Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Chrzest Alicji

  1. #11

    Domyślnie

    Jak dla mnie bardzo dobrze, nie nużace kadry, wporządku technicznie i złapane odpowiednie momenty, na pewno przyjemnie będzie oglądac po czasie.

    Ja tak nie umiem
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  2. #12

    Domyślnie

    Sympatycznie pokazana uroczystość, podoaba mi się.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  3. #13

    Domyślnie

    jeszcze raz dzięki...
    ..Nikon...

  4. #14

    Domyślnie

    Wiem jak na chrzcie się trudno foci, więc moim zdaniem będzie ładna pamiątka.

  5. #15
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    Twój set przekonuje, że tandem 700/50/1.4 nadaje się do wielu zadań... sam używam i jestem zachwycony

  6. #16

    Domyślnie

    Fajne .... dobrze, że miałeś tyle miejsca
    Ładna pamiątka.
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  7. #17

    Domyślnie

    dziękuję, powiem tak odnośnie tego tandemu, 50 mm to super ogniskowa dla FX-a, tak jak dla DXa byłem ogromnie zadowolony z N 35 1.8, tak teraz jestem równie zadowolony z N 50 1.4 na FXa, jedno ale, tak jak pisałem, to najgorzej współpracujące szkło (N 50 1.4G) z D700 ze wszystkich szkieł jakie posiadam, to jest jednak ból , chodzi o AF, czasem długo się "zastanawia" przy gorszych warunkach oświetleniowych
    ..Nikon...

  8. #18

    Domyślnie

    getos, ja nie narzekam na pracę AF w 1.4G.
    Zdecydowanie więcej problemów miałem z 1.8D.

    Ale pamiętam, że jeden z formułowiczów mi pisał, że G jest bardzo kapryśny i trzeba szukać po kilku modelach.
    Za to boki są prawie równie dobre jak z 14-24.
    To jest olbrzymi plus N50G.
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  9. #19

    Domyślnie

    Fajnie pokazany chrzest.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mjr Zobacz posta
    getos, ja nie narzekam na pracę AF w 1.4G.
    Zdecydowanie więcej problemów miałem z 1.8D.

    Ale pamiętam, że jeden z formułowiczów mi pisał, że G jest bardzo kapryśny i trzeba szukać po kilku modelach.
    Za to boki są prawie równie dobre jak z 14-24.
    To jest olbrzymi plus N50G.
    tak, co do ostrości się zgadzam, tylko ten AF w ciemniejszych miejscach, eh ;P
    ..Nikon...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •