Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50
  1. #11

    Domyślnie

    kurcze ja bym pojechal ale jak zwykle pewnie termin nie bedzie mi lub mojej polowie pasowal ech a wlasnie naumialem sie w PS kolorkow Velvi Provii i popsulem zdjecia z 2005 roku z puszczy(na d70) do zoboaczenia na mojej stronie ) ale jak cos dam znac
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  2. #12

    Domyślnie

    jeśli chodzi o lokum:
    1) mamy do dyspozycji cały carski dom - 120m, ciepła woda, kilka łóżek, kuchnia - no kurna jak w każdym domu, full wypas mieściłem tam już po kilkanaście osób, żarcie oczywiście we własnym zakresie, pisząc kuchnia nie miałem na myśli stołówki
    2) jeśli komuś nie odpowiada spanie na podłodze (nie wszyscy załapią się na miękkie), druga grupa zbiera się w pensjonacie Gawra 35-40zł doba, http://www.gawra.bialowieza.com/ dzwońcie osobiście. Zrobiłem rezerwacje kuku pokoi na hasło "plener fotograficzny" albo Jarosław Chyra.
    3) jeśli ktoś potrzebuje wyższych standardów polecam 3 hotele
    ja na te trzy dni wprowadzam się do carskiego domu, normalnie mieszkam 20 kilometrów dalej
    tam będzie najlepsza atmosfera
    mimo, że to już po sezonie, stołować można się niemal wszędzie, Białowieża to turystyczna wioska

    jeśli chodzi o fotografowanie:
    wieczorem ustalamy co kogo interesuje; krajobraz, zwierzęta, kobiety, wino czy śpiew
    1) mamy dwóch przewodników (ja i samuraj) z którymi można wyskoczyć w teren "grupą zorganizowaną" czyli krajobraz
    2) mamy kila miejsc wartych polecenia, dla miłośników "wysiadywania" zdjęć zwierza, można tam delikwenta wywieźć i wieczorem zabrać
    3) jest kilka malowniczych wioseczek
    4) jest studio fotograficzne w mojej firmie, ale ja w tym czasie siedzę w krzakach

    na tym etapie zobaczmy ilu z nasz ma czas i co nas interesuje
    ssaki krajobraz leśny i wioskowy na pewno są do ugryzienia
    na Siemianówkę o tej porze roku raczej nie ma co ruszać
    ptaków jak na lekarstwo, można zasadzić się jedynie na padlinożerców
    jest dobre miejsce na kruki i myszołowy, czasem zagląda tam bielik

  3. #13

    Domyślnie

    fiu fiu.. może by kloseq'a namówić i wskoczyć? może by zacząć się uczyć robić zdjęcia w plenerze a nie marnować klisze? a do kiedy potrzebujesz odpowiedzi?
    "PRASŁOWIAŃSKA GRUSZA, KRYJE W SWYCH KONARACH PLEBEJSKIEGO UCIEKINIERA"

  4. #14

    Domyślnie

    do ostatniej chwili
    najwyżej będziesz spał w wannie

  5. #15
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    A pogadam z kobitką... może bym na jakiś tydzień wyskoczył
    Piszesz, że w Gawrze noclegi 35-40 doba, a na swojej stronie mają 60-120 - układ jakiś masz, magiczne hasło 'plener fotograficzny' obniża cenę?

  6. #16

    Domyślnie

    mogę i na schodach... aby podgrzewane nie byłem jeszcze na żadnym plenerze, ba! nawet nie byłem na żadnym jakimkolwiek zgromadzeniu gdzie można by coś podpatrzeć, czegoś się nauczyć od ludzi obytych w fotografii(pomijam prywatne wyskoki "gdziekolwiek") a w szkole nie działało kółko fotograficzne :/ a tu mamy spęd i to nie aż tak strasznie daleko, więc może jedną nockę czy dwie bidy nie będzie jak się człek przekima w pozycji bylejakiej i gdziekolwiek aby ciepło. Odsypiał będę w pracy
    Zobaczymy jak wyjdzie. Może kloseq zajży w ten temat to będę poczyniał negocjację czasowo paliwowe
    "PRASŁOWIAŃSKA GRUSZA, KRYJE W SWYCH KONARACH PLEBEJSKIEGO UCIEKINIERA"

  7. #17

    Domyślnie

    kurna czytam tego posta i mi serce (czy moze du..e) zal sciska, ze nie moge byc na takiej impresce z zachodniej granicy to chyba kolo 600 km, a w bialowiezy jeszcze nie bylem. do tego mozna by potparzec wyjadaczy i czegos sie nauczyc. szkoda, ale co zrobic ....
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pebees Zobacz posta
    A pogadam z kobitką... może bym na jakiś tydzień wyskoczył
    Piszesz, że w Gawrze noclegi 35-40 doba, a na swojej stronie mają 60-120 - układ jakiś masz, magiczne hasło 'plener fotograficzny' obniża cenę?
    35-40 doba /osobę (chyba), a na stronie http://www.gawra.bialowieza.com/ jest cena 60-120 za pokoj (2 lub 3 osobowy), to prawie tak samo.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  9. #19

    Domyślnie

    A zabieracie ze sobą kompletnych debiutantów ?
    oj tam, oj tam.

  10. #20

    Domyślnie

    >>>A zabieracie ze sobą kompletnych debiutantów ?
    przede wszystkim debiutantów
    przed zawodowcami nie chcemy się kompromitować
    >>>a na swojej stronie mają 60-120 - układ jakiś masz
    60-120 to cena za pokój
    dwójka 2x30zł
    trójka 2x30zł
    czwórka 4x30zł
    ja jestem z tych spoza układów
    hotel prowadzi mój znajomy (jak większość w Białowieży) bo to mała wioska
    gdyby była nas większa chmara ubilibyśmy rabat, na razie za wcześnie prorokować czy impreza zachęci choć jedną osobę
    >>>magiczne hasło 'plener fotograficzny' obniża cenę?
    to jest hasło na rezerwację, coby miejsc w jednym miejscu nie zabrakło

    600km z zachodniej granicy to nie jest tak dużo tylko 1200km w dwie strony

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •