Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Brzoza wiosennie...

    ...tą samą pokazywałem jak był metr śniegu , ta z wczoraj.

    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S

  2. #2

    Domyślnie

    brzoza i wierzby za jednym zamachem

    fajne wyszedl pierwszy plan i pasuje mi do calosci

    zdjecie bardzo przyjemne

  3. #3

    Domyślnie

    No ładnie ,ale czy trzeba focić...co popadnie...?.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  4. #4

    Domyślnie

    Brzoza jak brzoza,ale proponuję Ci podejśc bliżej do wierzb
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pablo 77 Zobacz posta
    Brzoza jak brzoza,ale proponuję Ci podejśc bliżej do wierzb
    Nie wszystko na raz mam i wierzby, łyse, owłosione.
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S

  6. #6

    Domyślnie

    Przyjemne zdjęcie
    Zawsze może być lepiej, ale cieszmy się tym, co mamy...

  7. #7

    Domyślnie

    Kadr jest w porządku . Jednak ostatnio w Twoich pracach widzę dziwną kolorystykę nieba. Myślę, że filtr polaryzacyjny i szerokie szkło trochę przeszkadzają. Wiem jak to jest, też tak miałem. I jeszcze jedna wada szerokiego do poprawki - dystorsja. Tereny masz bardzo ciekawe. Widzę w głębi szpalerek ciekawych wierzb, może warto się im bliżej przyjrzeć .

  8. #8

    Domyślnie

    Syfki na matrycy i przez przesadna kombinacje z niebem sie posypalo!

  9. #9

    Domyślnie

    Ja mam czasem napad na przesadę niebo to gradient w PS, ale chyba w poziomach za mocno poszedłem i tak wyszło ;(, a wierzby mam, może będą lepsze
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •