Przy podnoszeniu lustra - ręcznie delikatnie skrzypią sprężynki - przebiegu 45 tyś - myślicie że coś się już dzieje?, druga sztuka 5 tyś nie skrzypi. To takie dziwne cpykanie jakby sprężynki ocierały o coś.
Szukaj
Przy podnoszeniu lustra - ręcznie delikatnie skrzypią sprężynki - przebiegu 45 tyś - myślicie że coś się już dzieje?, druga sztuka 5 tyś nie skrzypi. To takie dziwne cpykanie jakby sprężynki ocierały o coś.
2 Nikony i kilka szkieł.
sami onaniści sprzętowi na forum są :P
u siebie takiego przypadku nie zauważyłem.. nie polecałbym na siłę szukania problemów, aparat robi zdjęcia?
ewentualnie zadzwonić do serwisu w stolicy, wysłać sprzęt i czekać. Może coś poradzą ;]
FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
"The wicked flee when none pursueth..."
z onanistą sprzętowym to bym się wstrzymał na twoim miejscu, skoro w trakcje czyszczenia matrycy potrafię coś takiego zauważyć to chyba dobrze świadczy o mnie jako użytkowniku - a nie jeździć jak niektórzy z niedokręconym kołem - wiem że u ciebie nie skrzypi - u mnie w 2 też nie skrzypi tylko że on ma 5 tyś klapnięć a ten skrzypiący jakieś prawie 50 tyś. A mechanizm podnoszenia lustra czasami się sypie a jak to się w trakcje pracy zdarzy to chyba nie najlepszy moment.
2 Nikony i kilka szkieł.
Skontaktuj się z nami