Close

Strona 25 z 96 PierwszyPierwszy ... 1523242526273575 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 958
  1. #241
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Pacyfik
    Posty
    299

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    To nie chodzi o żaden brak pojmowania. Po prostu jak człowiek kulturalny nie zamierzam reagować na złośliwe zaczepki i prowokacje, których jedynym celem jest trollowanie i rozkręcenie jakiejś awantury
    Chyba się zagalopowałeś, każdego możesz nazwać trolem ale 2 pomponiki są ostatnimi którym można byłoby zarzucić trolowanie. Przeczytaj sobie jego wypowiedzi ze zrozumieniem, to unikniesz na przyszłóść błędów które mogą mięć wpływ na grubość portfela. Bo chyba po to się robi biznes!

  2. #242

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bercik Zobacz posta
    Chyba się zagalopowałeś, każdego możesz nazwać trolem ale 2 pomponiki są ostatnimi którym można byłoby zarzucić trolowanie. Przeczytaj sobie jego wypowiedzi ze zrozumieniem, to unikniesz na przyszłóść błędów które mogą mięć wpływ na grubość portfela. Bo chyba po to się robi biznes!
    To chyba ty nie przeczytałeś... To jest wątek o programie, o jego funkcjach, możliwościach i uzyskiwanych dzięki niemu efektów, 2 pompony o niczym takim nigdzie nie pisze. To nie jest wątek do wyżalania się, ani do dyskusji o pieniądzach etc. W postach 2pompony nie widzę niczego konkretnego poza jadem i chęcią dokopania autorowi programu.

  3. #243

    Domyślnie

    Ja nie mówię o pieniądzach - stąd widzę, że dalej nic nie pojąłeś (co mnie martwi, bo miałem o Tobie lepsze zdanie w tej kwestii i wychodzi na to, że się pomyliłem).

    Mówię o tym o czym Ty zacząłeś mówić: o podziale programu. Właśnie o tym mówię, oraz o stylu, w jakim to zrobiłeś. Wydawałeś się nie rozumieć pretensji, jakie mają tu do ciebie userzy, więc chciałem pomóc ci to zrozumieć, ale już mi się nie chce. Liczyłem na jakiś minimalny choćby wysiłek intelektualny w zrozumienie słów jakie wypowiadam - ale skoro nie wykazujesz, co mnie ma to obchodzić? Czy to ja nie rozumiem?

    Eeee...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  4. #244

    Domyślnie

    Pewnie to wszystko przez to że tego wątku dosiadło się kilku trolli z żalami i zaczęli celowo robić bagno przez które ciężko wyczytać jakieś informacje o programie.
    Rozumiem, że jedynymi komentarzami, jakie akceptujesz są te pozytywne. Poza tym waż słowa, bo obrażasz swoich potencjalnych i być może nawet obecnych klientów.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  5. #245
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Pacyfik
    Posty
    299

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Ja nie mówię o pieniądzach - stąd widzę, że dalej nic nie pojąłeś (co mnie martwi, bo miałem o Tobie lepsze zdanie w tej kwestii i wychodzi na to, że się pomyliłem).

    Mówię o tym o czym Ty zacząłeś mówić: o podziale programu. Właśnie o tym mówię, oraz o stylu, w jakim to zrobiłeś. Wydawałeś się nie rozumieć pretensji, jakie mają tu do ciebie userzy, więc chciałem pomóc ci to zrozumieć, ale już mi się nie chce. Liczyłem na jakiś minimalny choćby wysiłek intelektualny w zrozumienie słów jakie wypowiadam - ale skoro nie wykazujesz, co mnie ma to obchodzić? Czy to ja nie rozumiem?

    Eeee...
    Daj spokój, chce po stówce zarabiać jego rzecz ! Potrzebuje jeszcze trochę czasu by zrozumiał czym rzecz.

  6. #246

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    Nie wiem kto ci naopowiadał głupstw że będziesz musiał zza coś płacić. Tłumaczyłem już kilka razy że następcą wersji 1.5.5 jest Machinery Effects HDR 2.0 i na tą wersję uaktualnienie przysługuje bezpłatnie w ciągu roku.
    Pewnie to wszystko przez to że tego wątku dosiadło się kilku trolli z żalami i zaczęli celowo robić bagno przez które ciężko wyczytać jakieś informacje o programie.
    Kto mi głupot naopowiadał? A proszę bardzo - nie ustosunkowałeś się ani do pytania ani do odpowiedzi, więc jak miałem myśleć? W ciągu roku od czego? Od zakupu poprzedniej wersji? (patrz niżej)

