Close

Strona 101 z 1500 PierwszyPierwszy ... 5191991001011021031111512016011101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 001 do 1 010 z 14993
  1. #1001

    Domyślnie

    Nie wiem, jak Samsung i5700 ale mam HTC Magic i jest strasznie mułowaty w porównaniu do Desire, którego też mam. O wielkości ekranu to już nawet nie wspominam. Uważam, że warto dozbierać do Desire.

    Najpopularniejsza nawigacja na Androida do Sygic. Automapy nie ma. Ja to zwykle wiem gdzie jechać, a jak zachodzi potrzeba to używam Google Maps.

    Nie ma bezpośredniej synchronizacji telefonu z Outlook. Ja zsynchronizowałem Outlook z kontem google na PC, no a telefon z kontem google to już się sam zsynchronizował.

  2. #1002

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PaRaGaS Zobacz posta
    A dlaczego zakładasz że ma?
    Ja np. płacę abonamentu zawrotne 35zł, rzadko kiedy go przekraczam a Orange aktualnie proponuje mi jafony za 3 kafle OIDP.
    Chciałem pokazać, że kwestia ceny iP to kwestia względna. Dla jednych jest drogi, a dla innych tani, jak każdy inny fon.

  3. #1003
    Rozmowny Awatar andrstac
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Przededworze/Chmielnik/Kielce
    Posty
    473

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Nie wiem, jak Samsung i5700 ale mam HTC Magic i jest strasznie mułowaty w porównaniu do Desire, którego też mam. O wielkości ekranu to już nawet nie wspominam. Uważam, że warto dozbierać do Desire.

    Najpopularniejsza nawigacja na Androida do Sygic. Automapy nie ma. Ja to zwykle wiem gdzie jechać, a jak zachodzi potrzeba to używam Google Maps.

    Nie ma bezpośredniej synchronizacji telefonu z Outlook. Ja zsynchronizowałem Outlook z kontem google na PC, no a telefon z kontem google to już się sam zsynchronizował.
    O Sygic słyszałem, oglądałem w necie - ponoć jest całkiem niezła i rozwijają się w pieruńskim tempie (jako firma i jako soft).
    Co do synchronizacji z Outlookiem to chyba HTC coś dodaje do Androida.
    D7k, D80+MB;12-24/F4,70-200/F2.8,SB600,2xYN460II,3xRF602,A600+BH2,LP-FP200

  4. #1004

    Domyślnie

    Jest fajna nawigacja na androida od navigon. Naviexpert nie polecam w przypadku sieci play - często trzeba wtedy korzystać z roamingu danych.
    totalna amatorka

  5. #1005

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skarab Zobacz posta
    Pozwolę sobie odkopać temat. Właśnie stoję przed wyborem nowego telefonu kończy mi się umowa w plusie i będę ją przedłużał. W załączniku jest wszyustko o mojej ofercie ale to akurat mało ważne, ważne, że wybieram opcję 300... na dole załącznika jest cennik telefonów, które mogę sobie wybrać... iPhony odpadają bo cena jest kosmiczna i nie chcę tyle wydawać na telefon. Nokia E72 jest po 99zł Nokia E52 po 1zł... Nigdy nie miałem telefonu z pełną klawiaturą, do tego wydaje mi się ona strasznie szeroka i duża... jak to się sprawuje? Może poleci, ktoś z was coś z tej listy szanowni forumowicze...

    moje potrzeby:
    - duży wyświetlacz
    - możliwość wgrania mojej automapy (bo mam licencje jeszcze na 5lat)
    - łatwość w obsłudze
    - chyba wolałbym telefon z klawiaturą... przeszedłem przez OMNIE I i II i jakoś mi nie przypadły do gustu
    - więcej rozmawiam niż piszę (99%-1%)
    - by GPS był stabilny (Omnia mi tego nie dała)
    -aparat to ja mam, więc nie jest to nic potrzebnego raczej...
    wiesz rozrzut oferty masz przesadnie duzy - musisz się bardziej określić, pomiedzy E52 a HTC HD2 jest spora przepaść. jedno Ci napisze - E72 ma jedną z najlepszych klawiatur quwerty, nigdy nie miałem telefonu z taką klawiaturą, tez bałem sie tego zakupu a teraz nie wyobrażam sobie czegos innego - tu masz mój dokładny opis http://logolife.wordpress.com/catego...gsm/nokia-e72/

    Niestety nie jest to duzy wyświetlacz ( tu polecam wave) i nie wgrasz do E72 automapy - bo to jest soft na telefon z WindowsMobile. Ale E72 daje ci bezpłatna nawigacje OviMaps i oraz Google Maps, co oczywiście nie jest AM ale jest . Mogę raz jeszcze polecić Samsunga Wave - myślę że to obecnie jeden z najlepszych telefonów,w przystępnej cenie, doskonały dzwiek połaczen, superprosta obsługa bardzo efektowny a ekran... nie ma równych - też http://logolife.wordpress.com/catego...ng-s8500-wave/ tu jest mój opis .

  6. #1006

    Domyślnie

    E52. Genialna. Nie potrzeba mi 5Mpix w komórce a ma klasyczną klawiaturę i 600MHz. Mam na niej sporo oprogramowania, generalnie genialna sprawa.

  7. #1007

    Domyślnie

    Mam i5700 i powiem że na dzień dobry zjadł moją Nokię pod względem jakości wyświetlanego obrazka mimo że podobno wyświetla "tylko" 65k kolorów a nokia miała 16mln. Kupiłem go za 400 złotych, miesięczny na pełnej gwarancji - w stosunku do możliwości słuchawki - śmieszna kasa. Na sofcie 1,5 był mułowaty i miał zadyszkę ale po aktualizacji do oficjalnego 2,1 dostał kopa i nie mam powodu do narzekań. Dodatkowo pomaga wymiana oryginalnego lauchera na inny. Nie mam jeszcze odwagi coś więcej samemu pokombinować bo to dopiero początek mojej intymnej przygody z androidem ale dużo czytałem i opinia jest taka, że modyfikowane romy potrafią zmienić ten telefon w rakietę. Na chwilę obecną to fajne narzędzie do internetu, pracy i drobnej rozrywki bo graczem nie jestem. To nie ta klasa co Desire czy nowy Srajfon ale i przedział cenowy zupełnie inny.
    A co do nawigacji to bawiłem się iGO na andku i działa super (brakuje mi jedynie prędkości przemieszczania - przyzwyczajenie z Garmina) i nDrivem i ten działa nawet lepiej niż iGo.

  8. #1008

    Domyślnie

    O... z iGO korzystałem kiedyś, jeszcze przed Automapą i wspominam całkiem miło. Czyli jeden problem by mi odszedł (bo naliczyłem tu już z 5 różnych nawigacji, więc można sobie testować). A jak w Androidzie z plikami Office'a? Bardziej mi o Excella chodzi, bo mam parę arkuszy zrobionych pod Win5 i chciałbym aby mi dalej chodziły

    Na razie mi się nie spieszy - są inne wydatki (zbieranie kasy na D7000 , ale lubię wiedzieć wcześniej na co zbierać (tutaj akurat wybór między Androidem a WM, bo bardziej o to chodzi, a mniej o sam sprzęt).
    D7200+D90+N10-24+N18-105VR+N70-300VR+S17-50+S50-150+N35+N85+N105+J135+T200, SB800 i parę drobiazgów

  9. #1009
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Demonek Zobacz posta
    Ja też powoli przymierzam się do zmiany telefonu, i myślałem nawet o Win7, ale ta lista wad raczej go skreśla.
    IPhone odpada, bo nie ma jednej ważnej dla mnie funkcji - radia
    Jak to nie ma? Last.fm i masz wybór tysięcy stacji radiowych...
    D700 16,17-35,35

  10. #1010
    Rozmowny Awatar andrstac
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Przededworze/Chmielnik/Kielce
    Posty
    473

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendryn Zobacz posta
    Jak to nie ma? Last.fm i masz wybór tysięcy stacji radiowych...
    Czytanie ze zrozumieniem: radio, to nie radio przez net (Last.fm)
    D7k, D80+MB;12-24/F4,70-200/F2.8,SB600,2xYN460II,3xRF602,A600+BH2,LP-FP200

Strona 101 z 1500 PierwszyPierwszy ... 5191991001011021031111512016011101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •