w album:
Szukaj
w album:
pozdr, slavko slavcic - http://slavcic.blogspot.com
Bardzo przyjemne![]()
Pozdrawiam Krzysztof M.
Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....
fajowa babcia, fajowe zdjęcia w albumie
pozdr
KK
zdjęcia robię
Bardzo fajne. Fotogeniczna babcia
.
. . . - - - . . .
Bla, bla, bla
Bardzo dobrze, że fotografujemy babcie. Fajne, jasne, urocze.
w imieniu swoim i babci dziękujemy za komentarze![]()
pozdr, slavko slavcic - http://slavcic.blogspot.com
schludnie, ładnie
Skontaktuj się z nami