Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie Torba Nikon CF-EU04

    Czy ktoś z forumowiczy miał może styczność z Torbą Nikon CF-EU04 ?
    jest w tej chwili w komukomu za niewielkie pieniądze:
    http://komukomu.pl/multimedia?date=2010-04-06

    Pytanie mam następujące co tam można zmieścić? Mam D90 + 18-105 VR + 50D + 75-300 (pompka), zastanawiam się czy wejdzie tam body z zapiętą stałką i chociaż jeden z zoomów?
    Nikon D90 | Σ10-20/4-5.6 | N18-105 | N50/1.8 | N75-300 | SB900 | MC-DC2 | ML-L3 | Case Logic SLRC 4 | Benro Beyond Z40 | Canon PowerShot A80

  2. #2

    Domyślnie

    Body ze stałką i 18-105 wejdą bez problemu i jeszcze zostanie troszkę miejsca ale reszta to nie wiem czy Ci wejdzie.
    Ja w swojej trzymałem d5k z gripem i podpiętym 18-135, do tego kamerę (wielkości 1/2 d5k) i miałem miejsce na jakąś małą duperele.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arttie Zobacz posta
    Czy ktoś z forumowiczy miał może styczność z Torbą Nikon CF-EU04 ?
    jest w tej chwili w komukomu za niewielkie pieniądze:
    http://komukomu.pl/multimedia?date=2010-04-06

    Pytanie mam następujące co tam można zmieścić? Mam D90 + 18-105 VR + 50D + 75-300 (pompka), zastanawiam się czy wejdzie tam body z zapiętą stałką i chociaż jeden z zoomów?
    wejdzie Ci tam aparat z zapiętym zoomem i drugi zoom, na stałkę może być trochę mało miejsca

    przy czym upychać do tej torby coś więcej nie ma sensu bo to "szmacianka" i niezbyt dobrze zabezpieczy Ci drogi sprzęt, jak będzie on poupychany w tej torbie
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gilvhs Zobacz posta
    Body ze stałką i 18-105 wejdą bez problemu i jeszcze zostanie troszkę miejsca ale reszta to nie wiem czy Ci wejdzie.
    Ja w swojej trzymałem d5k z gripem i podpiętym 18-135, do tego kamerę (wielkości 1/2 d5k) i miałem miejsce na jakąś małą duperele.
    Torba miała by mi służyć na krótsze spacery - gdy nie zabieram całości sprzętu (do tego mam plecak). I zabierał bym właśnie D90 + N50 1.8 + N18-105 VR lub D90 + N50 1.8 + N 75-300.
    No i za te 50-60 pln-ów to chyba specjalnie innej opcji nie ma ?
    Nikon D90 | Σ10-20/4-5.6 | N18-105 | N50/1.8 | N75-300 | SB900 | MC-DC2 | ML-L3 | Case Logic SLRC 4 | Benro Beyond Z40 | Canon PowerShot A80

  5. #5

    Domyślnie

    Ehhh no właśnie ja się zastanawiam nad tą torbą pod kontem d90+12-200 i luzem 50 noooo i może na siłę grip jeszcze
    Z tego co czytam, to powinno wejść (opcja bez gripa).
    Ciężko o alternatywę - szczególnie jeśli idzie o podobny kształt i pojemność za tą cenę. Najbliżej jest jakiś Crumpler, np. Muffin Top 400, ale to już nie ta półka cenowa ...
    Mleko na gazie tylko czeka aż się odwrócisz ...
    Freshman.
    Moja galeria na DA

  6. #6

    Domyślnie

    A mam pytanko czy do tej torby zmieści się D7000 z gripem+szkło 18-105 i 70-300
    Ostatnio edytowane przez ikar39 ; 07-11-2010 o 10:56

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikar39 Zobacz posta
    A mam pytanko czy do tej torby zmieści się D7000+szkło 18-105 i 70-300
    tak, ale trochę bym się bał do tak słabo zabezpieczającej torby pakować tak drogi sprzęt
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedz i przychylam się do twojej wpowiedzi

  9. #9

    Domyślnie

    przecież torba ma służyć do przenoszenia sprzętu, a nie do skakania po niej

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    przecież torba ma służyć do przenoszenia sprzętu, a nie do skakania po niej
    owszem, a teraz wyobraź sobie mieć aparat w takiej torbie w tłumie np. podczas jakiegoś wydarzenia i wówczas okaże się, że jednak zabezpieczenie przed skakaniem będzie dość istotne
    szkoda, że to już nie to samo forum...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •