Close

Strona 29 z 96 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 958
  1. #281

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    tego nie wiem, posiadam wersję pierwszą .
    Jak coś to proszę o PM to podeśle nefa.
    Problem namierzony. W Natural HDR wczytuje się dobrze więc to kwestia wersji Dcraw. Effects 2.0 będzie prawidłowo wczytywać nefy z D7000.

  2. #282

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    Effects będzie na pewno od Natural droższa. O tym jaka będzie cena i ile będzie kosztował upgrade jeszcze się nie zastanawiałem.
    Dlaczego przeczysz samemu sobie? Na stronie jest inny cennik:
    wersja 1.5.5 MACHINERY HDR Effects - 69zł
    wersja 2.0.4 MACHINERY Natural HDR - 99zł

    Czy to jest czeski błąd, czy może pomyliłeś się pisząc ten post?

  3. #283

    Domyślnie

    ale marek pisale wczesniej o wersji 2 Effects ktorej z tego co widac jeszcze nie ma

  4. #284

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    ale marek pisale wczesniej o wersji 2 Effects ktorej z tego co widac jeszcze nie ma
    Czy to prawda? To jest oczywiście pytanie do autora Jeżeli tak to jestem w tej komfortowej sytuacji, że dla mnie będzie tańsza, bo niedawno kupiłem licencję. Oczywiście pod warunkiem, że wersja 2.0 wyjdzie w przeciągu roku, ale z tego co pisze autor to będzie na dniach

  5. #285

    Wink

    Cytat Zamieszczone przez lordjoker Zobacz posta
    ale z tego co pisze autor to będzie na dniach
    Z grubsza na 366 dniach

  6. #286

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez The Structorr Zobacz posta
    Z grubsza na 366 dniach
    Planuję za jakieś 1,5 miesiąca.

  7. #287

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    Planuję za jakieś 1,5 miesiąca.
    Czy upgrade z 1.5.5 do 2.0 będzie bezpłatny dla posiadaczy aktualnego klucza licencyjnego?

  8. #288

    Domyślnie

    Poczytaj wątek, była odpowiedź na to pytanie.
    FUJI X-T3/18-55/35 1.4

  9. #289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    Początkowo licencja dawała możliwość darmowej aktualizacji na wszystko co pojawi się przed wersją 2.0. Jakieś pół roku temu zacząłem planować wypuszczenie HDR Effects 2.0 i żeby być fair wobec tych, którzy kupią licencję tuż przed wersją 2.0 to zmieniłem na korzyść użytkowników ten zapis w licencji tak aby dawał możliwość upgrade w ciągu roku od zakupu, cały czas pozostawiając możliwość aktualizacji tym którzy kupili program na samym początku. Sam z tego skorzystałeś aktualizując za darmo po 1,5 roku do 1.5.5.
    I jeszcze źle?
    Michal_C, znalazłem, dzięki

  10. #290

    Domyślnie

    Uchylę trochę rąbka tajemnicy i pokażę część z różnic jakie będą między obiema wersjami.
    Machinery Effects 2.0 będzie mieć trzy różne metody 'podkręcania' zdjęć a także dodatkowe filtry i narzędzia do ulepszania ostatecznego efektu.

    Filtr 1. To znacznie ulepszony algorytm znany z wersji Effects 1.5.5.

    Filtr 2. Obecnie w Natural HDR jest dostępny filtr 'detale'. Ten sam filtr ale w znacznie bardziej rozbudowanej wersji i z większym zakresem regulacji będzie również w wersji Effects 2.0.

    Filtr 3. Na razie tajemnica

Strona 29 z 96 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •