Tomek, piszę po to szczerz (Wam wszystkim - taki już jestem), by Mirek wiedział, co ma poprawić.
Czy mam to obrobić i pokazać jak było by prawidłowo ?
Nie zrobię tego, bo Mirek sam do tego dojdzie.
Ja Go tylko będę w tym kierunku ustawiał.
Mirek (dzięki Wam, a chyba najbardziej Waldkowi), bardzo się rozwija. I to w dobrym kierunku.
Co nie zmienia faktu, że są lepsi od nas i musimy ich dogonić kiedyś, a nastąpi to tylko wtedy jak każdy z nas będzie potrafił wesprzeć innego i np pokazać gdzie robi błędy.
Ps:
Szkoda, że ja z moimi dwoma brzdącami jeżdżę "na uczelnię" ().
Też bym z chęcią się do Was przyłączył.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami