
    Gość

    Domyślnie




Strona 1465 z 1500 PierwszyPierwszy ... 465965136514151455146314641465146614671475 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •