Mnie kadr bardzo się podoba.
Szukaj
Mnie kadr bardzo się podoba.
Dziekuję serdecznie za Wasze komentarze, sporo się z nich dowiedziałam
A zdjęcie zrobione było w Ostromecku k. Bydgoszczy![]()
D5000 + N18-55 + N55-200
Maleńkie przycięcie, konwersja do BW i będzie konkursowe zdjęcie
Skontaktuj się z nami