...tą samą pokazywałem jak był metr śniegu, ta z wczoraj.
Szukaj
...tą samą pokazywałem jak był metr śniegu, ta z wczoraj.
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
brzoza i wierzby za jednym zamachem
fajne wyszedl pierwszy plan i pasuje mi do calosci
zdjecie bardzo przyjemne
No ładnie ,ale czy trzeba focić...co popadnie...?.![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Brzoza jak brzoza,ale proponuję Ci podejśc bliżej do wierzb![]()
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
Przyjemne zdjęcie![]()
Zawsze może być lepiej, ale cieszmy się tym, co mamy...
Kadr jest w porządku. Jednak ostatnio w Twoich pracach widzę dziwną kolorystykę nieba. Myślę, że filtr polaryzacyjny i szerokie szkło trochę przeszkadzają. Wiem jak to jest, też tak miałem. I jeszcze jedna wada szerokiego do poprawki - dystorsja. Tereny masz bardzo ciekawe. Widzę w głębi szpalerek ciekawych wierzb, może warto się im bliżej przyjrzeć
.
Syfki na matrycy i przez przesadna kombinacje z niebem sie posypalo!
Nikon http://greg77.com/
Ja mam czasem napad na przesadęniebo to gradient w PS, ale chyba w poziomach za mocno poszedłem i tak wyszło ;(, a wierzby mam, może będą lepsze
![]()
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
Skontaktuj się z nami