    Cytat Zamieszczone przez igsux3 Zobacz posta
    Czy osoby posiadające wersję 1.x otrzymują bezpłatny upgrade do wersji 2?
    Cytat Zamieszczone przez Michal_C Zobacz posta
    igsux3 odpowiem za autora. Licencja jest na rok od daty zakupu. Czyli jesli kupiłeś program i update do wersji 2 będzie w tym czasie to będziesz ją miał
    Kolejna sprawa z tego wynikająca jest taka, że jeśli faktycznie przez rok od zakupu aktualizacja jest za free to jak mam rozumieć fakt, że mój plik licencji jest z datą 27.09.2009 a program, który zakupiłem ma datę 05.10.2009? Czyli co? Od nowa muszę kupić program?
    Sorry, jeśli pojadę po bandzie, ale wydaje mi się, że gro użytkowników kupiło program własnie zaraz po jego ukazaniu się. W takim razie wydając wersję nową - 2.0 - w tej chwili - czyli ponad rok od zakupu - zbierzesz dodatkową kasę. Okiej - Twoja sprawa, a moja czy kupię nową wersję czy też nie. Ale przecież mogę wyrazić swoją opinię tutaj, czyż nie tak?
    Wybacz, ale po przeczytaniu ostatnich wpisów w wątku trzymałem stronę Stiga, potem może i zrozumiałem Twoje tłumaczenia, lecz teraz nadal myślę to co kolega Stig.
    N

  7. #247

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Mówię o tym o czym Ty zacząłeś mówić: o podziale programu. Właśnie o tym mówię, oraz o stylu, w jakim to zrobiłeś. Wydawałeś się nie rozumieć pretensji, jakie mają tu do ciebie userzy, więc chciałem pomóc ci to zrozumieć, ale już mi się nie chce.
    Ale ty mi nie musisz pomagać niczego rozumieć bo pretensje użytkowników wynikają z obawy że będą musieli płacić za upgrade obecnej wersji 1.5.5 a nie z tego że program został podzielony.
    [b]Po raz 10 powtarzam, HDR Effects będzie miał 99% funkcji Natural HDR i będzie po prostu bardziej rozbudowaną wersją. Każdy kto ma wersję 1.5.5 ma prawo do bezpłatnej aktualizacji w ciągu roku do wersji HDR Effects 2.0, która pojawi się już niedługo. [b]

    Rozumiesz już???

  8. #248

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    ...Każdy kto ma wersję 1.5.5 ma prawo do bezpłatnej aktualizacji w ciągu roku do wersji HDR Effects 2.0, która pojawi się już niedługo. [b]

    Rozumiesz już???
    W ciągu roku od czego? Od jakiego momentu w czasie? Od pobrania wersji 1.5.5? Czy od daty zakupu "w ogóle"?
    N

  9. #249

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raddeli Zobacz posta
    W ciągu roku od czego? Od jakiego momentu w czasie? Od pobrania wersji 1.5.5? Czy od daty zakupu "w ogóle"?
    Wszystko jest napisane w licencji. Aktualizacje są bezpłatne w ciągu roku od zakupu klucza i nie ma tu żadnej filozofii. Co więcej, ja i tak dałem możliwość darmowego upgrade nawet po roku z czego sam skorzystałeś ponieważ klucz kupiłeś w październiku 2009 a aktualizacje cały czas aż do 1.5.5 były darmowe i są nadal bo upgrade do HDR Effects 2.0 również będzie darmowa dla tych, którzy kupili klucz w przeciągu roku.

    Cytat Zamieszczone przez raddeli Zobacz posta
    Sorry, jeśli pojadę po bandzie, ale wydaje mi się, że gro użytkowników kupiło program własnie zaraz po jego ukazaniu się. W takim razie wydając wersję nową - 2.0 - w tej chwili - czyli ponad rok od zakupu - zbierzesz dodatkową kasę. Okiej - Twoja sprawa, a moja czy kupię nową wersję czy też nie. Ale przecież mogę wyrazić swoją opinię tutaj, czyż nie tak?
    wcale nie jest tak że gro użytkowników kupiło program zaraz po ukazaniu się. To zresztą i tak nie ma żadnego znaczenia. Kupując program akceptujesz licencję a tam jest wyraźnie napisane że aktualizacje są bezpłatne w ciągu roku. Więc o co masz pretensje? Czy jakikolwiek punkt licencji nie został dotrzymany? Czy umowa zawarta w momencie zakupu została zmieniona na twoją niekorzyść?

  10. #250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    Po raz 10 powtarzam, HDR Effects będzie miał 99% funkcji Natural HDR i będzie po prostu bardziej rozbudowaną wersją. Każdy kto ma wersję 1.5.5 ma prawo do bezpłatnej aktualizacji w ciągu roku do wersji HDR Effects 2.0, która pojawi się już niedługo.
    Jakbys to napisal od razu inazwal programy PRO i STANDARD
    to nie bylo by calej tej dyskusji. Przynajmniej mam takie wrazenie czytajac ze zrozumieniem posty Stiga.
    O programie nic nie napisze bo do pracy uzywam maca

Strona 25 z 96 PierwszyPierwszy ... 1523242526273575 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •