Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Molo o Poranku

  1. #21

    Domyślnie

    Tomek, piszę po to szczerz (Wam wszystkim - taki już jestem), by Mirek wiedział, co ma poprawić.
    Czy mam to obrobić i pokazać jak było by prawidłowo ?
    Nie zrobię tego, bo Mirek sam do tego dojdzie.
    Ja Go tylko będę w tym kierunku ustawiał.

    Mirek (dzięki Wam, a chyba najbardziej Waldkowi), bardzo się rozwija. I to w dobrym kierunku.
    Co nie zmienia faktu, że są lepsi od nas i musimy ich dogonić kiedyś, a nastąpi to tylko wtedy jak każdy z nas będzie potrafił wesprzeć innego i np pokazać gdzie robi błędy.

    Ps:
    Szkoda, że ja z moimi dwoma brzdącami jeżdżę "na uczelnię" ().
    Też bym z chęcią się do Was przyłączył.
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  2. #22

    Domyślnie

    UFF. Tyle niezasłużonych pochwał po moim adresem.
    Miło ale Mirek radzi sobie sam.

    Ale do rzeczy. Wszyscy macie rację - Darek, Tomek i Krzysiek.

    Balans jest źle ustawiony. To oczywiste ponieważ balustrady nie są białe.
    Ale napiszę jeszcze raz - urok tej fotki polega na tych zafarbach i powstałym ogólnym klimacie bajkowości.
    Kadr mógłby być inny ale jest jaki jest i też nie przeszkadza.

    Rady, nawet drastyczne ( jak ostatnio przeczytałem pod swoją fotką - beznadziejna ) też uczą ponieważ najpierw wkurzają a potem zmuszają do myślenia.
    Nie ma co się obrażać.
    To tylko hobby a nie walka o byt.

  3. #23

    Domyślnie

    Ale napiszę jeszcze raz - urok tej fotki polega na tych zafarbach i powstałym ogólnym klimacie bajkowości.
    Tak właśnie..
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •